Arama sonuçları: *

1. H

150 TL mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar bu fiyat aralığında mouse önerisi yapabilir misiniz? LED'li olursa iyi olur.. Şu an kullandığım RMX1509 80-90 TL'ye almıştım. Aldıktan 1 hafta sonra tekerleği bozuldu, düşürmedim veya çarpmadım. Aldığım yerde ilgilenmedi sonuç olarak elimde kaldı. Sadece tekerleği...
  2. H

250TL Taşınabilir HDD önerisi

Toshiba DTB305 320 GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk - PttAVM.com https://www.akakce.com/harici-hardd...ta-3-0-7200-rpm-hard-disk-fiyati,5758444.html 7200 rpm olduğu için bunu alasım geldi. Öteki ne bilmiyorum, yeni yeni ögreniyorum. şimdide ikisi arasında kaldım Hangisini seçerdiniz? :unsure...
  3. H

Hocam önerebilceğiniz kaliteli model varsa paylaşır mısınız? Bütçeyi geçebilir biraz, kalitesiz marka alıp parayı çöpe atmak istemiyorum. 1658264880 Hocam bilindik olması biraz daha iyi. Hemen bozulursa işime hiç yaramaz.. :)
  4. H

250 TL'ye 500GB taşınabilir HDD tavsiyesi istiyorum. Yarın alacağım için bugün karar vermem lazım. Bildiğiniz marka/modellerden önerir misiniz? Teşekkürler. Toshiba canvio Basic 500GB hdTB305EK3aa bu üründen stokta kalmamış bütçeme uygun buydu. Toshiba canvio basics 500 GB hdTB405EK3aa 2.5" USB...
  5. H

HDD kasaya nasıl takılır?

Power boost VK-1626 kasam var. HDD takmak istiyorum fakat yer bulamadım yardım eder misiniz? O cipli alt kısmın kasaya değmesi zarar verir mi? Bu şekilde üstüne koyacağım değil mi? Yeşil kısım delikli yere değecek şekilde? Başka nereye takabilirim?
  6. H

Windows deneme surumu bitmeden key kullanilir mi

Evet hocam, gizlilik diye bir şey yok zaten. Ona bakılırsa tüm tarayıcılar bilgileri satıyor. Bu kısıma geldimi çok dert etmek saçma geldi şimdi. https://github.com/massgravel/Microsoft-Activation-Scripts Bu mu acaba sizin yaptığınız? Sorun olmazsa yaptığınız dosyanın linki filan varsa bakarım...
  7. H

Windows deneme surumu bitmeden key kullanilir mi

Hocam sanal makinede hwid yapıp, lisansı mail yoluyla pcye taşıyarak mı yaptınız? Virüs bulaşma riski yok değil mi böyle yaparsak?
  8. H

Sinerjiden aldığım toplama bilgisayar.

Şimdi oradan geliyorum. Adam dediki site ile iletişim kurun normalde elektronik eşyanın kargo ile taşınması yasak dedi. Tutanak tutamayacağını söyledi. Siteyle iletişime geçip geri gelmem gerektiğini iade etmemi söylediler. Ben de ayak izini evde çamurlu ayakkabı giyip yapmadım herhalde kargo...
  9. H

2. el riskine giremeyip bunu almıştım. Buradan anket ile sormuştum çoğu bu sistemi seçmişti. Almazlar sanmıyorum ama deneyeceğim. Çünkü sitede montajlı ürünler iade almıyor gibisinden bir şey yazıyordu..
  10. H

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-amd-apu-athlon-3000g-8gb-120gb-ssd-ofis-bilgisayari-p-35898 Bunu aldım hocam Yok düzelmiyor. Direk kasaya bağlı değil arada bir demir var onun üzerine kurulu anakart. Ne yaptılarsa tekme izi vs.... Gideceğim bakalım. Bu ürünü iade almazlar artık bence. Hasarlı...
  11. H

hocam kapıda tutanak tutmadıysan geçmiş olsun diyenler var. Toplayıp kargonun yerine gidip tutanak tutrmaya çalışcağım. 1628860434 Sürat kargo, en cokta böyle bir şey olmasından korkuyordum. Kapıda baktım ama adam gidince kenarında oldugu için naylondan dolayı farketmedim. Kasaya geçmemiştir...
  12. H

Sonunda karar verip bütçeyi artırıp sıfır bilgisayar aldım Sinerji'den. Bugün geldi ama kasada hasar var. Kargoyu aradığımda bizden kaynaklı değil dediler. Kapıda içini kontrol ettim ama kenarı gözüme çarpmadı. Naylonunu çıkarana kadar baktım kargocu kapıdayken. İçeri girip kargocu gidince...
  13. H

Bu sistemlerden hangisini seçerdiniz?

Teşekkürler yorum için hocam. Hocam, sonradan kendim eklerim ekran kartı diye düşünmüştüm. Bütçe zaten kısıtlı. Ders çalışmak youtube için alırım diye düşünüyordum. Dediği gibi sorunsuzsa uğraşmayım diye öyle seçeyim dedim. İkinci el parçaları alacağım farklı kişilerden alacağım için bozuk...
  14. H

Bu sistemlerden hangisini seçerdiniz?

Daha bir türlü karar veremedim. Bütçe gittikçe artıyor. Araştırıyorum halen, ikinci el güvenmek zor fakat bugün çevremdeki ikinci el satan yerleri gezip son kararımı vereceğim. 1-)1650 TL'ye bana sistem tavsiye eden arkadaşın sistemi şöyle (komple kasa): 120 GB SSD i5 7500 ASUS EX-B250M-V3...
Top Bottom