Arama sonuçları: *

1. AnonymousX

Pc için Kulaklık Önerisi

Şu anda Rampage Drop Plus kulaklığım var. Pedleri iyice soyuldu. Yeni kulaklık alıcam. Şu ankinin ses kalitesinden düşük bi kulaklık almak istemiyorum ya bu seviyede ya da yüksek. Bu civarlarda bir kulaklık önerisi verir misiniz. Zamanında bunu 450 TL civarında almıştım şimdi piyasayı...
  2. AnonymousX

Pc kasayı nasıl temizlerim?

Arkadaşlar merak ettim siz nasıl ve ne sıklıkla temizliyorsunuz. Ben alalı 1.5 seneye yaklaştı daha içini açıp temizlemedim. Sadece dışını temizledim. Özellikle tozu neyle alıyorsunuz? Fön veya Süpürge ile toz alsam sıkıntı olur mu ? Ayrıca termal macunu da başından beridir değiştirmedim bir...
  3. AnonymousX

Kingston A2000 1TB Alınır mı ?

anakartım asus tuf b550 plus ama bilmiyorum hiç destekliyor mu
  4. AnonymousX

Video editliyorum önerileriniz var mı ve nereden indirim bulabilirim
  5. AnonymousX

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-1-tb-a2000-sa2000m8-1000g-m-2-pci-express-3-0-fiyati,547420662.html Aslında bende bu kadar vermek istemiyordum lakin maalesef çabuk dolduruyorum dahili depolamayı bi daha uğraşmamak için 1tb almak istedim. Her neyse sizce alınır mı daha iyisi var mı...
  6. AnonymousX

Kulaklıkta farklı enstürmanlar farklı kulaktan gelmesi??

işte sorunda burda pc de kullandığım rampage drop plus 7.1 oyuncu kulaklığı yeni aldığım jblt510bt 7.1 yok sanıyorum.
  7. AnonymousX

Kulaklıkta farklı enstürmanlar farklı kulaktan gelmesi??

Arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım. Öncesinde pc'mde oyuncu kulaklığı kullanıyodum şimdi bluetooth müzik odaklı bi kulaklık aldım. Başta müzik dinlerken sağdan fazla ses soldan ona göre az ses geliyor gibi hissettim ama başka müziklere geçince şunu farkettim. Mesela believer müziğinde clap...
  8. AnonymousX

Kulaküstü kulaklıkmı kulakiçimi ?

Ben almayı düşünüyorum. Tamam doğrudur anker ses ve kalite konusunda jbl 510 bt yi sollayabilir lakin dışarıda kullanılacak bir kulaklıkta değil bence. 2 saat kullanımda bile ağrı yapıyor diyenler var. Ayrıca çok kaba bir boyutu ve ağırığı var dışarıda kullanmak için bence çok absürd bi tip. Siz...
  9. AnonymousX

SSD önerisi istiyorum.

Öncelikle teşekkür ederim fakat bir tane daha m2 slotum olduğunu öğrendim almışken kaliteli olsun 500 gb olsun diye düşündüm.. editörüm o yüzden çok fazla sahne doluyor video ve oyunlarımı depolamak amacıyla alıyorum veya işte premire gibi programları geçirebilirim.. bu şekilde ne...
  10. AnonymousX

SSD önerisi istiyorum.

bir dk 1648220221 asus tuf b550-pro gaming
  11. AnonymousX

SSD önerisi istiyorum.

sanırım benim anakartımda 2 tane m2 yuvası varmış sizce üstteki önerdiğiniz m2 mi yoksa bu samsung olan mı iyi?
  12. AnonymousX

SSD önerisi istiyorum.

zaten tam 1 tb demedim 500gb ile 1 tb arası 500 de olur işimi görür 1648219488 500 gb önerisi verebilirseniz memnun olurum.
  13. AnonymousX

SSD önerisi istiyorum.

biraz anlam karmaşası olmuş sanırım cümlemde kusura bakamyın. M2 istemiyorum :)
  14. AnonymousX

SSD önerisi istiyorum.

Arkadaşalr tee 2020 yılında tam 610 TL ye "Kingston 500 GB A2000 M.2" SSD sini almıştım. Ve sonrasında piyasa ile alakalı hiç bir fikrim olmadı. Şu anda bu SSD den memnunum. Aynı bu özelliklerde ya da daha iyi, aynı zamanda M2 olmayacak şekilde ssd önerisi istiyorum. M2 yer kalmadı :D 500gb -1...
  15. AnonymousX

TaoTronics SoundSurge 85 Alınır mı?

hocam dışarıya çok ses veriyor diyorlar doğru mudur acaba?
  16. AnonymousX

Kulak üstü bluetooth kulaklık önerisi bütçe 500+50

Aldınız mı aldıysanız memnun musunuz dışarıya ses veriyor mu acaba ?
  17. AnonymousX

Bluetooth Kulaklığın Ne?

jbl den memnun muydunuz.. uzun kullanımda kısaca anlatabilirmisin.. dışarıya ses veriyor mu özellikle ? cevaplarsan sevinirim :)
  18. AnonymousX

TaoTronics SoundSurge 85 mi Anker Soundcore Life Q10

Dışarıya çok ses veriyor beraber müziğe eşlik felan ediliyor diyenler var doğrumu ? birde dışarıda kullanmak için uygun mu sizce
  19. AnonymousX

TaoTronics SoundSurge 85 mi Anker Soundcore Life Q10

O zamandan beridir memnun musunuz :)
  20. AnonymousX

Anker Q10 vs JBL 510BT vs Taotronics SoundSurge 85

Taotronics dışarıya ses veriyor mu bilginiz var mı 1647637028 Evet alırken biri bişey diyor biri tam tersi gerçekten öyle :)
Top Bottom