Arama sonuçları: *

1. E

Age of 2 0xffffff hatası

Age of 2 definitive editionda ekteki hatayı veriyor ne yapmalıyım araştırdım bir kaç bir şey yaptım ama düzelmedi.
  2. E

2. Mönitör gelip gidiyor

İyi günler arkadaşlar çift monitör yapmak istiyorum ama taktığım zaman ekran geliyor gidiyor sonra tekrar geliyor çık gir yapıyor. Monitörlerim ikisi de vga portlu biri vga to hdmi diğeri vga to dvi ile bilgisayara bağlı. Daha önceden de aynı şekilde kullanıyordum bir sıkıntı olmamıştı Elimde...
  3. E

Yardım Oyun oynarken ekranın gitmesi

Vga girişli ekran bir monitörüm var. ekran kartına hdmi dönüştürücüsü ile bağlı ve csgo, bfv, rdr2 gibi oyunlar oynadığım zaman 5-10 dk sonra ekran gidiyor ama pc çalışmaya devam ediyor. acaba gpuda mı sıkınıtı var diye mutfaktaki tvyi taktım ve 1 hafta oyun oynadım hiç kapanma yaşanmadı ama...
  4. E

FORMATTA C VE D BİÇİMLENDİRME

Sorun o değil hocam ssd ye kuruluyor ama hdd gözükmüyor
  5. E

FORMATTA C VE D BİÇİMLENDİRME

Herkese iyi günler 2tb lik bir hddim vardı ve çok yavaşlamıştı bende yeni bir ssd aldım ve windowsu ,uygulamaları buna kurmayı oyunları iste hdd ye kurmayı düşündüm ama format ekranında ne yaptıysam da ikisini aynı anda gözüktüremedim. Windows ya ssd ye kuruluyor yada hddye yardımınıza ihtiyacım...
  6. E

Yardım Sistem uyumlu olur mu ?

İyi günler arkadaşlar, anakart: MSİ b450m a pro max işlemci: AMD ryzen 3 2200g RAM: 8X2 3200 mhz ram 600W güç kaynağı var sistemde ekran kartı yok f/p olarak ne önerirsiniz? Sıfır almak istiyorum max 4k bütçe var. Sapphire Radeon RX 6400 Pulse Gaming 4GB GDDR6 64 Bit Ekran Kartı almayı...
  7. E

Ryzen 3 2200g overclock sorunu

tamamdır teşekkür ederim. 1633021820 teşekkürler
  8. E

3.8 ghz 1.325 volt ayarladım csde bir sıkınıt oladı max 55c gördü
  9. E

düşündüğüm kadarıyla ısıyla bir alakası yok çünkü cpu test uygulamalarında test etmiştim 90 lara falana çıkmamıştı. Mesela csde bir bomba gelsin veya aksiyonlu bir ortama girilince shutdown atıyor sebebini anlayamadım.
  10. E

zaten şuan oc yapılı değil oc yapmak istiyorum ryzen master diye bir uygulama var odaki ayarları tam bilmiyorum 1633019169 bunları biostan yapacağım değil mi ?
  11. E

Hiçbir ısı sıkıntısı görmedim saatlerce rdr2 ve fh4 oynamama rağmen stock amd fan var.
  12. E

Hayırlı günler yaklaşık 3 ay önce apu topladım sistemde Anakart: MSI B450M-A PRO MAX işlemci: AMD Ryzen 3 2200G bilgisayar bilgim var daha önce intel işlemcim vardı ona oc yapmıştım ama buna yaptığımda olmadı. atıyorum 3.7 ye çıkartıp cs giriyorum oyun açılıyor bir sıkıntı yok ama maçta bir şey...
  13. E

Ramlerin hepsi kullanılmıyor

Hmm oyunlarda ekran kartını 2 gb olarak gösteriyor sebebi ramden 2 gb alması o zaman. Teşekkür ederim :)
  14. E

Ramlerin hepsi kullanılmıyor

2 ay önce yeni bir apu sistem topladım 8x2 ddr4 3200Mhz ram aldım ama 13.9 kullanılıyor geri kanalı kullanabilmenin bir yolunu bulamadım.
  15. E

msi b450m-a pro max ile vga monitör nasıl kullanırım?

Apu sistem topluyorum tüm parçaları aldım ama bir sıkıntı var, itopyadan indirime girdiği için msi b450m-a pro max almıştım ama benim monitör eski olduğu için hdmi girişi yok hdmi to vga dönüştürücüyle mi kullanmalıyım yoksa geri verip vga portu olan bir anakart mı almalıyım ?
Top Bottom