Neler Yeni

İnceleme Amazondan aldigim HUO JI klavye

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Bu Outemu'lar kronik sorunlu değil miydi?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Guncelleme:
Arkadaslar bu gun olan bir seyi anlatayim sizlere. Normalde satici ile konustugumda bana urunde hot swap oldugu soylendi. Bende o yuzden vardir diye dusundum. Fakat icinden tus cikarma aparati cikmisti ve switch cikarma aparati yoktu. Ilk suphelenmem bu oldu. Ama daha once hot swap olmayan bir mekanik klavye kullanmadigim icin farklari kendim anlayamiyordum. Fakat switchlerin kenarlarinda cikintilar vardi bende herhalde cikiyordur dedim ama cikarma aparati olmadigi icin bunu deneyemedim. Bugun elime aparat ulasti su anda evde olmadigim icin annem sayesinde elime ulasmis oldu bu aparat. Bende denedim denedim olmuyor. Lan acaba ben mi beceremedim bunda mi sorun var diye bi dedim kendime. Sonra babam denedi falan derken yok. O cikintilarin bir etkisi yok yani ya biz beceremedik ya da urun de hot swap yok. Normalde bu fiyat bandinda onerdigim bir klavyeydi fakat alacaklar bunu goz onunde bulundursun. Su anda Amazon yetkilisi ile gorusuyorum sonuclari yazarim ama almadan once dusunun derim. Benim alma sebebim zaten beyaz ve hot swap olmasiydi. Ama hot swap yoksa bu urunun bir manasi kalmiyor daha ucuza jixian switchli Dierya DK61SE alirim daha mantikli. Dedigim gibi gelismeleri yazarim buraya haberiniz olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Guncelleme 2:
Arkadaslar yetkili ile konustum dedigi sey su kisaca: Urun sizde kalabilir ucret iadesi 7 gun icin de hesabiniza yansiyacaktir. Acikcasi bu kadar kisa surede cozulmesi beni cok mutlu etti. Ayrica dedigim gibi urun gorunus olarak cok cok guzel fiyatina gore beyaz ve RGB olmasi acisindan ve BT gibi ozellikleri de var. Fakat benim asil alma amacim Hot swap olmasiydi cunku yedekte 87 tane switchim var ve bozulursa onlari takarim diye dusunuyordum. Dedigim gibi gorunus olarak cok guzel bir klavye ama Hot swap olmadigi icin bir daha tercih etmem sahsen. Bu fiyatlara gorunus onemsiz ise E yosso Z11 ya da daha dusuge hot swap olmasa bile Outemu switchten daha kaliteli bir switch olan Jixian switch Dierya DK61SE modeline de yonelebilirsiniz. Tercih sizin fakat onda da hot swap yok. Benim onerim gorunus onemli degil ise E Yosso Z11 model klavyedir.

Ayrica 140 TL ye aldigim performax Xotran elime ulasti onunda incelemesini yapabilirim yakinda.

Bu Outemu'lar kronik sorunlu değil miydi?
Gozumden kacmis herhalde cevap vermemisim. Yay sesi bakimindan mi?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,035
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom