Neler Yeni

2. el direksiyon seti almayı pilanlıyorum

arda55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,104
İsim
arda
direksiyon seti almayı pilanlıyorum ama 2 gün sonra keşke daha fazla verip şunu alsaydım diye üzülmek istemem o yüzden fiyat söylemek istemiyorum önerilerinizi paylaşırmısınız bide bu ürün nasıl fiyat performans olarak https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-ps3-pc-uyumlu-direksiyon-ap7-912812497/detay
Kontorland alınmasını önermem ets 2 falan gibi oyunlar için kötü ama kullanan arkadaşlarım var fh4 de güzel oluyor bende denedim. 270 derece bir direksiyon 180 derece de ayarlanıyor demişti forumdaki birisi.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Utku EREN
direksiyon seti almayı pilanlıyorum ama 2 gün sonra keşke daha fazla verip şunu alsaydım diye üzülmek istemem o yüzden fiyat söylemek istemiyorum önerilerinizi paylaşırmısınız bide bu ürün nasıl fiyat performans olarak https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-ps3-pc-uyumlu-direksiyon-ap7-912812497/detay
Hocam bunun üzerine bir miktar daha koyup Logitech driving force gt almak çok daha mantıklı olacaktır. Biraz şanslıysanız bu fiyat bandına da bulabilirsiniz belki.
Kontorland AP7 kendi klasmanında güzel bi direksiyondur. Ancak 270 derece olmasından dolayı pek tavsiye edilmiyor. ( Genel olarak 900 derecelik direksiyonlar daha güzel bir deneyim sunuyor. Ayrıca işin içine force feedback gibi deneyimin güzelliğini arttıran özellikler de giriyor logitech driving force gt de)

Ama illa bu direksiyonu ( AP7 ) almak istiyorsanız ikinci eline bu kadar para vermeyin . Çünkü sıfırı daha ucuz :D , buyrun linki ;

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Bu fiyata alınmaz AP7 ,ürün fena bir ürün değil ama o fiyatları hak etmiyor .
FH 4 için güzel ETS 2 için eh diyebiliriz ama genel olarak o fiyatlara alınmaz.
Ben ürünü 450TL'ye aldım mesela o fiyata göre memnunum.

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bunun üzerine bir miktar daha koyup Logitech driving force gt almak çok daha mantıklı olacaktır. Biraz şanslıysanız bu fiyat bandına da bulabilirsiniz belki.
Kontorland AP7 kendi klasmanında güzel bi direksiyondur. Ancak 270 derece olmasından dolayı pek tavsiye edilmiyor. ( Genel olarak 900 derecelik direksiyonlar daha güzel bir deneyim sunuyor. Ayrıca işin içine force feedback gibi deneyimin güzelliğini arttıran özellikler de giriyor logitech driving force gt de)

Ama illa bu direksiyonu ( AP7 ) almak istiyorsanız ikinci eline bu kadar para vermeyin . Çünkü sıfırı daha ucuz :D , buyrun linki ;

AP7 nin ne olduğunu bilmiyorum 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

900 derecelik doreksiyon önerirmisin ?

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

https://www.gittigidiyor.com/bilgis...etine-orjinal-direksiyon-standi_pdp_621517245 dediğiniz gibi bi ürün buldum nasıl harici vites alsam uyumlu çalışırmı ?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Utku EREN

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Bence siz bu konuyu biraz daha araştırın. Logitech driving force gt isimli direksiyon çok öneriliyor. 900 derece, direksiyon geri topluyor, titreşimi var. Sıfırı yok. 2. eli araştırın temizlerine bakin. fiyatı 800-1200 arasında görmüştüm en son baktığımda.

Bence almadan önce genel olarak direksiyon konusunu araştırın, youtube inceleme videosuna bakın. Attığınız linkteki direksiyon hakkında tartışıyorlar siz o ne bilmiyorum diyorsunuz veya sadece fotoğrafa bakıp direksiyon standı atıyorsunuz. Yanlış bir ürüne para vermeyin dolandırılmayin diye söylüyorum bunları yanlış anlamayın. Keyifli forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,609
Üyeler
141,463
Son üye
muhammedsvm
Top Bottom