Neler Yeni

telefonum, your device has been unlocked... ekranında kaldı.

bothan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emirhan öztürk
Bugün huawei gr5 2017 telefonuma root işlemi yapmak istedim.
ilk olarak telefonun bootloader kilidini kaldırdım usb hata ayıklama vs. diyerek telefonu hazırladım
sonrasında twrp-3.1.0-2-berlin dosyasını indirdim adb fastboot tool programını indirdim adb reboot bootloader diyerek bootloader moduna aldım ardından fastboot flash recovery diyerek twrp dosyasını flasladım sonrasında "fastboot reboot" komutunu kullandım ardından telefon normal olarak başladı ve açıldı ardından telefonu kapattım 10 sn bekleyip güç tuşu ses açma tuşuna basarak açtım ve "your device has been unlocked and can't be trusted" hemen altındaysa "your device is booting now..." ibaresi bulunan siyah bir ekranda kaldı. Şu an telefonu kapatamıyorum. Acaba başıma gelen olay çok bahsedilen soft brick olayı mı ?
Şimdiden teşekkür ederim. Fotoğraf atmak isterdim ama maalesef yanımda başka cihaz yok.

JAVERT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
EFE
Bende ROOT atayım derken kazayla Android'i çökerttim FASTBOOT ekranında takılı kalıyordu. Sonra tekrar Android kurdum. Sen telefonu biraz boşta bırak ortalama 1 saat sonra telefon kendini kapatacaktır. Kapanmazsa güç ve ses kısma/açma tuşuna 15 sn civarı basılı tut. Ama normalde telefonu unlock yaptıktan sonra telefon kendini sıfırlar

bothan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emirhan öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende ROOT atayım derken kazayla Android'i çökerttim FASTBOOT ekranında takılı kalıyordu. Sonra tekrar Android kurdum. Sen telefonu biraz boşta bırak ortalama 1 saat sonra telefon kendini kapatacaktır. Kapanmazsa güç ve ses kısma/açma tuşuna 15 sn civarı basılı tut. Ama normalde telefonu unlock yaptıktan sonra telefon kendini sıfırlar
sonrasında sanırım odin kullanmam gerekiyor ? öyleyse işim zor :D

JAVERT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
EFE
Ben ADB kullanarak android kurdum

JAVERT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
EFE
Uzun bir iş aslında fotoğraf olsa daha yardımcı olabilirdim.

JAVERT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
EFE
Android de sıkıntı yoksa tekrar android kumaya gerek yok.

bothan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emirhan öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun çözüldü. Konu kapanabilir.
ses açma ve kısma tuşlarına + güç tuşuna basılı tuttuğum zaman emui recovery açıldı reboot system dedim ve telefon açıldı. Sanırım ucuz atlattım.

Top Bottom