Arama sonuçları: *

• Users: HAYBS
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. HAYBS

Windows boot manager hatası

Birgün aniden pc de bu hatayı aldım format atmaya çalıştım ancak boot menüsünde SSD gözükmüyor format usb var ancak format atamadım çözüm önerisi var mı?
  2. HAYBS

11. Sınıfım 2. Dönemde açığa geçebilirmiyim.

Herkes 1. dönemin başında açık liseye geçebileceğimi 2. dönemde geçemeyeceğimi söylüyor bu doğrumu.
  3. HAYBS

11. Sınıfta açık öğretime geçmelimiyim

Ders saat 13.30 da başlıyor eve gelmem 20.30 u buluyor, okulda son 2 dersinde ise çok yorgun oluyorum zerre bir şey anlamıyorum hocalara gelirsek 2 3 hoca hariç diğer hocalar ise iyi değil diğer yandan ise hedefim burada almanca öğrenip almanyada mesleki öğrenim yapmak ancak , dil kursuna gitmek...
  4. HAYBS

200 TL ye Bluetooth kulaklık önerisi

200 TL üstü veya altı Bluetooth kulaklık önerir misiniz?.
  5. HAYBS

Philips SPK8605 G605 nasıldır

Bu fiyata nasıl veya önerileriniz varmı https://www.itopya.com/philips-momentum-spk8605-cyan-switch-turkce-rainbow-mekanik-gaming-klavye/
  6. HAYBS

200 250 TL arası klavye

Önerilerinizi bekliyorum bide bu nasıl https://www.itopya.com/philips-momentum-spk8605-cyan-switch-turkce-rainbow-mekanik-gaming-klavye/?__cf_chl_jschl_tk__=pmd_d3A4wHBh0xmomWbo4JFEikobD9gEkqJ_HIReYi2IzPE-1632762262-0-gqNtZGzNAjujcnBszQp9
  7. HAYBS

Ryzen 5 1600 af bu ana kartta çalışır mı

Elimde msı b550a pro ana kart var kendi sitesinde desteklenmediği gösteriliyor ama kullananlar var. Birde ana kartın üzerindeki hata ışıklarında cpu nun ışığı yanıyor yardım edin.
  8. HAYBS

MSI bios flaşı hazırladım olmuyor

Flaş bellek i hazırladım takıyorum tuşa basınca kırmızı yanıyor çekince sönüyor sonra hiçbir şey olmuyor basılı tutunca yine kırmızı yanıyor ama yine bir şey olmuyor.
  9. HAYBS

Pc yi açınca sinyal yok diyor

Bilgisayarımı dün akşam ana kartını değiştirmiştim pc yi açınca sinyal yok diyor. Birde şurada ışık yanıyor sanırım bu o yerin tam takılmadığı anlamına mı geliyordu, onuda bir kere çıkarıp taktım sorun nedir acaba
  10. HAYBS

250 TL mouse önerisi

250 TL ye mouse önerir misiniz?
  11. HAYBS

250-200 TL arası fare önerisi

Razer viper mini sizce nasıl önerilerinizi de bekliyorum .
  12. HAYBS

Itopya'yı Nasıl Şikayet Edebiliriz?

İtopya dan volkan oyun kuvvetlerinin sistemini almıştım iade etmek istedim ve iade talebi oluşturdum , bekliyorum bekliyorum hala diyorki iade talebiniz değerlendiriliyor işte 14. günde geçti hala bir şey yok hala değerlendiriliyor müşteri hizmetlerini aradım dediki neymiş önce taleb oluşturucaz...
  13. HAYBS

Abdullah abinin yeni pc ne zaman gelecek

Abdullah abi Sistem yakında dedi ama sizce yakın dediği ne zaman
  14. HAYBS

250 TL mouse önerisi

250 TL ye mouse önerir misiniz? ve bu mouse nasıl https://www.incehesap.com/asus-rog-gladius-ii-core-kablolu-gaming-mouse-fiyati-44925/
  15. HAYBS

Ütopya iade şartları hakkında

Ben Ağustos un 28 inde pc siparişi verdim o pc elime ulaştıktan sonra 14 günlük iade süreci başlıyor değilmi ve iade edebilirmiyim özel pc ler iade edilemez diyor Volkan oyun kuvvetlerinin sistemini almıştım. 1631128738 @Mehmet Yılmaz
  16. HAYBS

İnce hesaptaki da nın sistemi gerçekmi

Bu sistem Abdullah abinin yeni sistemi falan mı
  17. HAYBS

Donanım arşivi yeni sistem hakkında

Donanım arşivi sizce yeni sistemi ne zaman yapacak ve sizce ne kadarlık bir bilgisayar olacaktır.
  18. HAYBS

Ütopya dan aldığım sistemi iade edebilirmiyim

İade talebi oluşturdum siteden sonuç kısmı boş müşteri hizmetlerinimi aramalıyım
  19. HAYBS

Vok sistemi iade etmelimiyim

Vok un en son sistemini aldım ancak Abdullah abi yakın bir zamanda sistem yapacağa benziyor ve sanırsam 5000 6000 TL arası bir sistem olacak sizce vok u iade etmelimiyim. Abdullah abi en azından özelden yapacağını söylesen bile olur çok teşekkür ederim 🥰 @Abdullah Hacıgül 1630540131 @FPU/CACHE
  20. HAYBS

Vok sistemi iade etmelimiyim

Vok un en son sistemini aldım ancak Abdullah abi yakın bir zamanda sistem yapacağa benziyor ve sanırsam 5000 6000 TL arası bir sistem olacak sizce vok u iade etmelimiyim. Abdullah abi en azından özelden yapacağını söylesen bile olur çok teşekkür ederim 🥰 @Abdullah Hacıgül
Top Bottom