Arama sonuçları: *

• Users: Fatih_u
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

AutoCAD , solidworks , fusion 360 için laptop önerisi

Bütçe maksimum 12k ama 10-11 civarı olsa daha iyi olur. Merak ettiğim şey rtx3050 veya 3050ti laptoplar 16gb ram ile bu programlarda işimi görür mü yoksa daha yukarıya çıkmam gerekir mi ? Laptop önerilerini de bekliyorum , Teşekkürler
  2. F

Watsaptan yanlışlıkla bir sohbeti sildim , geri gelir mi ?

Yanlışlıkla bir sohbeti sile bastım nasıl becerdim bilmiyorum ama mesajları getirmem lazım benim için önemliydi . Wp yi silip tekrar yükledim .yüklerken yedeklenenleri geri yükleye bastım ancak sildigim sohbet gelmedi onun dışındakiler geldi . Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  3. F

Unity için 0 dan c# öğrenmek zor mu ?

Merhaba yazılım dünyasına hobi amaçlı girmek istiyorum ve sıfır bilgim var . İlk amacim unity ile kendime ait basit bir oyun veya uyguluma oluşturmak . Bir şeyler başarabildigimi görmek istiyorum öncelikle . Sonrasında ise eğer devam etmek istersem yine unity üzerinden uygulama veya oyun üzerine...
  4. F

laptop dış temizliği nasıl yapılabilir ?

merhaba laptopumun dış temizliğini düzenli olarak yapmak istiyorum . klavye aralarında toz oluyor tuşların diplerine kadar giriyor ve bez ile alamıyorum . birde ekranda da zamanla yuvarlak lekeler oluşuyor bazıları silince geçiyor ancak geçmeyenlerde var . Özellikle klavye ve ekran temizliği...
  5. F

Bu test sonuçları iyi mi

Merhaba Acer nitro 5 laptop için yaptığım test sonuçları nasıl sizce normal mi ? R5-4600h 8gb ddr4 3200mhz Gtx1650ti 500gb m2ssd Ekran kartına furmark testi yaptım ama sonuç ekranı Gelmedi iki kere denedim bende kendim bitirdim 1080p 8xmsaa ayarlarda 5dk test sonucu ortalama 25-26fps ve 59...
  6. F

Yeni laptopta testleri nasıl yapabilirim ?

Merhaba Acer nitro 5 serisi bir laptop aldım . Windows kurdum , driverlar güncel sanırım . Aygıt yöneticisine girdiğimde ünlemler vardı şuan hiçbirinde yok . Bunun dışında laptopun tamemen sağlıklı olduğuna emin olmak istiyorum ve bazı testler yapılması gerekiyormus sanırım . Fakat bu konuda çok...
  7. F

bu laptoplardan hangisini almalıyım ?

https://www.n11.com/urun/asus-tuf-gaming-fx506lh-hn004-i5-10300h-8-gb-512-gb-ssd-gtx1650-156-dos-dizustu-bilgisayar-2091021?magaza=qobo&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel...
  8. F

acer nitro 5 an515-44-r6zw modeli batarya çıkıyor mu ?

Merhaba bu laptop modelini almak istiyorum ama bataryası çıkıyor mu acaba ? Ayrıca batarya çıkmıyorsa şarjda kullanmak bir sorun oluşturur mu ?
  9. F

5000 TL ye bu sistem alınır mı

Merhaba ikinci el bir sistem buldum 12 ay garantisi devam ediyor faturaları vesaire mevcutmus . Sistem özellikleri bu şekilde Ryzen 3 3100 xfx rx570 4gb. acer 27 inch 75hz monitor /. 8gb ram / 240 GB SSD anakart modeli belirtilmemiş ama öğrenebilirim yüksek ihtimal K2 modelli anakartlardir...
Top Bottom