Neler Yeni

Sinerjiden aldığım toplama bilgisayar.

houffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
soue
Sonunda karar verip bütçeyi artırıp sıfır bilgisayar aldım Sinerji'den. Bugün geldi ama kasada hasar var. Kargoyu aradığımda bizden kaynaklı değil dediler. Kapıda içini kontrol ettim ama kenarı gözüme çarpmadı. Naylonunu çıkarana kadar baktım kargocu kapıdayken. İçeri girip kargocu gidince gözüme çarptı çok geç oldu tabii kargocu gitti bile.
Çalışıyor PC sadece kasanın anakartın takılı olduğu kısımdaki kapakta hasar var. Sizce kargoya gidip tutanak tuturmalı mıyım? Gidip gelirken bu sefer parçalar hasar görürse diye korkuyorum. İstanbul'dan Ankara'ya geldi kargo.
Dış kutu bu:
Screenshot_3.png

kasanın kutusu:
Screenshot_5.png

Bilgisayar:
Screenshot_4.png

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,150
İsim
Mert Can Ergün
geçmiş olsun şikayet et

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Furkan SARIGÖL
direkt git kargoya tutanak tuttur.Laga luga yaparlarsa bağır çağır hallederler

houffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
soue
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinde kanıt var git şikayet et sonuçta para verip alıyorsun
hocam kapıda tutanak tutmadıysan geçmiş olsun diyenler var. Toplayıp kargonun yerine gidip tutanak tutrmaya çalışcağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo firması hangisi bence taşıma sırasında kutunun üstüne basılmış
Sürat kargo, en cokta böyle bir şey olmasından korkuyordum. Kapıda baktım ama adam gidince kenarında oldugu için naylondan dolayı farketmedim. Kasaya geçmemiştir diye diye açtım ama geçmiş...

rookie27

80+ Gold
hocam kapıda tutanak tutmadıysan geçmiş olsun diyenler var. Toplayıp kargonun yerine gidip tutanak tutrmaya çalışcağım.
Elinle zorladığın zaman düzeliyor mu ?
Ayrıca anakart zarar görmüş olabilir ilerisi için sıkıntı dediğim gibi.
Sen hangi sistemi aldın eğer çok büyük bir kampanya yok ise iade et başka sistem bakalım

houffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
soue
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-amd-apu-athlon-3000g-8gb-120gb-ssd-ofis-bilgisayari-p-35898
Bunu aldım hocam
Elinle zorladığın zaman düzeliyor mu ?
Ayrıca anakart zarar görmüş olabilir ilerisi için sıkıntı dediğim gibi.
Sen hangi sistemi aldın eğer çok büyük bir kampanya yok ise iade et başka sistem bakalım
Yok düzelmiyor. Direk kasaya bağlı değil arada bir demir var onun üzerine kurulu anakart. Ne yaptılarsa tekme izi vs.... Gideceğim bakalım. Bu ürünü iade almazlar artık bence. Hasarlı kasa...

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum O Kadar Para Verip Alıyorsun Benim Ürünüm'de Tek Çizik Olsa Yaygara Çıkartır Değişim İsterim Git Tutanak Tut Değişim İste Paşa Paşa Kabul Edicekler.

houffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
soue
R3 2200G sistem toplarız o paraya iade et 🙂
2. el riskine giremeyip bunu almıştım. Buradan anket ile sormuştum çoğu bu sistemi seçmişti. Almazlar sanmıyorum ama deneyeceğim. Çünkü sitede montajlı ürünler iade almıyor gibisinden bir şey yazıyordu..

houffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
soue
Şimdi oradan geliyorum. Adam dediki site ile iletişim kurun normalde elektronik eşyanın kargo ile taşınması yasak dedi. Tutanak tutamayacağını söyledi. Siteyle iletişime geçip geri gelmem gerektiğini iade etmemi söylediler. Ben de ayak izini evde çamurlu ayakkabı giyip yapmadım herhalde kargo ile ilgili dedim tutanak tutsunlar diye. Adam ya yaptıysan evde ayakkabı giyip dıyor? Hahahahah.

Sakın Sürat Kargo ile iş yapmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,664
Üyeler
157,771
Son üye
mfurkan.deniz
Top Bottom