Arama sonuçları: *

1. B

Navigasyon tuşlarının parlaklığı nasıl azaltılır

Özellikle geceleri bir şeyler okurken ekranın parlaklığını kısıyorum ama navigasyon tuşları aynı kalıyor ve çok rahatsızlık veriyor parlaklığını nasıl azaltabilirim
  2. B

Detaylı root rehberi

Benim yaptığım 3 cihazda sıkıntı olmamıştı hangi cihazlarda çalışmadığı hakkında bilgim yok siz belirtebilir misiniz hocam. Sonrasında güncelleriz sıkıntı yok
  3. B

Detaylı root rehberi

Piyasada bir çok tek tıklama ile root uygulamaları bulunuyor (kingroot, iroot, vroot, oneclickroot vb.) fakat bu uygulamalar gerek güvenlik açısından gerekse verimlilik açısından tavsiye edilmiyor. Birçoğu telefonunuza bilinmeyen kaynaklardan farklı uygulamalar ya da istenmeyen eylemler...
  4. B

Hazır sistem siparişi

eğer yapabilecekseniz kendiniz yapın ben sistem aldığımda (İncehesap) çok özensiz paketlemişlerdi ve kasada tornavida çizikleri vardı.
  5. B

Custom Rom,Launcher,Stock Rom istekleriniz.

Huawei gr5 cihazım var linage os kullanmak istiyorum fakat linage os benim cihazıma destek sunmuyor yine de kullanabilir miyim? yoksa başka bir rom öneriniz var mı ?
  6. B

telefonum, your device has been unlocked... ekranında kaldı.

sorun çözüldü. Konu kapanabilir. ses açma ve kısma tuşlarına + güç tuşuna basılı tuttuğum zaman emui recovery açıldı reboot system dedim ve telefon açıldı. Sanırım ucuz atlattım.
  7. B

Eğer hala hatırlıyorsanız nasıl yaptığınızı açıklayabilir misiniz ?
  8. B

sonrasında sanırım odin kullanmam gerekiyor ? öyleyse işim zor :D
  9. B

Bugün huawei gr5 2017 telefonuma root işlemi yapmak istedim. ilk olarak telefonun bootloader kilidini kaldırdım usb hata ayıklama vs. diyerek telefonu hazırladım sonrasında twrp-3.1.0-2-berlin dosyasını indirdim adb fastboot tool programını indirdim adb reboot bootloader diyerek bootloader...
Top Bottom