Arama sonuçları: *

• Users: Starks
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Starks

Razer Kraken mikrofon Sorunu

Razer kraken tournament edition kullanıyorum, şu an discord'da veya başka bir yerde sesim gitmiyor yardımcı olabilir misiniz? İyi forumlar
  2. Starks

Her oyunda fps drop sorunu

3 gün öncesine kadar hiç bir sıkıntısı olmayan pc'de drop yemeye başladım sık sık, can sıkıcı olmaya başladı. İşlemci macununu mu değiştirmem gerekiyor sizce? 1.5 Yıldır değişmedim. 10105F işlemci
  3. Starks

Öneri 12.500TL Laptop önerisi

Bütçe 12.500TL, laptop oyun için değil daha çok Adobe Photoshop ve benzeri programlar kullanılacaktır. Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar..
  4. Starks

Yardım Oyunlardaki ve Filmlerdeki repliklerin sesi gelmiyor

Hikaye tabanlı oyun ve film&dizilerdeki karakterlerin konuşma sesleri gelmiyor bir çözümü varmıdır? konuşma sesleri hariç tüm sesler sorunsuz geliyor.
  5. Starks

Yardım sons of the forest kelvin öldü

ya arkadaşlar kime baktıysam kelvin yaşıyo, herkesde var, bi bizde mi öldü bu nasıl geri gelecek, saçmalığa bak
  6. Starks

3 - 4 gündür her oyunda drop yiyorum

Son 3 - 4 gündür her oyunda drop yiyorum sebebi nedir? -GTX 1650 i3 10105f
  7. Starks

Öneri RTX3060 işlemci önerisi

Selamlar iyi forumlar, Sistemim şudur: i3 10105F - Asus dual GTX1650 - Asus H510M-E - Corsair 3000MHz 8*2 Ram - 250GB m2 ssd / 1TB HDD - 550W PSU Şimdi bu sistemde 1650'yi satıp üstüne ekleyip 3060 alacağım. 10105f ile 3060 darboğaz yaptığı için işlemci değişmek zorundayım, aklımda i3 12100f...
  8. Starks

F/P Monitör Askı Aparatı öneri

F/P önerebileceğiniz askılar varmıdır forum?
  9. Starks

Mavi Ekran Win11 22H2 Güncelleme sonrası PC açılmaması

Dün gece Windows 11 22H2 güncellemesi yaptım. Sonrasında PC'yi yeniden başlattım, şifre girme ekranına enter bastığım halde girmiyordu. Kapatıp açtıktan sonra şu sorunlar ortaya çıktı; BİOS Menusünden çıkmama rağmen tekrar ve tekrar BİOS'a girmesi, Mavi ekran hata kodu gösterip 10-15 saniye...
  10. Starks

Çözüldü✓ 250 TL Bütçede Hangi Mouse Alınmalıdır?

Bu mouse lardan hangisini almalıyım yada bunların dışında ne önerirsiniz? bütçe bu mouse ların fiyatı kadardır. İyi forumlar. Rampage SMX-R33 LIMBO 6400 DPI RGB Siyah Gaming Mouse Logitech G G102 Lila RGB Gaming Mouse ASUS TUF GAMING M3 RGB Gaming Mouse AOC GM500DRBE RGB Kablolu Gaming Mouse...
  11. Starks

TPM 2.0 valorant sorunu

PC bios ekranında kalıyor diye default ayarlara sıfırlamıştım. PC windows'u açıldı lakin valorant'a girerken TPM 2.0 hatası veriyor. BIOS'a girip baktığımda TPM 2.0 açık olarak gözüküyor.
  12. Starks

valorant fps drop

Son 1 haftadır aşırı fps drop yemeye başladım nerdeyse tüm yöntemleri denedim. Driverlar güncel. Fps 180-200 civarındayken bir anda 0 a iniyor ve oyun zevkini bozuyor. Nasıl çözebilirim? İyi forumlar.
  13. Starks

Bu hata nedir nasıl gider?

Bu hata nedir nasıl gider? PC her açıldığında 3 4 defa ard arda veriyor bu hatayı. İyi forumlar.
  14. Starks

Sizce seçeneğim ne olsun A - B - C ? [GTA5 - Spoiler]

Sizce hangisini seçmeliyim, çok düşündüm ama karar veremedim, bi yandan Trevor'ı seçesim geliyor bi yandanda kimseyi. Hikaye ilerleyişini nasıl etkiliyor bitirenler?
  15. Starks

13K Gaming Laptop Öneri

Bütçe 13K, artı 2K'da ekipmanlara verilecek. Mümkünse Teknosa ve Mediamarkt'dan olsun, başka bir mağazanınki daha iyi ise onu önerebilirsiniz.
  16. Starks

Valo oynarken pcde ekran gidip fanlar hızlı dönmeye başladı

Valo oynarken bi anda ekran gidip fanlar olduğundan hızlı dönmeye başladı ve sanırım pc kendine 2 3 kez reset attı, sonra açıldı baktım sorun yok gibi geldi ama yine bir sorayım dedim size. İyi forumlar..
  17. Starks

Fanlarımı kontrol edemiyorum

Selamlar, bilgisayarımdaki Performax Hellfire Siyah Temperli Cam RGB kasadaki fanlarımı söküp MasterFox 12Cm RGB Kasa Fanı 4lü Set fanlarını taktım. Fanları kontrolcüye bağladım fakat kasanın panelindeki led tuşuna bassam dahi değiştiremiyorum, sadece kendi kendine değişiyor ve fanlarım RGB...
  18. Starks

bunun sebebi nedir? nasıl düzeltebilirim?

selamlar, araç çubuğumda neden böyle bir boşluk var. boşlukta hiç bir şey yok tıklanmıyor.
  19. Starks

8-9K bandında fp sistem

8-9K arası bir hazır sistem arıyorum, piyasayı araştırdım bayağı ama pek bişey bulamadım. ModArtM5 in stokları hemen tükendiğinden yetişmedim. Şuan bunu almak mantıklımı yoksa yakın zamanda daha iyisi çıkarmı? Not: Bütçeyi fazla aşamam monitörde alacağım...
  20. Starks

Yeni FP sistem ne zamn gelir

Abdullah abinin bugün videosunda yorumlarda FP sistem kokusu alıyorum dedi. Bu sistem kaç fiyat bandında olabilir , RTX olabilir mi ve ne zaman çıkabilir? Tahminen..
Top Bottom