Arama sonuçları: *

• Users: BixiBlake
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BixiBlake

Caps lock bildirimi nasıl kapatılır

bugün oldu sinir oldum buna ytden denediklerim olmadı. bilen var mı ?
  2. BixiBlake

Sevda papağanım elimi ısırıyor

Arkadaşlar pazar günü sevda papağanı aldım 6-8 aylık eğitimli bir papağan omza geliyor eli ısırmıyordu. Aşırı uysal bi papağandı. Neyse dün hava soğuktu diye kaloriferin üstüne koydum yanmasın diye altina bez filan da koydum sonra dedim cekirdek verim buna ama kendi çekirdeği değil. ayçiçeği...
  3. BixiBlake

Rapor üzerine alınabilecek araba tavsiyesi

Rapor üzerine araba alacağız şu an egea cross full paket düşünüyorlar Sizin tavsiyeniz ne
  4. BixiBlake

Steam hesabım kaça gider sizce ?

ben dolar bazında topladım 500 dolar ediyor ama tabii bu fiyata satmak saçma olur; sizce bu hesap kaça gider ?
  5. BixiBlake

Mazbata tekrardan Zeydan’a verildi

Bildiğiniz üzere Van’da mazbata sorunu çıkmıştı Birinci çıkan Dem partinin adayı Zeydan’ın terör örgütü propagandası yaptığı için mazbata 2. Olan ak parti adayına verildi Bu yüzden çok ilde eylemler oldu YSK kararıyla mazbata tekrardan zeydan’a verildi
  6. BixiBlake

Öneri TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Thermal grizzly extreme Bunu almaya karar verdim size göre daha iyisi var mı ?
  7. BixiBlake

Öneri 600 liraya kulakiçi kulaklık önerir misiniz ?

Trendyoldan almam lazım orda kupon var 150tl. kız arkadaşa alacam beyaz renk istiyor tavsiyeleriniz neler ?
  8. BixiBlake

Yardım Ekran kartı driveri yüklenmiyor

arkadaşım bilgisayar format attı sonra driverleri indirdi ama ekran kartınınki kurulmuyor. dedim acaba eski kalıntılar vardır ddu ile temizledik ama bu hatayı veriyor
  9. BixiBlake

Dayımgilin altyapısını öğrenemiyoruz?

dayım şu an süperonline internet kullanıyor.10 yıl önce çektiği için telefondan çekmişlerdi.etrafımızda türk telekom kullanan evler filan var ama altyapı sorgu yapıyorum ama hepsinde altyapı yok diyor. süperonline altyapısına da baktım o da yok diyor EEE bu internet nerden geliyor
  10. BixiBlake

redmi note 8 aramadayken ekran kararıyor

1 haftadır şu sorunu yaşıyorum telefonu kırasım geldi çözümü var mı
  11. BixiBlake

Gıdık eritmek için tavsiyeleriniz nelerdir ?

Yks çalışmaktan kilo aldım biraz gıdığım olmuş olabilir bunu nasıl eritebilirim tavsiye ettiğiniz hareket var mı
  12. BixiBlake

Redmi note 8 WhatsApp'ta ses dinlerken ekran kararıyor

WhatsAppta ses açınca ekran kararıyor ta ki ses bitene kadar açılmıyor
  13. BixiBlake

Yardım 2 Haftadır internet kopukluğu yaşıyorum

herkese iyi akşamlar bundan 2 hafta önce vodafoneden gıbırnete geçtim vdsl porta geçtiğim için 2.el asus ac750 modem de aldım , ondan öncesi vodafonenin adsl internetinde kopya yaşamıyordum hele ki birazdan anlatacaklarımı. Bu gıbırnete geçtiğim günden beri internetim kopuyo hızı...
  14. BixiBlake

Asus ac750 kullananlar bakabilir mi

Asus ac750 modem kullaniyorum kopmalar oluyo. Modemin üstündeki ışıklar sabit değil titriyor gibi sanilesilik sönüp yanıyor sizde de öyle mi ? Ayrıca orijinal adaptör kullanıyorsaniz barkod numarası nedir ?
  15. BixiBlake

🔥İndirim PULL AND BEAR VE BERSHKA'DA YÜZDE 70 E VARAN İNDİRİM

https://www.pullandbear.com/tr/erkek/indirim/favoriler-n7255 https://www.bershka.com/tr/erkek/%2570%E2%80%99e-varan-indirim/%2570%E2%80%99e-varan-indirim-c1010711959.html 1706880868 https://www.pullandbear.com/tr/stwd-mumlu-gorunumlu-ceket-l07712544?cS=500&pelement=575074056...
  16. BixiBlake

Modem üzerinden bir site engellemek istiyorum

modemim asus ac750 bir siteyi engellemek istiyorum nasıl yapılıyor ?
  17. BixiBlake

Windows 11 kullanıcı değiştirme nasıl yapılıyor?

iyi forumlar bluetoothtan pcye foto attım ama gözükmüyordu galerimde sonra baktım bu klasöre atmış hiç anlamıyorum bu windows şeyinden. pcde iki oturum açık birine pinle giriyorum diğerine outlook'un kendi parolasıyla ben nasıl asıl hesaba geçicem @Mehmet Yılmaz @EMRE AYDIN @
  18. BixiBlake

windows 11 pro oem anahtar ile ilgili sorular

şöyle bir yazıya denk geldim
  19. BixiBlake

BLACKSHARK V2 PRO DRİVERİ NASIL ÇALIŞTIRILIR

DRİVERİ indirdik ama açamadık saçma sapan bişiler diyo yok kabloyla bağla filan hepsini yaptık ama update tuşu aktif olmuyo
  20. BixiBlake

blackshark v2 pro 2023 driverini bulamıyorum

linkini atar mısınız
Top Bottom