Neler Yeni

250-200 TL arası fare önerisi

HAYBS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Habib Atilla
Razer viper mini sizce nasıl önerilerinizi de bekliyorum .

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Elinin boyutu 17 cm den küçükse ve Claw şeklinde tutuyorsan alabileceğin en iyi mouse olabilir.

Ridianod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Araman
Elinin boyutu 17 cm den küçükse ve Claw şeklinde tutuyorsan alabileceğin en iyi mouse olabilir.
Hocam aynı fiyat bandına 19cm-11cm el için ne önerirsin acaba? Normalde rekabetçi/multiplayer oyun vs oynamadığım için farelerle ilgili bu kadar bilgi sahibi değildim. Yıllardır razer taipan kullanıyorum. Bu 2-3 günlük süreçte kendimle ilgili söyleyebileceğim şey taipanı fingertip denen şekilde kullandığım olabilir. Bileğim fareye değmiyor. Kullandığım taipanı sitesinde bile gizlediği için razer pdfden bulduğum ölçüleri şöyle oldu; 125 mm (length) X 56 mm (width) X 39 mm (height) Siz ne dersiniz viper mini bir anormallik hissettirir mi? amacım kaliteli ve biraz da ışığı olan uzun ömürlü bir mouse almak. Deathadder v2'yi bir sonraki basamak olarak öneriyolar ama sensörü ve talep edilmesinden ötürü indirim sanmam çok yapsınlar. O yüzden üzülerek eliyorum onu da. Ne yapsam bilemedim. Corsairlar içinde m55, katar pro xt falan da görüyorum.

edit: essential önerilerinizi gördüm ama rgbsi olan bir model arıyorum.

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Hocam aynı fiyat bandına 19cm-11cm el için ne önerirsin acaba? Normalde rekabetçi/multiplayer oyun vs oynamadığım için farelerle ilgili bu kadar bilgi sahibi değildim. Yıllardır razer taipan kullanıyorum. Bu 2-3 günlük süreçte kendimle ilgili söyleyebileceğim şey taipanı fingertip denen şekilde kullandığım olabilir. Bileğim fareye değmiyor. Kullandığım taipanı sitesinde bile gizlediği için razer pdfden bulduğum ölçüleri şöyle oldu; 125 mm (length) X 56 mm (width) X 39 mm (height) Siz ne dersiniz viper mini bir anormallik hissettirir mi? amacım kaliteli ve biraz da ışığı olan uzun ömürlü bir mouse almak. Deathadder v2'yi bir sonraki basamak olarak öneriyolar ama sensörü ve talep edilmesinden ötürü indirim sanmam çok yapsınlar. O yüzden üzülerek eliyorum onu da. Ne yapsam bilemedim. Corsairlar içinde m55, katar pro xt falan da görüyorum.

edit: essential önerilerinizi gördüm ama rgbsi olan bir model arıyorum.
19 cm ele viper mini küçük olur alma sakın.
Onun yerine Razer DeathAdder Essential öneririm.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Viper mini o fiyat aralığında en iyi mouse kimine göre küçük ama daha önceden çok büyük mouselar kullanmadıysanız kısa sürede elinize oturuyor alışıyorsunuz ben sıkıntı yaşamıyorum 19 cm elimin uzunluğu

Ridianod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Araman
19 cm ele viper mini küçük olur alma sakın.
Onun yerine Razer DeathAdder Essential öneririm.
Fingertip kullanımda bile mi küçük gelir? Rekabetçi oynamayı hiç düşünmediğim için artık performansımı maksimum seviyeye taşıyacak bir arayış içinde değilim. Essential önerinizi görmüştüm ama dediğim gibi tek renk var onda. Işığı vs ile oynamak istiyorum arada.
Viper mini o fiyat aralığında en iyi mouse kimine göre küçük ama daha önceden çok büyük mouselar kullanmadıysanız elinize oturuyor ben sıkıntı yaşamıyorum 19 cm elimin uzunluğu
İşte aradığım cevap. Hayır başka mouse denemedim. Yukarıda ölçüsünü verdiğim taipanı kullanıyorum bana bir anormallik hissetirmedi şu zamana kadar. Sanırım viper mini taipandan da küçük fakat şimdi ölçüleri yazarken fingertip kullandığım için çok da farklı gelecek bir şey görünmüyor gibi.
  • 118.3 mm x 53.5 mm x 38.3 mm (Viper Mini)
  • 125 mm x 56 mm x 39 mm ( Taipan)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Fingertip kullanımda bile mi küçük gelir? Rekabetçi oynamayı hiç düşünmediğim için artık performansımı maksimum seviyeye taşıyacak bir arayış içinde değilim. Essential önerinizi görmüştüm ama dediğim gibi tek renk var onda. Işığı vs ile oynamak istiyorum arada.

İşte aradığım cevap. Hayır başka mouse denemedim. Yukarıda ölçüsünü verdiğim taipanı kullanıyorum bana bir anormallik hissetirmedi şu zamana kadar. Sanırım viper mini taipandan da küçük fakat şimdi ölçüleri yazarken fingertip kullandığım için çok da farklı gelecek bir şey görünmüyor gibi.
  • 118.3 mm x 53.5 mm x 38.3 mm (Viper Mini)
  • 125 mm x 56 mm x 39 mm ( Taipan)
Viper mini alırsan pişman olabilirsin. Görmeden alma kesinlikle derim.
Avuç içim kadar mouse. Ben aldığıma pişman oldum. Kullanamadım, satamadım da kenarda duruyor. DeathAdder V2 ye geçtim. Bu bütçede V2 boyutunda Essential var.

Ridianod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Araman
Viper mini alırsan pişman olabilirsin. Görmeden alma kesinlikle derim.
Avuç içim kadar mouse. Ben aldığıma pişman oldum. Kullanamadım, satamadım da kenarda duruyor. DeathAdder V2 ye geçtim. Bu bütçede V2 boyutunda Essential var.
Haklı olabilirsiniz fakat hali hazırdaki faremde pek benim elimin ölçüsüne göre değil sanırım ama alıştık 6-7 yıl oldu sanırım. Farede ele adam gibi oturan kalitesini görmediğim için olsa gerek daha kaslı bir fare arıyor muyum? Hayır diyebilirim. 0.3 cm küçülmesinin de pek dert olacağını sanmıyorum şimdi ölçüleri yan yana yazınca farkettim. Eğer Ankaradaysanız ve güzel bir indirim ile boşa duracağına paraya dönsün derseniz viper'ı almak isterim onu da ekleyeyim :D

Top Bottom