Arama sonuçları: *

1. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Cat 4 kablo kullanıyorum hocam 1620026102 Hızı sınırlayan modem olabilir mi hocam?
  2. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Hepsini denedim ama değişen bir şey olmadı hocam. Şuan 1. Portta
  3. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Evet Kablolu Bağlantı kullanıyorum.
  4. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Burada da bariz bir şekilde ortada bir sınır olduğu görünüyor.
  5. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Modem:Tp-link EN020-F5 Anakart:Msi b450m Pro-M2
  6. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Mb:megabit MB:megabyte demek hocam
  7. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Hocam anlatamadım galiba internet sağlayıcısından gelen max veri 16Mb/sn yani saniyede 2 Megabyte alabildiğim ise max 10Mb/sn yani yaklaşık 1,4 megabyte.
  8. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

8Mb/sn = 1MB/sn harfleri bilinçli olarak büyük ve küçük yazdım
  9. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

Maalesef evet.
  10. T

Sabit 10Mb/sn sorunu

İnternet hızım 16 Mbps ancak aldığım download hızı sabit 10Mbps. Sanki bir limiti varmış gibi daha üstüne çıkmıyor. Sorunun kabloyla bi alakası yok direkt Win10 dan kaynaklandığını düşünüyorum. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  11. T

Bitcoin Madenciliği ve Rx580

Maden kazılırken genellikle (en azından tr de), Sapphire Rx580 kullanılıyor.Bununla ilgili fikir veya yorumu olan yazabilir mi?
  12. T

Sokağa Çıkma Yasağı

Hepimizin de bildiği gibi 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri için sokağa çıkma yasağı var. Sizce genel bi sokağa çıkma yasağı gelmeli mi? Not: Konu Kesinlikle siyaset amacı gütmemektedir .SİYASET YASAK!!!
  13. T

R5 2600X işlemci ses sorunu

Ryzen işlemcilerin yanında verilen Soğutucular yetersiz geliyor. Öneri:Farklı bir stock fan alabilirsin, veya bütçeni biraz arttırıp sıvı soğutma kullanabilirsin. Not: İşlemci Sıcaklığı Performansı Yüksek Oranda Etkiler. Ne kadar soğuk; o kadar Fps :D
  14. T

Mount Blade 2:Bannerlord (Gururla Yerli)

Türklerin çıkarmış olduğu oyun serisinin 2. Versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Örn( -Warband ile benzerlik ve farklılıkları. -8 yıl beklemeye değdi mi? -Seri devam eder mi? -Yabancılara 50 $ olarak sunulması doğru mu?
Top Bottom