Arama sonuçları: *

1. E

Kule Tipi Soğutucu Önerir misiniz?

(y)(y)(y)(y)
  2. E

salad dan kazandığım parayı inanal a nasıl aktarabilirim

ininal.com a borsa üzerinden aktarım yapılmıyor bildiğim.
  3. E

Tekken 8 Harika Ps5 yeni oyuncularla tanışmak isterim

Tanışalım hocam hatta discord sunucusuna gelebilirsiniz, https://discord.gg/u6VcearcVv yeni tekken oynayan kişileri bir arada oyun oynamak ve öğrenmek çok güzel olur.
  4. E

Mini PC için fiyat tavsiyeleriniz yardımlarınızı bekliyorum.

Eski konu ama memnun değilmiydiniz ısınma oluyor mu sürekli açık kalsa? hocam.
  5. E

Zyxel VMG3625-T50B Mobil üzerinden uygulama vs

Merhaba Zyxel VMG3625-T50B modelinde uygulama üzerinden kontrol sağlanıyormu asus ac52u veya üstü modemlerdeki gibi bilginiz varmı yada elinde olan kullanan cevaplayabilirmi? Zyxel modemler app mobil uygulama ile kontrol edilebiliyormu yazdım saçma sapan cevaplar vermiş zyxel destek ekibi hiç...
  6. E

Modem Değerlerim anlayan bakabilir mi?

CRC hataları attığım resimde gözükmüyo ama 4 saat içinde 50 tane crc hatası vermiş.
  7. E

Direkten gelen kabloya cat6 ile direk modeme bağladım kablodan olması imkansız gibi adsl kullanıyordum vdsl geldi 1 hafta önce saha dolabı diktiler vdslye geçtim hız güzel zevkli fakat kopmalar olmasa iyi olacak bazen 5 saat sorunsuz bazen yarım saat sonra gidiyo geliyo
  8. E

Selamlar modem değerlerim altta fakat halen kopmalar yaşıyorum bu snr değeri ile malesef sebebi nedir sizce? asus ac52u modem kullanıyorum.
  9. E

Comnet nasıldır ?tavsiye lazım

comnet kullananlar müşteri hizmetleri ve hız konusunda sorun yaşıyolarmı arkadaşlar?
  10. E

İnceleme PODCAST NEDİR ?

Yazı yazmak için yazmış bazı arkadaşlar güzel açıklamışsınız teşekkürler, bir sitem var canlı radyo dinleme sitesi buna podcast eklemeyi düşünüyorum Türk halk müzikleri vs site adresi https://www.kesintisizradyo.com ne dersiniz iyi olur mu?
  11. E

Payfix Real Kart yakında çıkabilir

Payfix nedir öncelikle bundan başlayalım papara gibi bir sanal cüzdan dır. Özellikle şu pandemi dönemlerinde evden alışveriş fatura ihtiyaçlarını karşılamak için mükemel diyebiliriz. Yakındada banka kartları gibi yeni nesil özellikli kartlar hazır olabilir bunu duyurmak istedim...
  12. E

Netspeed bağlattım (Türk Telekom) altyapısı

Aynen arkadaşını getir kampanyası nefis.
  13. E

Öneri NetSpeed mi Millenicom mu?

İkiside olur ama bence netspeed derim.
  14. E

Netspeed Alınır mı??

Alınır ben kullanıyorum zaten hepsi TT alt yapısına sahip.
  15. E

Netspeed nasıldır? Kullanan var mı?

Ben kullanıyorum çok memnunum nazar değmeye.
Top Bottom