Neler Yeni

Kulaklıkta farklı enstürmanlar farklı kulaktan gelmesi??

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmed Sancaktar
Arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım. Öncesinde pc'mde oyuncu kulaklığı kullanıyodum şimdi bluetooth müzik odaklı bi kulaklık aldım. Başta müzik dinlerken sağdan fazla ses soldan ona göre az ses geliyor gibi hissettim ama başka müziklere geçince şunu farkettim. Mesela believer müziğinde clap gibi(işte çıt çat gibi) sesler sağ kualklıktan daha yoğun geliyordu ona karşı diğer bazıları da soldan daha yoğun geliyordu. Acaba kulaklıkta sorun mu var yoksa bu kulaklıklarda enstrümanlar böyle müziğe göre değişik kısımlardan mı geliyor? Böyle bir şey önceden de duymuştum.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım. Öncesinde pc'mde oyuncu kulaklığı kullanıyodum şimdi bluetooth müzik odaklı bi kulaklık aldım. Başta müzik dinlerken sağdan fazla ses soldan ona göre az ses geliyor gibi hissettim ama başka müziklere geçince şunu farkettim. Mesela believer müziğinde clap gibi(işte çıt çat gibi) sesler sağ kualklıktan daha yoğun geliyordu ona karşı diğer bazıları da soldan daha yoğun geliyordu. Acaba kulaklıkta sorun mu var yoksa bu kulaklıklarda enstrümanlar böyle müziğe göre değişik kısımlardan mı geliyor? Böyle bir şey önceden de duymuştum.
7.1 orjinal kulaklığa geçmişsindir ondan

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
işte sorunda burda pc de kullandığım rampage drop plus 7.1 oyuncu kulaklığı yeni aldığım jblt510bt 7.1 yok sanıyorum.
sanal 7.1 ve mono ses ayarları bulunmakta extra driverine bir özellikten kaynaklıdır diye düşünüyorum ama sesin bi taraftan az öbür taraftan hep fazla gelmesi sıkıntılı gibi geldi bana ve özellikle bazı müziklerde o tarz özellikler bulunuyor aynı türde müzikleri dinleme farklı bir şey yap video felan izle fark var mı bak

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Buna müzikte "sahne hissi" deniyor. Belirli kalitenin üzerindeki kulaklıklara geçince hangi enstrümanın sesinin nereden geldiğini ayırt etmeye başlıyorsunuz. İncelemelerde belki duymuşsunuzdur sahnesi geniş, sahnesi dar diye yorumlanır. Hatta Sennheiser'ın high-end kulaklık modellerinde müziği dinlerken gözünüzü kapattığınızda konser salonunun ortasındaymışsınız gibi hissettirdiği söylenir.

Top Bottom