Arama sonuçları: *

• Users: Nava
  • Order by date
  1. N

Ryzen 3 3200g'yi yükseltmeli miyim?

Merhaba arkadaşlar. Ryzen3 3200g APU sistem kullanıyorum. Yakın zamanda ekran kartı fiyatları düşse de düşmese de bir ekran kartı almak istiyorum. Çok güçlü kartlar değil ancak seçeneklerim arasında rx580, GTX1660 var. Genelde LOL, VALORANT, gibi oyunlar oynuyorum. Eğer bu grafik kartlarından...
  2. N

İnceleme 🔥Redragon K555 Indrah Uzun Kullanım Deneyimlerim🔥

Peki bu klavyenin üst kısmında bulunan rec tuşu ne işe yarıyor onu çözebildiniz mi? Makro kaydederken fn+makro tuşu yeterli kalıyorsa bu rec tuşu da neyin nesi? :D
  3. N

Yeni RAM aldım bilgisayar açılmıyor

Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır ama ben de aynı sorunu yaşamıştım sonra bios pilini söküp 1 dakika kadar bekledikten sonra bilgisayarı açtım biosa girip sadece xmp ayarını aktif ettim ve pc açıldı. Saat ve tarih ayarladım ve sorunsuz kullanmaya devam ettim.
  4. N

Ram takılı olduğu halde gözükmüyor

Şuanda takılı olan ve bilgisayarının gördüğü ram'i çıkartıp diğer slota takmayı deneyebilirsin. Eğer görmezse slotta sıkıntı var demekki.
  5. N

İnceleme 🔥Redragon K555 Indrah Uzun Kullanım Deneyimlerim🔥

Ya Allah senden razı olsun şunu tuşlara istediğin rengi atamayı arayıp duruyordum fsp Türkiyeyi bile aradım hiçbir yerde bulamadım yt deki videolarda fn+end kombinasyonuyla yapıyorlardı ama bende olmuyordu ürünün kullanma klavuzunda da bulamadım tesadüfen senin konuna denk geldim fn+é ile...
  6. N

F/P Redragon Indrah Blue Switch Mekanik Klavye İncelemesi

Merhaba, biraz hort olmuş olacak kusura bakmayın :) 1627648959 Aynı klavyeyi kullanıyorum ve internetten baktığım kadarı ile fn+end kombinasyonunda klavyenin tuşları özelleştirilebiliyor. Fn+end yaptıktan sonra kayıt modu açılıyor ve bastığınız tuşların rengi değişiyor tekrar fn+end yaptığınızda...
  7. N

Redragon k555 klavye tuş özelleştirmesi yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar. Dün trendyol üzerinden redragon k555 ındrah marka klavye satın aldım. Klavyenin renk kombinasyonlarında izlediğim tüm videolarda fn+end tuşuna basınca klavye kayıt modunu açıyor ve istediğiniz tuşu istediğiniz renkte yakmanıza olanak sağlıyor. Yani fn+end yaptıktan sonra...
Top Bottom