Neler Yeni

İnceleme 🔥Redragon K555 Indrah Uzun Kullanım Deneyimlerim🔥

Flamesa

80+ Silver
Siyah teması olanlarda normal siyah renkte yazılmış yazılar beyaza dönmüyor mu?
Harika olmuş bence böyle, hem farklı farklı renkler okurken insanı sıkmıyor. Hemde siyah teması olanlar rahat okuyor. Tekrardan elinize sağlık:D

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eline sağlık.

01adanalı

80+ Silver
Eline sağlık.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

Nava

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Saffet
Hatam Olursa Affola.

1.ÜRÜN HAKKINDA
Redragon Indrah sadece outemu mavi switch seçeneği olan bir üründür ve şu an 500 TL ben 419 TL ye aldım.

2.Ses
Mavi switch bir ürün olduğu için sesli bir ürün olduğunu söylemem lazım.5 aylık bir kullanımdan sonra ise yay sesi kalmadı.(İlk ay vardı)

3.Malzeme
Keycap: plastik
Tuş Yatağı:Metal
Arka kısım ve Bilek desteği: Plastik
Kablo:Kalın Plastik 1.8 Metre(Bükülmüyor)

Malzemeleri gayet kaliteli ve sağlam bir şekilde duruyor.Bilek desteği terletme yapmıyor(Hiperhidroz hastalığım olduğu için nadirde olsa bileğimi terletiyor).Metal kısım biraz fazla toz tutuyor.

4.Basım Hissiyatı
Çok rahat bir basım hissiyatı var.7-8 saatlik kullanımdan sonra bile yormuyor.Şu ana kadar basmama/çift basma problemi olmadı.(Hiç temizlenmedi)

5.Aydınlatma
Klavyenin tuşları tamamen rgb aydınlatmaya sahip fakat yazılımı yok ama FN+é tuşuna basarak her tuşa farklı renk atama işlemi yapılıyor.Gündüz bazen yetersiz kalsa bile gece fazlasıyla yeterli bir aydınlatması var.18+1 aydınlatma modu var.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

+ları ve - leri
+Lar

Bilek Desteği
RGB
MultiMedya Tuşları
Makro Tuşları

-Ler
Yazılımı yok.
Bilek desteğinde mıknatıs olabilirdi.(Tak Çıkar)
Ya Allah senden razı olsun şunu tuşlara istediğin rengi atamayı arayıp duruyordum fsp Türkiyeyi bile aradım hiçbir yerde bulamadım yt deki videolarda fn+end kombinasyonuyla yapıyorlardı ama bende olmuyordu ürünün kullanma klavuzunda da bulamadım tesadüfen senin konuna denk geldim fn+é ile yapıldığını öğrendim valla çok sağolasın ama merak ettiğim şu sen nasıl keşfettin bunu :D

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Ya Allah senden razı olsun şunu tuşlara istediğin rengi atamayı arayıp duruyordum fsp Türkiyeyi bile aradım hiçbir yerde bulamadım yt deki videolarda fn+end kombinasyonuyla yapıyorlardı ama bende olmuyordu ürünün kullanma klavuzunda da bulamadım tesadüfen senin konuna denk geldim fn+é ile yapıldığını öğrendim valla çok sağolasın ama merak ettiğim şu sen nasıl keşfettin bunu :D
Rica ederim,çözüme ulaşmanı sağladıysam ne mutlu.Ürün cidden o konuda kanser ediyor kullanım kılavuzunda hiçbir şey yok.

• Beğen
Reaksiyonlar: Nava

Nava

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Saffet
Rica ederim,çözüme ulaşmanı sağladıysam ne mutlu.Ürün cidden o konuda kanser ediyor kullanım kılavuzunda hiçbir şey yok.
Peki bu klavyenin üst kısmında bulunan rec tuşu ne işe yarıyor onu çözebildiniz mi? Makro kaydederken fn+makro tuşu yeterli kalıyorsa bu rec tuşu da neyin nesi? :D

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Peki bu klavyenin üst kısmında bulunan rec tuşu ne işe yarıyor onu çözebildiniz mi? Makro kaydederken fn+makro tuşu yeterli kalıyorsa bu rec tuşu da neyin nesi? :D
Hiçbir fikrim yok .d belki makroları sıfırlamaya yarıyordur.

• Beğen
Reaksiyonlar: Nava
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,600
Üyeler
144,509
Son üye
kanuni10
Top Bottom