Neler Yeni

bilgisayar parçalarını nasıl takıcam

baristhe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış
ben toplama pc almaya karar verdim parçaları seçtim aldım sipariş edicem bi kaç güne ama ben bunu evde kendim nasıl yapıcam hiç böyle bi toplama şeyini denemedim ve hiç bilgim yok herhangi bir yere götürüp yaptırmaya korkuyorum parça çalınmasından ne yapmalıyım

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
ben toplama pc almaya karar verdim parçaları seçtim aldım sipariş edicem bi kaç güne ama ben bunu evde kendim nasıl yapıcam hiç böyle bi toplama şeyini denemedim ve hiç bilgim yok herhangi bir yere götürüp yaptırmaya korkuyorum parça çalınmasından ne yapmalıyım
gözünüzün önünde toplayabilirler, fazla uzun süren bir işlem değil genelde 30 dakika civarı sürüyor.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
hiç korkun olmasın bende geçen sene ilk pc'mi topladım youtubeden izleye izleye 1.5 saat içinde yaptım bazı yerler gıcık etti onun dışında çok zevkliydi

baristhe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç korkun olmasın bende geçen sene ilk pc'mi topladım youtubeden izleye izleye 1.5 saat içinde yaptım bazı yerler gıcık etti onun dışında çok zevkliydi
eğer herhangi bir sorun yaşarsam görüntülü şekilde destek verebilirmisin?

echoes

80+ Bronze
Ben de hazır sistemden parça parça alıp toplama yapmaya karar veritorum bu aralar ama aynı senin gibi ben de hiç toplamadim daha önce ve yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum. Parçaları tek tek almak daha ucuza mi geliyor acaba

baristhe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de hazır sistemden parça parça alıp toplama yapmaya karar veritorum bu aralar ama aynı senin gibi ben de hiç toplamadim daha önce ve yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum. Parçaları tek tek almak daha ucuza mi geliyor acaba
evet daha ucuza geliyor

Silinsin

80+ Silver
Neden başkasına yaptırasınız ki ben kendim alıp topladım hiç bir sıkıntı olmadı 2 yıldır bir kaç video izleyin öğrenirsiniz zevkli bir şey işlemci de dikkatli olun yeter.

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
kanka neyin nerde olduğu yazıyo rami ssdyi ekran kartını işlemciyi nereye takcağını biliyosun zaten kablolamayı falan izleyerekte yapabilirsin kabloda yazıyomuydu tam hatırlamıyom sistem alırsam evde kendim kurucam hem tam öğrenmiş olurum hem zevkli olur

Top Bottom