Arama sonuçları: *

• Users: Rvnl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Rvnl

"SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" mavi ekran hatası

Cihazı açtığımda bu hatayı alıyorum. Yeniden başlamıyor kendim kapatma tuşundan kapatıp tekrar açıyorum. Bu sefer de şu hatayı veriyor: Yeniden başlat desem de sonuç aynı. Güvenli moda girmeyi de denedim yine de çözüme ulaşamıyorum. Açılmıyor hiçbir şekilde.
  2. Rvnl

GTX 960M i7 6700HQ sisteme oyun önerisi

GTX 960M. i7 6700HQ. 16 GB RAM. Bu sistem için yarış ve FPS/aksiyon türünde güzel oyun önerisi istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  3. Rvnl

Rival 3 vs Katar Pro XT

Katar Pro XT 307 TL, Rival 3 328 TL Amazonda. Kuponla 30 TL daha ucuza gelecek. Hangisini önerirsiniz?
  4. Rvnl

200-300 TL eşofman altı önerisi

Beden XL bütçe 200-300 parasına değer bir şeyse 400 de verebilirim.
  5. Rvnl

3 kişiye banner hediye

İlk yazan 3 kişiye banner hediye veriyorum. Konusunu yazmanız yeterli.
  6. Rvnl

Cybersoul X3 Pro alınır mı?

https://www.epey.com/elektrikli-scooter/cybersoul-x3-pro.html
  7. Rvnl

40 km hız yapan elektrikli scooter önerisi

40 km hız yapabilen bir elektrikli scooter arıyorum. Bütçe 10K. Yaşadığım yer baya düzlük o yüzden yokuş derdi çok yok ama yinede iyi yokuş çıkabilen bir alet olursa iyi olur.
  8. Rvnl

Elektrikli bisiklet/scooter önerisi

Elektrikli bisiklet veya scooter önerisi 7K-8K bütçe.
  9. Rvnl

CoD Ghost maskesi nereden alınır?

Şu maskeyi nereden bulabilirim? İnternette baktım ama hep yurt dışında satılıyor ve kargosuydu vergisiydi çok pahalı oluyor.
  10. Rvnl

Lenovo IdeaPad Gaming 3 SSD önerisi

Lenovo Ideapad Gaming 3 15IMH05 laptop'uma 2.disk olarak oyun vs. depolamak için SSD arıyorum. HDD takılabiliyorsa o da olabilir. Bütçe 1,5K. 1 TB olursa çok iyi olur. Olmazsa bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
  11. Rvnl

Rival 3 önerir misiniz?

Elim biraz büyük fare küçük mü? Ve başka önerdiğiniz bu daha iyi dediğiniz bir ürün var mı bu fiyata?
  12. Rvnl

3 kişiye banner hediye

Geçenki konuda çekilişle 3 kişiye banner (kapak fotoğrafı) hediye etmiştim şimdi tekrar yapıyorum. Örnek katılım şablonu: Katılıyorum. RDR 2 ile alakalı olsun. 21:00'da biter.
  13. Rvnl

3 kişiye banner hediye

3 kişiye banner (kapak fotoğrafı) hediye. Çekiliş yaparak seçeceğim. 19:00'a kadar katılabilirsiniz. Örnek katılım şablonu: Katıldım. RDR 2 ile alakalı olsun. (Ek detay verebilirsiniz.)
  14. Rvnl

2. el GTX 1650 laptop kaça gider

Laptop 1. senesine girecek. Sistem özellikleri şu şekilde: GTX 1650 16 GB RAM (8 GB sonradan takviye yaptım.) 512 GB SSD i5 10300H. Herhangi bir sıkıntısı, çiziği kırığı yok. Kaça gider?
  15. Rvnl

Lenovo IP Gaming 3 HDD önerisi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81y400datx-pm-HB00000WDB8D Laptop bu. Ek olarak oyun depolamak için 1 TB HDD takmak istiyorum takabilir miyim? Takabilirsem hangisini önerirsiniz?
  16. Rvnl

Battle.net We encountered an issue completing your transaction. hatası

Battle.net'den alışveriş yapmaya çalışıyorum ama We encountered an issue completing your transaction. Please try again later. hatası alıyorum. Üstüne alamama rağmen karttan 1 TL 1 TL olmak üzere 2 TL çekmiş. 2 kez denedim.
  17. Rvnl

CoD MW 2019 alınır mı

197 TL'ye düşmüş alınır mı?
  18. Rvnl

Retro Fütüristik çalışma

19. Rvnl

Videodaki müziğin ismi nedir

https://streamable.com/lj1ocv
  20. Rvnl

İlk 3 kişiye banner hediye

Konusu ne olacağı, boyutu gibi şeyleri yazmayı unutmayın.
Top Bottom