Arama sonuçları: *

1. byfaresiz

Çözüldü✓ QCY T13 ANC Alınır mı?!

Araştırmalarım bana Qcy Ht05 tarafında daha olumlu sonuçlar verdi ben şahsen Ht05 alırdım. Anc konusunda kendi deneyimim de şöyle söyleyeyim gereksiz dip sesler yok oluyor uzaktan gelen inşat vb sesler olsun çocuk yetişkin konuşmaları olsun yok oluyor tek kulağına takıp denersen farkı net...
  2. byfaresiz

Bu anakartın ses kart kalitesi nasıl

Çoğu güncel anakart da çok fark yaratan bir ses olayı yok bunun farkını anlamak için ses kartı ve hi-fi, hi-res gibi kulaklıklar kullanmaz lazım kısacası bir sıkıntı yaşamazsın, ekstra olarak referans monitörüne bağlanmış bir kulaklık da daha fazla ses yüksekliğine çıkabilir.
  3. byfaresiz

Buna nasıl oyuncu bilgisayarı denir ?

Kaç yıldır kırılmayan döngülerden biri çok takılacak bir durum yok ortada ha takılacak kişi çok tabii orası ayrı ama bundan yıllar önce daha kötü bir piyasa vardı ve bu durumların âlâsı o zamanda yaşanıyordu.
  4. byfaresiz

Beyler Kız Mevzusu Tavsiyenize ihtiyacım var

Keyfine göre takıl ben sana olacakları ve olması gerekenleri söyledim, zar atarsın ya tutarsa, bol şans. İleride travman olabilecek veya hayatına kasteden bir olay yaşamaman dileği ile. Bu işler şakaya gelmez.
  5. byfaresiz

Tamam yine de kanıtlar olduğu için ve kızın da yaşı küçük olduğu için belli bir ciddiye alınır bu konular çokta kayıtsız kalınmıyor genelde, şansınızı deneyin. Dediğim gibi bu konu ailelere gideceği için sonuç olarak onlar tarafından da bir ciddiye alınır ha ailem bunu yapar ha bunu yaparım...
  6. byfaresiz

Alın kanıtları gidin Polise +18 üzerinde ise bu konular ciddiye alınır bir şeyler olur aile de belki ciddiye alır diğer türlü dövmeyecem yok şunu bunu yapamayacam dersen bu iş çok uzar ve cıkı çıkar, bu tarz muhabbetleri zamanımda bende gördüm çevremden, onlar böyle yapmadı direkt giriştiler sen...
  7. byfaresiz

Yd redmi note 10s ile yd iPhone 8 takaslanir mi

İşlemci ve kamera tarafında 8'in daha iyi sonuçlar vereceğini düşünüyorum zaten sistemi stabil bir yapıda olduğu için de alınabilir şahsen öyle bir durumda kalsam geçerim.
  8. byfaresiz

Yardım Hdd cikcik sesi çıkarıyor

Bu duruma gelmiş hdd'nin çözümü belirttiğim gibi ekiplerin başka bir hdd ye akatarması ile çözülür anlamayan biri iyice bozar zaten açıldığı ve toz aldığı zaman büyük problem olur, yanlış bilmiyorsam tabii ki.
  9. byfaresiz

MODEMİM BOZULDU TÜRKNETE ULAŞAMIYORUM

Şansını deneyebilirsin bir şey diyemiyorum.
  10. byfaresiz

MODEMİM BOZULDU TÜRKNETE ULAŞAMIYORUM

Bu durumda hiç kaçarı yok iş sana kitlenir haklı olarak.
  11. byfaresiz

8 sene önce yanan hdd kartından fotoğrafları nasıl alabilirim

Araştırmalarım sonucu DateBase isimli yerlerinin Ankarada olduğu firmayı bulmuştum iş birliği yaptığı firmalar ve Adli Bilişim Hizmetleri vermesi de benim tarafımda olumlu bir itibar oluşturmuştu.
  12. byfaresiz

Yardım BORSAYA BAŞLAMAK İSTİYORUM NASIL GİREBİLİRİM

İndikatör ve veri okumayı öğren, milletin ağzı ile iş yapmak problem, güvenilir kişi piyasada zor. Guruplar da bu işe dahil başlar komisyon için yem atar küçükler yakalar yada yem olur büyük kazanır küçük hani bana der işi bilmeyen muhtaç kalır, kafaya almak kolaydır öyle tipleri o tiplerden...
  13. byfaresiz

Minecraft survival için mod önerileri

Bu ekibin Medieval MC, Better MC paketlerinde takılıyorum, ekibin yaptığı paketler baya başarılı. Alternatif olarak Youtube da "best mod pack" diye aratabilirsin eminim güncel de daha farklı paketler gelmiştir.
  14. byfaresiz

Anlıyorum o durum da problem ne yazık ki, bir şekil de görse geri döndürme uygulamaları ile çözülürdü ama bu durumda en iyisi anlayan ekiplerden yardım almak olacaktır.
  15. byfaresiz

Ses harici bir sıkıntı var mı, kullanılabilir durumda mı?
  16. byfaresiz

Öneri Blasphemous Alınır mı?

Cevabı kendin sorunda ve "edit" kısmında vermişsin.
  17. byfaresiz

Yardım Yayın açıyorum oyunda dalgalanma oluyor?

Detayını tam hatırlayamıyorum uzun zaman oldu en son aklımda bunlar kalmıştı belki benim yaptığım hesapta yanlış olabilir devamlı bu işle uğraşanlar dönüş sağlarsa daha sağlıklı olur. (ekstra olarak belirttiğim çözünürlükte gizli bir test yayını yapıp sonuçlara da bakabilirsin)
  18. byfaresiz

Yardım Yayın açıyorum oyunda dalgalanma oluyor?

Talk vb türlerde ve masaüstü yayınlarında çok problem olmuyor 100mb altı hızlarda ama oyun yayını yapacaksan özellikle 1080 60fps 100mb ve üstü olmalı zaten hesap kitapta da istediği bitrate o civarlara geliyor yani senin altı ise en kurtaracak max civar 720p civarıdır.
  19. byfaresiz

🔥İndirim Lav 6'lı Viski Bardağı 141TL🔥%52 İndirim

Kuş kabı gibi bir türlü ısınamadım, sürahiler de bir şeyler çıkarsa göz atabilirim.
Top Bottom