Arama sonuçları: *

1. B

DÖVME ÖNERİSİ YARDIM EDİN

Arkadaşlar koluma bitane yazı yazdırmak istiyorum ama ilerde pişman olunmiycak bi söz olsun istiyorum ne yazdırabilirim bilmiyorum öneri ve fikirleriniz varmı?
  2. B

motor sürmeye başlamak

motora başlamak istiyorum A1 ehliyetimi alıcağım ama motor sürmeyi bilmiyorum debriyaj sistemini biliyorum ve bisiklet sürüyorum denge kurmayı biliyorum ama motorda hiç denemedim debrijay olayınıda arabadan biliyorum arkadaşlarım ehliyetten önce yada motoru almadan önce elektrikli max hızı 25km...
  3. B

2 haftalık kız arkadaşım

merhaba
  4. B

işe gitmedim çünkü geç kalkınca gelme diyolar

işe bi kaç kere geç kalkmam yüzünden gidememedim ve geçen geç gidişimde geç kalktığın gün gelme dediler gitmem gerekmez değilmi
  5. B

bi kıza aşığım ne yapıcam bilmiyorum

bi kızı çok seviyorum o açıldı bana 3 hafta önce felan hep arardı artık aramıyo hep yazardı artık yazmıyo aktif olup mesajlara bakmıyo nedenini sorduğumda zor şeyler yaşıyorum diyo ve iki gündür ben soğuk yapıyorum hiçbişe yazmıyorum ve o yazıyor iyi geceler gğnaydın gibisinden arada bi...
  6. B

gamers arena ecoplus

gamers arena ecoplus diye bi sistem buldum alınır mı? bilmiyorum izoly gibi dandik bir markamı yada ürünleri güzelmi
  7. B

bilgisayar parçalarını nasıl takıcam

evet daha ucuza geliyor
  8. B

eğer herhangi bir sorun yaşarsam görüntülü şekilde destek verebilirmisin?
  9. B

ben toplama pc almaya karar verdim parçaları seçtim aldım sipariş edicem bi kaç güne ama ben bunu evde kendim nasıl yapıcam hiç böyle bi toplama şeyini denemedim ve hiç bilgim yok herhangi bir yere götürüp yaptırmaya korkuyorum parça çalınmasından ne yapmalıyım
  10. B

bilgisayar diziyorum

dizerim reis
  11. B

izoly hades alınır mı?

izoly hades pcsi şuan 7k ve i3 10. nesil var rx 550 var 8gb ram 240gb ssd 1tb hdd diye biliyorum alınır mı??
  12. B

bilgisayar diziyorum

ekran kartlı ve şuan bütçem 7k 1660161860 sıfır ve bütçem şuan 7k
  13. B

bilgisayar diziyorum

sistem diziyorum ama bütçem 6k (sade kasa) valorant csgo ve nadirde olsa gta5 felan girerim yardım edebilcek varmı
  14. B

sevdiğim kız soğuk yapmaya başladı

Konuşmak istemiyosa bunu yazabilirdi
  15. B

Teşekkür ederim beyler sağolun
  16. B

Yani sence ben yazıyımmı kıza iyi geceler diye
  17. B

Yani evet öyle ama soğukda yapıyor
  18. B

sevdiğim kızla aramız iyiydi samimiydik baya, ama son iki gündür soğuk yapıyor iyi geceler mesajı yada günaydın felan yazmamaya başladı bendemi yazmasam onu kaybetmekte istemiyorum
  19. B

Ne yapmalıyım acaba ?

Eyvallah kral
  20. B

Ne yapmalıyım acaba ?

Beyler arkadaşıma biri demişki bende için bu sana ve çevrene küfür etti demişler buda geldi işte dövmeye felan kalkıştı arkadaşız diye bişe yapmadım işte ben demedim öyle bişe felan dedim yarın sorarım dedi o çocuğa tekrar ne yapmalıyım yarın sizce mesafe koymalımıyım arkadaşlığımıza
Top Bottom