Neler Yeni

Sizce seçeneğim ne olsun A - B - C ? [GTA5 - Spoiler]

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
Sizce hangisini seçmeliyim, çok düşündüm ama karar veremedim, bi yandan Trevor'ı seçesim geliyor bi yandanda kimseyi. Hikaye ilerleyişini nasıl etkiliyor bitirenler?

20220416013722_1.jpg

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Burdaki save'i koru. İlk önce ağır basan sonu oyna. Sonra da diğer sonları oyna.

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
birde save'i başka nasıl alacağım, telefonda burası kalıyor sadece.
GTA 5'de save olayı tam olarak nasıldı pek hatırlamıyorum. Menüden de save alınıyordu eğer oradan farklı bir save alma imkanı varsa o şekilde al. Eğer farklı save alma imkanı yoksa şimdiki savenin üstüne kaydet, görev bittiğinde çık gir yapıp tekrar oyna burayı. Oto kayıt yapmaması lazım ama.
Seçtikten sonra final mi?
Oyna gör.

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GTA 5'de save olayı tam olarak nasıldı pek hatırlamıyorum. Menüden de save alınıyordu eğer oradan farklı bir save alma imkanı varsa o şekilde al. Eğer farklı save alma imkanı yoksa şimdiki savenin üstüne kaydet, görev bittiğinde çık gir yapıp tekrar oyna burayı. Oto kayıt yapmaması lazım ama.

Oyna gör.
Oyunu kapattım şimdi o görev öncesindeyim. Farklı save aldım. Şimdi hangisine gideyim sence? :D

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
okr
Sizce hangisini seçmeliyim, çok düşündüm ama karar veremedim, bi yandan Trevor'ı seçesim geliyor bi yandanda kimseyi. Hikaye ilerleyişini nasıl etkiliyor bitirenler?

Alıntıyı görüntüle
hocam gta nın hikayeli modunu nasıl oynarız epic games hesabımda var bi türlü oynayamadım

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
hocam gta nın hikayeli modunu nasıl oynarız epic games hesabımda var bi türlü oynayamadım
Hocam ben steam'den oynuyorum ama oyunu açtığınızda sağ altta Story diye kısım var oradan başlıyorsunuz.

babapro21

80+ Bronze

Oyna gör.
Save i uyuyu ca alıyor sen hatta irda seçebiliyorsun ya da onceki save in uzerine yazdirabilion falan...

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Save i uyuyu ca alıyor sen hatta irda seçebiliyorsun ya da onceki save in uzerine yazdirabilion falan...
Menüden de alınabiliyor diye hatırlıyom ben. Otokayıt yoksa eğer görev bittiğinde save'i tekrar tekrar açıp o şekilde oynayabilir sanırım.

Top Bottom