Arama sonuçları: *

• Users: Notex
  • Order by date
  1. Notex

DualShock4 mor yanıyor

Selam geçen hafta DualShock 4 sipariş etmiştim, şimdi elime geçti. Ben DualShock 4'ü mobil cihazıma Bluetooth ile bağlamaya çalışırken galiba share ve options tuşuna aynı anda bastım 1 sn içinde kırmızı, turuncu ve yeşil yandı, sonra mor ve beyaz karışımı bir renkte durdu. DualShock halen...
  2. Notex

Çözüldü✓ Hangisi anakart vidasıdır?

hocam büyük uçluyu gpu için kullandım
  3. Notex

Hocam soldaki vida anakarta büyük geliyor
  4. Notex

Sağdaki vida anakart yükseltmesine uygun oldu fakat soldaki vidayıda deneyeceğim
  5. Notex

Selamlar uygun fiyatlı kasa aldım ama içinden anakart için 2 adet farklı tip vida çıktı hangisi anakart vidasıdır? bana sol daha uygun gibi geliyor.
  6. Notex

Bu sistem bu fiyata alınır mı?

Bence Kesinlikle en az gamepower 120lik sıvı soğutucuyu almalısın stok soğutucu oyunlarda işe yaramaz Eğer bütcen yetiyorsa bir adet harddisk almanı öneririm 1640889732 Açıkçası Psu yu beğenmedim
  7. Notex

Bu ürün orijinal midir?

Teşekkürler sipariş veriyorum o zaman
  8. Notex

Bu ürün orijinal midir?

Selamlar PC için termal macun değişimi yapmak istiyorum size sorum ise bu ürün sahtemi yoksa orjinalmi adamlar çok üstü kapalı cevap verdikleri için biraz kıllandım :) yada başka 150TL lik termal macun önerir misiniz? ( 15 20 tl aşabilir)
  9. Notex

*** kişisiyle takas yapamazsın (26) hatası

Hayır gecen gün sorunsuz bir şekilde takas yapmıştı
  10. Notex

*** kişisiyle takas yapamazsın (26) hatası

Selamlar csgo da bi arkadasla takas yapacağım fakat *** kişisiyle takas yapamazsın (26) hatası veriyor çözümü nedir
  11. Notex

Rampage Drop ve Drop Plus kulaklık

Klavye mouse rampage olduğu için kulaklığıda rampage almak istiyorum
  12. Notex

Rampage Drop ve Drop Plus kulaklık

rampage Markalı bir kulaklık almak istiyorum gözüme hoş gözüken 2 adet kulaklık var ilki rampage drop plus ikincisi rampage drop aralarındaki farklar nedir hangisini önerirsiniz?
  13. Notex

Acer vs Monster vs Asus

Benim görünüş açısından monster hoşuma gitti zaten hepsinde neredeyse aynı özellikler var
  14. Notex

Yardım Hangi monitör daha iyi?

Hocam bence 1600 tl sırf vatan olduğu için verilmez itopya n11 trendyol hepsiburada gibi yerlerde daha iyileri var mesela: https://ty.gl/bz9mgj3dji Bende Çorlu dayım güvenlice alışveriş yapıyorum
  15. Notex

20k pc toplar mısnız?

Selamlar diyelim elinizde 20000 bin tl var nasıl bir pc toplarsınız? 1631227610 Klavye,monitör,mouse,mousepad hariç
  16. Notex

Bana cpu soğutma bulurmusnuz

R5 5600g
  17. Notex

Bana cpu soğutma bulurmusnuz

Selamlar kendime laptop düyüklüğünde masaüstü pc yapmaya karar verdim (laptop kasası içinde masaüstü parçaları) sıvı veya hava soğutma önerir misiniz? (kule tipi olmasın)
  18. Notex

Ryzen 7 5800X vs Intel i9 10850K

Selamlar gece yatarken aklıma bu soru takıldı sizce hangisi?
  19. Notex

Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsun ?

Sözde fiber.
  20. Notex

Kuzenime pc topliyacağız 5000tl bürce

Selamlar kuzenime pc topliyacağız bütcemiz 5000 tl kendisi bi pc toplamış bende size soruyorum bu pc iyi mi? diye Pc R5 2600 Gigabyte b450m s2h Saphire radeon rx 550 Kingston hyperx fury 4gb x2 Corsair cv 550w 80+ bronz psu Sandisk ssd plus 480gb ssd Msı mag forge 100m Bu pc yi toplamış sizin...
Top Bottom