Arama sonuçları: *

1. mando9098

🔥İndirim Anker Soundcore Q21i NC Kulaküstü Bluetooth Kulaklık 1.499 TL!

evde takılacaksa pc de vs. önemi yok bence. dışarıda kullanım içinde pek sırıtmaz bence.
  2. mando9098

❌İndirim Bitti! Ray-Ban 4181 Güneş Gözlüğü 1.700 TL!

Yorumlar için teşekkürler. Orijinal ibaresi olmadıgı içinde şüpheliydim zaten.
  3. mando9098

🔥İndirim Anker Soundcore Q21i NC Kulaküstü Bluetooth Kulaklık 1.499 TL!

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-q21i-nc-bluetooth-kablosuz-kulaklik-aktif-gurultu-onleyici-anc-40-saate-varan-sarj-suresi-siyah-a3004-anker-turkiye-garantili-p-HBCV00006NHP8E?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc...
  4. mando9098

❌İndirim Bitti! Ray-Ban 4181 Güneş Gözlüğü 1.700 TL!

bu normal filtrelisi. Yeşil: https://www.pttavm.com/ray-ban-4181-601-black-green-gunes-gozlugu-p-1015365243?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.6.3 Siyah-Gri...
  5. mando9098

Monitör ışığı gereksiz mi?

https://www.hepsiburada.com/blitzwolf-bw-cml2-air-monitor-isik-cubugu-dokunmatik-kontrol-goz-korumasi-yanmasi-300-1000lux-e-okuma-isigi-p-HBCV00005RZ1WC?magaza=TURCO yurt içindeki en ucuz fiyat sanırım. yurt dışında 500-600tl ye var ancak ekim ortası gibi geliyor tahmini teslim olarak. 600tl ye...
  6. mando9098

EasyCep outlet iphone alınır mı?

Şuanda çarşıdayım ve telefoncuları gezdim. 12 mini telefonların hepsi yenilenmiş ürün olduguna eminim. Adamlar ekran ve batarya değişti dediler orjinaliyle ve fiyat olarak 18 diyorlar. İnanmıyorum orjinaliyle değiştiğine. Muhtemelen yenilenmiş aldı birisi ve telefoncuya belkide orijinal diye...
  7. mando9098

Riskli çünkü. Denildiği gibi 3-4 önceki cihaz ve onlarında içi değişip değişmediği belli değil. En azından bildiğim bir yerden alayım. Teknosadan alıp begenmezsem iade ederim.
  8. mando9098

Yenilenmiş İphone 12 mini alınır mı ?

hocam hayırlı olsun. bende sizin kafadayım işlerimi bilgisayarımdan yaparım. kücük telefon seviyorum 12 mini almayı planlıyorum. hangi site üzerinden aldınız ve hala memnun musunuz acaba?
  9. mando9098

İphone 12 mini almayı planlıyorum. yenilenmiş alacaktım easycep'te outlet olanı varmış. bildiğim kadarıyla outlet ürünler reyon ürünleri oluyordu doğrumu?. fiyatı 21.599₺. alınır mı?? modeli sormuyorum arkadaşlar outlet iphone alınır mı? olarak soruyorum...
  10. mando9098

Kpss sonucum gözükmüyor?

hocam aynı şeyi diyorum zaten. orada gözükmüyor. 1726877647
  11. mando9098

Kpss sonucum gözükmüyor?

Normalde ösym sonuc sitesinden bakılıyor sanırım ancak sifrem olmadıgı için ais'e edevletim ile giriş yapmıştım. internette birkaç kişi ais'teki sonuclarım kısmında gözükeceğini söylüyor ama orada sadece ''Açıklanmış bir sonucunuz bulunmamaktadır'' diyor. sınavım geçersiz mi sayıldı yoksa daha...
  12. mando9098

Airpods 4.nesil alınır mı?

Selamlar. Airpods 2.nesil kulaklıgım sizlere ömür olmaya başladı. İphone 11 kullanıcısıyım. Kulaklıgı tamir ettirecek bir yer bulamadıgım için yeni kulaklık arayısına çıktım. Airpods 4 çıkmış 5770₺ ye alabilirim düz versiyonunu. Sizin düşünceniz nedir?
  13. mando9098

MSI Pro MP341CQW 34 alınır mı?

Uzun zamandır 21:9 monitöre geçmek istiyordum ve hayırlısıyla ilk maaşımı yakında alacağım. Elimde lenovo legion r25i30 var ve evet iyi bir monitör ancak dediğim gibi 21:9 monitör hastasıyım, bunu satip veya satmadan bilemiyorum orasını henüz düşünmedim. msi'ın bu model monitörünü almalı mıyım...
  14. mando9098

Hawk Fab v6 vs xDrive 15'Li Plus

hocam daha 15 gün oldu olmadı, gıcırdamayla karşılaşmadım. ancak kolcakları sorunlu. kolcak mekanizmalarıdna bosluklar oldugu için hareket ediyorlar hawk'a yazdım kolcak değişimi yapabileceklerini söylediler yaptık yine aynı oldu bende daha fazla ugrasmadım. 15li plus alıp deneyin sevmezseniz...
  15. mando9098

5-8K arası telefon tavsiyesi

f/p olarak anneme alacağım telefonda oyun oynamıyor en fazla kelime bilmece vs. görüntülü arama vs kullanıyor ve sürekli şarja takıyor uyarmamıza ragmen.
  16. mando9098

Hawk Fab v6 vs xDrive 15'Li Plus

hawk fab v6 sipariş verdim ancak aklımda kaldı. Xdrive 15'li Plus daha mı iyi?
  17. mando9098

6000TL Oyuncu koltugu tavsiyesi

https://www.amazon.com.tr/dp/B09YYNTNKT?tag=akakceprime-21&th=1 bu ürün nasıl hocam?
  18. mando9098

Ne gibi sorunlar hocam?
  19. mando9098

hocam ölçülerini dikkate alaraktan ayrıntılı olarak inceledim koltugu ancak ölçüleri bana göre fazla geldi. önceki koltugumun derilinği 50cmdi tam yetiyordu hawk 52cm olur ancak exvega'da 54cm deniyor hatta bazı sitelerde 55cm diyor. o fazla geldi. genişliğide aynı şekilde fazla. teşekkürler...
  20. mando9098

Ne anlamda kıyaslanamaz hocam?
Top Bottom