Neler Yeni

Yardım Hangi monitör daha iyi?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bütçe
1600

Monitörü babamla gidip vatandan kendimiz alacağız. Normalde daha ucuz bir monitör alacaktım fakat babam daha ince istediği için paranın birazını kendisi verecek. Vatan zorunlu kendimiz alacağımız için. İtopya vs. derseniz Tekirdağ'da yok. Hangi monitörler özellik olarak iyidir ve sorunları var mı? @Mert Özkaya

Biz Lenovo olana ısındık açıkçası :)

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Bunlar iyi mi cevabını alamadım hala nedense. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam attıklarımdan birini alacağız pazartesi hangisi kalırsa.
Valla hangisi kalırsa diyemem çünkü kaçırılmayacak fırsat değiller :D hepsi stokta kalır diye düşünürsek Philips olanı alırdım ben

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Valla hangisi kalırsa diyemem çünkü kaçırılmayacak fırsat değiller :D hepsi stokta kalır diye düşünürsek Philips olanı alırdım ben
Anladım hocam teşekkürler.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Sistemin nedir bu arada?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sistemin nedir bu arada?
İmzada yazıyor.

1631384880379.png

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Telefonda olduğumdan görmemişim. Ekran kartı geçici mi? Değilse nasıl bir ekran kartına geçmeyi planlıyorsun?

gt 1030 + r3 3100 olduğundan 75hz çok sorun yaratmaz oyunlarda zaten o civar fps alırsın

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Telefonda olduğumdan görmemişim. Ekran kartı geçici mi? Değilse nasıl bir ekran kartına geçmeyi planlıyorsun?

gt 1030 + r3 3100 olduğundan 75hz çok sorun yaratmaz oyunlarda zaten o civar fps alırsın
Ekran kartı normalde 1650 serisi olacaktı fakat fiyatlar düşmediği için bunu aldım. Kalıcılığı belli değil.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Şu an oynadığın / oynamayı planladığın ilk 5 oyun nedir? Onlara göre HZ nin yeterliliğini de anlayabiliriz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şu an oynadığın / oynamayı planladığın ilk 5 oyun nedir? Onlara göre HZ nin yeterliliğini de anlayabiliriz.
GtaV
Minecraft
FH4
vs.

Rekabetçi oyunlarda var fakat çok oynamıyorum o yüzden 144Hz bana fazla gelir ve valo/cs dışında 60fps zaten R6'da falan.

1631385472482.png

Notex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Oğuz Kayalı
Hocam bence 1600 tl sırf vatan olduğu için verilmez itopya n11 trendyol hepsiburada gibi yerlerde daha iyileri var mesela: https://ty.gl/bz9mgj3dji
Bende Çorlu dayım güvenlice alışveriş yapıyorum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam bence 1600 TL sırf vatan olduğu için verilmez itopya n11 trendyol hepsiburada gibi yerlerde daha iyileri var mesela: https://ty.gl/bz9mgj3dji
Bende Çorlu dayım güvenlice alışveriş yapıyorum
Zaten güvensiz demedim. Benimde belkide 100 lerce internet alışverişim var. Fakat babamla gidip vatan'dan alacağız.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
GtaV
Minecraft
FH4
vs.

Rekabetçi oyunlarda var fakat çok oynamıyorum o yüzden 144Hz bana fazla gelir ve valo/cs dışında 60fps zaten R6'da falan.

Alıntıyı görüntüle
Burda gözüken simulator tarzı oyunlarda zaten 60 fps üstü çok bir şey ifade etmiyor , forza + ets de sistemin 75 fps üstüne çıkmaz diye düşünüyorum zaten (high ayarlarda) gta da aynı şekilde

roblox , coc 60 fps sabit oluyor genelde o tarz oyunlarda

ucuza satılan eğlence temalı oyunlar görüyorum daha çerezlik oyunlar denilebilir. Onlarda genelde aynı şekilde 60 fps üstüne ihtiyaç yok

tek sorun cs , valo , r6s de falan olur bide windows 144hz de çok daha akıcı o hissi tadamazsın :D

Sistem giriş seviyesi sayılır , oyunlar orta seviye bu iki şeyi değerlendirirsek monitörü de 75hz ips 1ms olarak orta seviye almakta bir sorun olmaz philips olanı alırdım.

Top Bottom