Arama sonuçları: *

• Users: WCAN
  • Order by date
  1. W

Hangi Pc'yi Almalıyım ?

Eyvallah. O bütçeyi aşıyor ya o kadar çıkamam. Ultima'yı alacağım galiba
  2. W

Ultima Sistem Nasıl ?

Hocam haklısınız vallahi :D Açarken yoruldum. Ama ekonomi malum. Alırken iyi bir şey almak isityorum. Eyvallah :D
  3. W

Ultima 6600 Sistem Önerisi

Hocam geldi mi ? Memnun musunuz ? Herhangi bir sıkıntı var mı ? Ben de almayı düşünüyorum da. Cevaplarsanız çok sevinirim.
  4. W

Ultima Sistem Nasıl ?

Eyvallah :D
  5. W

Ultima Sistem Nasıl ?

Isındı diye yazan sen değil miydin dostu m ? :D Karar ver
  6. W

Ultima Sistem Nasıl ?

Arkadaşlar selam. Sistem almayı düşünüyorum. PC Hocasının yeni sistemi ve Ultima sistem arasında kaldım ve ve ULTİMA Almaya karar verdim. Ama bir farklı sohbette okudm. Birisi kullandığını ve kasasının hava akışının kötü olduğunu ve çok ısındığını söylüyordu. Sizin bir bilginiz var mı ? Ve yine...
  7. W

Bu PClerden Hangisi Daha İyi ?

Tamam teşekkürler.
  8. W

Hangi Pc'yi Almalıyım ?

Hocam fiyatı artmış sistemin. 11.500 olmuş. 300-400 daha koyup farklı bir sistem mi alsam bilemedim. Bakabilir misiniz ? https://www.gaming.gen.tr/urun/188622/ultima-6600-intel-i3-12100f-asus-radeon-dual-rx-6600-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  9. W

Bu PClerden Hangisi Daha İyi ?

Arkadaşlar selam. PC almak istiyorum. Yalnız çok tereddütte kaldım. Şuan PC Hocasının Hector sistemi ve Ultima sistem arasınsa kaldım. Bazıları PC hocasının sistemi için alma, bekle falan diyolar. Ama beklemekten korkuyorum. Yeni sistemlerin ne zaman çıkacağı belli değil. Fiyatlar bir anda...
  10. W

PC HAKKINDA DESTEK

Hocam peki onun yerine 300-400 TL daha koyup bu sistemi almak nasıl ? Fiyatı artmış çünkü ? @rtxcan Sen de bakabilir misin ? https://www.gaming.gen.tr/urun/188622/ultima-6600-intel-i3-12100f-asus-radeon-dual-rx-6600-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  11. W

PC HAKKINDA DESTEK

Bilemiyorum ya. Daha pahalıya da olabilir. Bunu bilmek zor. Çünkü bütçem 11k. Daha üstüne bir sistem de çıkabilir
  12. W

PC HAKKINDA DESTEK

En fazla 11.000. Belki anca 100-200 TL geçebilirim. O da belki. 1660424117 Piyasada bu fiyata başka böyle sistem göremedim.
  13. W

PC HAKKINDA DESTEK

Arkadaşlar selam. Yazılımla alakalı bir bölüm istiyorum. Yazın yazılıma başlayacağım. Ama aynı zamanda da oyun oynayacağım tabi ki. Bu sırada da yayın yapmak istiyorum oyun oynarken. PC Hocasının yeni çıkardığı sistem yazılım ve yayın için nasıl ? Yazılıma Daha yeni başlayacağım için üst düzey...
  14. W

HDMI 2.0 Her PC'ye Uyar mı ?

Apu değil eyvallah. PC hocasının çıkarttığı yeni sistemi almayı düşünüyorum
  15. W

H510m h a M2 SSD olur mu

Anakartta M.2 desteği var. Uyar. Farklı bir olayı varsa bilemem
  16. W

Teşekkürler. Yeni bir pc alıcam. PC hocasının sistemini almayı düşünüyorum.
  17. W

Arkadaşlar selam. Pc alacağım. Elimde de HDMI 2.0 bir monitör var. Her pc'de bu giriş bulunur mu ? Bulunmuyorsa nasıl öğrenebilirim ?
  18. W

Hangisini Almalıyım ?

Teşekkürler. Yeni bi konu açayım :)
Top Bottom