Arama sonuçları: *

• Users: Turker55
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

YKS ' ye nasıl hazırlanmalıyım

Ortaokuldan beri hiç bir zaman doğru dürüst oturup ders çalışmazdım 5-6.7 sınıfları hep 85-93 ortalama aralıklarıyla geçtim 8.sinif son sene 79 la falan geçtim . Ders çalışmamanın zorluklarını liseye geçince anladım 9. Sınıf bana hiçbir şey katmadı 58 le falan geçtim . Derslerin zorluklarını...
  2. T

Basketbol Antrenör Sorunsalı

Arkadaşlar İzmitin en iyi kulüplerinden birinde oynuyorum tabi ki süre almak istiyorsanız performans sergilemelisiniz . Benim kendimeen beklentim yüksek potansiyelim var ama hoca beni 40 dk lik toplam periyotlarda ortalama 6 dk sahada oynatıyor zaten 6 fk boyunca savunma Yapta hücum yapta o 6 dk...
  3. T

Türkiye'de Farklı Yurt Dışında Farklı

Arkadaşlar nike bir ayakkabı alacağım fiyatlarını araştırdım birde Çin alışveriş sitelerinde fiyatına bakayım dedim evet daha ucuz ama resimlerde ayakkabıda olması gereken nike logosu yok satıcıdan ürünün logolu fotoğrafını istedim saçma sapan bir yazı yazıyor ayakkabıda logonun olması gereken...
  4. T

Basketbol ayakkabısı önerileri

Arkadaşlar 750 TL bütçem ver zorlasak 800 ede çıkabilir . Güzel ülkemde araştırdım ayakkabılar çok ucuz dandik bir orta seviye ayakkabı 600 den başlıyor ayak numarana göre fiyatı artıyor. Her neyse internetten bu kadar pahalı bir şey almak ta istemiyorum belki dolandırılırım belki ayağıma olmaz...
Top Bottom