Arama sonuçları: *

1. bloodyHBT

VOK Yeni Pc çıkarıyor

3060 ti 15bin liradan aşağı kasa yok zaten ekran kartı tek başına 12-13 k 11küsür lira dolar ile f/p 3060ti sistem imkansız gibi geçen ay 3060lı sistem çıkardı VOK 13K idi (dolar 9küsürken) umarım yanılırım.
  2. bloodyHBT

R5 5600X Vs i5 11400F

Ben i5 11400f alırdım. 5600xin yarı fiyatına, tost pişirecek kadar ısınmayan ve neredeyse onunla aynı performansı veren bir işlemci. İnternette FPS testleri var bakabilirsin. f/p olarak kesinlikle 11400f
  3. bloodyHBT

Yardım Asus Prime B560M-K Anakarta sıvı soğutucu nasıl takarım?

Tamamdır tekrardan cok tesekkur ederim dediğiniz gibi yapıp pwm çoklayıcı alacağım onu alana kadar idare ederim tekrardan teşekkürler 🙏🏻
  4. bloodyHBT

Bu arada rahatsız etmeyeceksem son bir şey sorabilir miyim? Şöyle bir kablo da çıktı soğutucudan. Molex kablosu galiba 2 pinli. Ama ne işe yaradığını bilmiyorum. Sanırım çoklayıcıyı buna takıp power supply'a bağlamamı söylüyor. Bunu kullanmalı mıyım? Cha_fanı sökmemiş olur muyum? iş görür mü acaba?
  5. bloodyHBT

5li alacağım çok teşekkür ederim bu arada arkadaki de aRGB controllermış gerçekten dikkatli bakınca gördüm rainbow pini ile aynı işi görüyor olmalı:) şimdi fanları cha_fana pompayı da cpu_fan'a bağladım pwm çoklayıcı alınca arka fanı da takmış olurum sağolun🙏🏻
  6. bloodyHBT

Arka fan cha_fan'a takılı. Ön fanlar LED pinlerine. 1636287184 Maalesef yok manueline baktım orda da göremedim anakart biraz sıkıntılı galiba 1636287228 Pwm çoklayıcı diye aratayım o zaman. Kesinlikle gerekiyor çünkü. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  7. bloodyHBT

Çok teşekkür ederim, cha_fanı söküyorum o zaman. Arka fanın çalışmaması bir sıkıntı yaratmaz değil mi?
  8. bloodyHBT

Yani arkadaki fanı sökmem gerekecek her tüelü? Çünkü sadece 2 fan girişi var biri cpu_fan diğeri cha_fan(arka fan takılı). Cpu_fan'a pompayı, cha_fan'a da fanları bağlayacağım doğru mu anladim
  9. bloodyHBT

Merhaba hayır 4 pinli RGB girişine takmadım tabi ki dediğiniz gibi 12V :) arkada led1 LED2 led3 diye pinler var kasanın fanları oraya bağlanmıştı onlardan birine taktım. Kartımda aRGB desteği yok çünkü. Belki elektrikle tek renk ışık yanabilir diye düşünerek yaptım ama yanılıyor da olabilirim
  10. bloodyHBT

Merhaba arkadaşlar hazır sistem aldım kasam Asus gt 301 bildiğiniz gibi 4 fanlı bir kasa(3 önde 1 arkada). Elimde MSI 240R sıvı soğutucu var fakat B560M-K'ya takmayı beceremedim boşta şuan tek slot var o da CPU_FAN1. Anakartımda aRGB desteği de yok fakat RGB desteği var. 3 pinli aRGB kablosunu...
  11. bloodyHBT

Hangi model 3060ti daha iyi?

Kesinlikle ventus almayın. Zotac veya gaming x iyidir. Atacagım videodan performanslarını inceleyebilirsiniz.
  12. bloodyHBT

3060ti ekran kartı önerisi

Öyle düşünmeyin. Ayrıntılı 3060ti inceleme videoları izlemenizi tavsiye ederim. Aorus 3060ti'lar üst düzey performans veriyorlar. Tabi ki rog strix olamazlar ama soğutma ve performans olarak MSI'dan daha stabil olduğunu attığım videodan görebilirsiniz. Bu arada 3060ti'lı 13-14K bandında...
  13. bloodyHBT

Kara cuma sistemi gelir mi ?

11400 daha mı iyi dersiniz
  14. bloodyHBT

(Yeni) VOK Honour 3060’lı Sistem Çıktı

Ben de 1 senedir uğraşıyordum çok zordu karar vermek ama doların yükseltmesi beni gerçekten çok korkuttu o yüzden hemen karar verdim ve aldım teşekkür ederim
  15. bloodyHBT

VOK Honour 20.00 da yayında - orta/üst seviye-SİSTEM CIKTI AMA MEHH

Msi sıvı soğutucu almıstım umarım iş görür 1635619726 Haklısınız ama günümüz ekonomisinde 2k da az para değil diye düşündüm belki ilerde ekran kartımı değiştiririm satıp üstüne para koyarak. Şimdilik bütçe buna yetti maalesef...
  16. bloodyHBT

VOK Honour 20.00 da yayında - orta/üst seviye-SİSTEM CIKTI AMA MEHH

Ben aldım ama 2 bin lira fazla verip 3060ti mi alsaydım diye kararsızım. Bir de i5 11400lü sistemler vardı yakın fiyatlara. Bilemedim 😔
  17. bloodyHBT

YENİ SİSTEM V.O.K HONOUR

Ben satın aldım hala kararsızım 3060ti mi alsaydım acaba diye ama 2 bin lira da az para değil. Değer miydi bilemedim 😔
  18. bloodyHBT

(Yeni) VOK Honour 3060’lı Sistem Çıktı

Ben aldım sistemi. 2-3 gündür 3060ti'lı sistem bakıyordum ama 15kdan aşağı yoktu. 2 bin lira fazla verip 3060ti almaktan emin olamadım. Parçalar gerçekten kaliteli görünüyor umarım iş görür. Stok tükendi zaten.
  19. bloodyHBT

Hangisini tercih etmeliyim

Mi 9t pro kullanıyorum alalı 2 sene oldu hala cayır cayır telefon. Kesinlikle öneririm.
Top Bottom