Arama sonuçları: *

• Users: LDRAGON
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Bilgisayar flash dan başlamıyo

Bis dan flash ı seçtim bilgisayarı açmaya çalıştığımda flash okunuyo diyo ve daha sonra normal windows u açiyo
  2. L

Motor almayı pilanlıyorum

bu yıl sonuna kadar motor almayı planlıyorum aklımda honda cbr 125 var motor fiyatlarını pek bilmiyorum ortalama fiyatı nedir 2. El almak istersem veya sıfır Bana sport motor Naked motor Cros motor fiyatlarını yazabilirmisiniz 2. El almak istesem ne kadara mağal olur ? Başlangıç motoru...
  3. L

Kasa fanları durdu çalışmıyo

Bilgisayarı açtım 10 dakika falan kendi kendine çalıştı yemek yedim geldim bi peoblem yoktu discord a girdim arkadaşlarla sohbet ediyodum rgb fanların ışıkları söndü ve durdu arada tetikleniyo gibi oluyo ileri geri yapıyo ama ışıkları gelmiyo dünde bi gitti geldi fanlar güç kaynağına bağlı...
  4. L

Bilgisayar toplamayı pilanlıyorum

https://www.incehesap.com/mortar-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46664/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=46664 Bu sistemi buldum işlemcisini ryzen 5 1600 ü seçmeyi planlıyorum bunun gibi bi sistem önerir misiniz? işlemcisi kötü olmasın ilerde ekran kartı aldığımda takabiliyim...
  5. L

2. el direksiyon seti almayı pilanlıyorum

direksiyon seti almayı pilanlıyorum ama 2 gün sonra keşke daha fazla verip şunu alsaydım diye üzülmek istemem o yüzden fiyat söylemek istemiyorum önerilerinizi paylaşırmısınız bide bu ürün nasıl fiyat performans olarak...
  6. L

sizce hangi marka motor ?

motor olarak sizce 2. ellerden 125 lik olarak yamaha mı hondamı yoksa farklı bi markamı alınmaz dediniz markalar varsa söylermisiniz ?
  7. L

Motor tecrübeleri olanlar

125 lik motor almayı düşünüyorum başlangıç olarak ama motor satın almayla ilgili pek bi bilgim yok küçüklüğümden beri motovlog izliyorum seneye 18 yaşıma giricem öneriniz varsa yazabilirmisiniz ?
  8. L

2 tane kulaklık takmak istiyorum

2 tane kulaklık takmak istiyorum ama nası takıcağımı bulamadım bende fury x kulaklık var usb le çalışıyo kablosuz ve bitanede kablolu takmak istedik 2 kişi aynı anda kulaklıktanda duyabilmek için ama 2 sinden 1 i çalıştı bende 2 kablolu kulaklık takdım ve gine 2 sinden 1 i çalıştı 2 sini aynı...
  9. L

internet kod hatası yardımcı olurmusunuz ?

[ 0 ] Internal Server error code hatası alıyorum siteyi açmaya çalıştığımda bu problemi nası çözebilirim kodlamadan anlayan birisi yardımcı olabilirmi ? yeni bi tema atmak istediğimde yaşadım problemi
  10. L

A RGB yi anakart kullanmadan nası kontirol edebilirim ?

warcry kasa aldım fanları a rgb olarak geçiyo fanlarını tek tek anakarttan kontirol edebiliyomuşum ama anakartım bunu desteklemiyo bende bende anakart almadan çözüm üretmek istiyorum yardımcı olma şansınız varmı ?
  11. L

RGB kontirol edebilen anakart önerir misiniz?

bende gamepower warcry kasa var ancak fanları bilgisayardan kontirol edemiyorum bunun için bana uygun fiyat performans bi anakart önerir misiniz? veya bunu daha farklı bi şekilde bilgisayardan kontirol edebiliceğim bişey varmı ?
  12. L

Kasa İçerisine Ekran Koymak

hani kasanın içine koyuyolar ufak monitör gibi bilgisayardan onu kontirol ediyolardı görsel gif falan gözüküyodu onun adı neydi bilenler yazabilirmi ?
  13. L

işlemci ile soğutucu arasındaki kapak yok

kasaya termal mağcun sürmek için işlemci soğutucusunu çıkardım ve işlemcide onla geldi sonra videolara bakarak ayırdım ve kapağı bulamadım https://www.hizliresim.com/c4151gr buna benzer bi parça ne yapabilirim bi öneriniz varmı ? anakartım...
  14. L

Yardım anakartım argb ye uyumlu mu?

Gigabyte A320M-S2H AMD A320 3200Mhz(OC) DDR4 Socket AM4 PCI-E Anakart anakartım var warcry kasa aldım A RGB ışıklıymış onu anakarta bağlayıp programla renkleri falan seçebiliyomuşum
Top Bottom