Arama sonuçları: *

1. S

Önce hangi parça upgrade edilmeli?

Selamlar arkadaşlar bilgisayarımı parça parça upgrade etmek istiyorum. Bütçem öyle 5bin 10bin değil maalesef. O yüzden fiyat performans açısından düşünüp öyle cevap verirseniz çok mutlu olurum. Sizce hangi parçayı önce yükseltmem gerekir veya hangi yolu izlemem gerekir? Sistem : MSI A320M-A...
  2. S

Siyah ekran alıp duruyorum..

Yok mu bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek? Sorunumu hala çözemedim..
  3. S

ekran kartını çıkardığım zaman, bilgisayar açılırken şifre istediği ekran oluyor ya o ekranda sanki eski televizyonlarda çekmediği zaman karıncalı görünüyordu ya tamamen öyle görünüyor. kısa bir süre öyle kaldıktan sonra düzeliyor. Fakat ondada bu siyah ekran muhabbetini yaşamıştım. Şimdi de...
  4. S

Arkadaşlar merhaba gün içerisinde bilgisayarda oyun açıkken veya herhangi bir şey açıkken bazen 1 saat sonra bazen 10 saat sonra durduk yere siyah ekran geliyor. Kasanın ışıkları yanıyor ve 1 kere kapatma düğmesine bastığım zaman tamamen kapanıyor. Siyah ekranda ctrl alt delete dahil hiç bir şey...
  5. S

2. ram almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim fakat hangi siteye baktıysam aynı üründen bulamadım. Bir yerde okudum sanırım kodu değişmiş. birde burdan dener misiniz
  6. S

2. ram almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Selamlar herkese elimde BLS8G4D240FSEK numaralı Ballistix'in 8 gb ram'i bulunmakta. Yanındaki slota 1 tane daha 8 gb ram almak istiyorum fakat uyumluluk sağlar mı sağlamaz mı o konuda emin olamıyorum. Sizce hangi marka modeli almalıyım. Veya bu aşağıdaki linkte ki model benim ramimin aynısı...
  7. S

Logitech g300S Alınır mı?

Uzun sürelerdir g300s kullanıyorum. Gayet memnunum. Hatta elimde 2 tane var öyle diyeyim. Sadece sol ve sağ tıkları 3. 4. senesinde falan çift basmaya başladı. E tabi her ürünün bir tıklama ömrü oluyor. Onun dışında çok düşürdüm, hatta fırlattığım bile oldu sinirlenip. Fakat hala taş gibi hiç...
  8. S

Yardım Gamepower Medusa mı James Donkey 710 mu?

Teşekkürler ortak kararla 710 almaya karar verdim o halde :D
  9. S

Yardım Gamepower Medusa mı James Donkey 710 mu?

Merhabalar Gamepower medusa ile James Donkey 710 arasında kaldım. Bütçem kısıtlı olduğu için bu ikisi arasında tercih yapmam gerekiyor. Sizce hangisini seçmeliyim?
  10. S

Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz?

150 200 TL arası maksimum. Hemen izleyeyim bi bilgi edinirim en azından. :)
  11. S

Bilgisayar sesleri karşıya gidiyor

Arkadaşlar merhabalar. Bilgisayarımı alalı 1 hafta oldu. Youtube'dan, spotify'dan veya herhangi bir yerden dinlediğim izlediğim videoların sesi discord'dan karşı tarafa gidiyor. Genel olarak bas konuşta konuşmuyorum. 2. bilgisayarımda herhangi bir sıkıntı olmuyor ama bu kullandığım bilgisayarda...
  12. S

Teşekkür ederim
  13. S

Tam olarak marka model nedir acaba?
  14. S

Merhaba dostlar. Bütçem çok fazla değil maksimum 150 200 liraya kadar çıkabilirim. Mikrofon kalitesinin iyi olması gerekiyor. Birde müzik ve oyun seslerini güzel verirse tadından yenmez. :D Önerilerinizi bekliyorum.
  15. S

Anakart Driver Güncellemeleri Hangi Saglayıcı dan Yapılmalı ?

Driver Booster tarzında programlar çok tehlikeli olabiliyor. Yanlış driverlar yükleyebiliyor. Bende msi ekran kartı kullanıyorum. Msi'ın kendi sitesinden yüklüyorum.
  16. S

Yardım Ekran Kartı Fanı Hk.

Arkadaşlar merhaba elimde GT730 ekran kartı var. Bu ekran kartının fanı bozulmuş sanırım. Ara ara duruyor ve çok ses çıkarıyor. Bu fanı değiştirmek istiyorum. Tam olarak ne diye arayacağım, satın almak istediğimde tam olarak ne diyeceğim yardımcı olursanız çok makbule geçer. :)
  17. S

Güncellenme sonrası her 3 mouse donması

Kesinlikle katılıyorum sana, bu güncelleme problemleri olmadan önce 100+ fps aldığım oyunlarda artık 30 fpsyi görünce mutlu oluyordum. Sen en iyisi DDU ile driver'ını güzelce bi kaldır. Sonra aygıt yöneticisinden veya laptopun kendi sitesinden driver'ını indir. Orada cihazın için en uygun...
  18. S

Güncellenme sonrası her 3 mouse donması

Benim hp af110nt laptop'umda da aynı ekran kartı var maalesef. Bu sorunu o kadar uzun zamandır çözmeye çalışıyorum ki anlatamam. Dediğin gibi knightta 30 fps'in üzerine hiç çıkmıyor. Yada driver güncellemesi yaptığın zaman 2 3 saniyede bir ekran donması mouse donması gibi sorunlar oluyor. Bu...
  19. S

Vega 8 mi - GT 730 mu ?

öyleymiş bende dediklerinizi dikkate aldım kaldırdım GT730'u dinlenmeye :)
  20. S

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Şu forum samimiyetini yıllar önce yaşıyorduk. Forumun açıldığını görür görmez geldim. Müthişsiniz !!
Top Bottom