Arama sonuçları: *

• Users: f0ze
  • Order by date
  1. f0ze

Öneri cyberpunk 2077 vs alanwake 2 ?

Alan Wake 2 + Cyberpunk 2077 + RDR2 alırsan daha zevkli olacağını düşünüyorum. GOW yanlarında sönük kalıyor. Tabii ki karar sizindir.
  2. f0ze

🚨 TARİHİN EN SCAM - BALON OYUNU PATLADI🚨 🚨KARŞINIZDA THE DAY BEFORE🚨

Cyberpunk 2077 çıktığında oynamıştım gayet iyi ve başarılı bir deneyim sundu. Tek problemi bug ve optimizasyon problemleriydi. Keza ben oyunun çıktığında bitirmeme rağmen karşılaştığım buglar kabul edilebilirdi. Cyberpunk 2077 asla bir balon değildi. Bu balon kelimesinin oyuncak gibi...
  3. f0ze

Çözüldü✓ PC HOCASI-GG6 intel stoğu tekrar gelir mi?

AMD sistemi alıp, kasayı satıp üstüne ekleyerek intel sistemin kasasını alırsan olabilir. Tabii ki ne kadar mantıklı olur ? Değer mi ? Bilemem. Karar sizindir.
  4. f0ze

RX 6600 mü yoksa RTX 2060 mı?

RX 6600 daha performanslı ancak Nvdia isteniyorsa RTX 2060 iyi bir seçenek diyebilirim.
  5. f0ze

PC HOCASI G6 - İŞLEMCİ SICAKLIK + UFAK İNCELEME

Sormadım, ancak bilindik vs işlemler yapılmıştır. Bende termal macun olmadığı için uğraşmak istememiştim.
  6. f0ze

PC HOCASI G6 - İŞLEMCİ SICAKLIK + UFAK İNCELEME

Sistem tarafıma teslim edildi. Gamingen müşteri hizmetleri ve teknik destek ekibine teşekkür ediyorum.
  7. f0ze

Sistem alınır mı? Değermi ?

Amaç oyun ise alınmaz. 1655378530 Fiyat normal hatta bir tık pahalı denebilir.
  8. f0ze

donanım arşivi DA-M1 vs pc hocası PC HOCASI-GG6

RTX istiyorsan, PC hocası, RX istiyorsan donanım arşivi sistemi alabilirsiniz. Bu arada RX 6600 daha performanslı denebilir.
  9. f0ze

Pc Hocasi Gg6 İntel De Stokta

Sistem geldikten sonra kasayı aynı sistemin ikinci el olarak satan birinin ki ile takas yapıp fiyat farkını ödeyerek belki alabilirsin.
  10. f0ze

Pc Hocasi Gg6 İntel De Stokta

İade veya iptal edinenler olabilir. Stok bitmişti ve üstüne yeni intel sistemde kasa ve PSU değişikti. Bunlar iptal ve iade edilenler olmalı.
  11. f0ze

HAZIR SİSTEMLER HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME!

Bugün olanlardan pek haberim yok. Ancak boş beklenti içine girenlerle forumun dolduğunu fark etmiştim. Kimisi ortaya 11.999 TL den RX 6600 XT sistem çıkacak yoo bu olacak vs vs uydurma konular açılıyor yorumlar yazılıyordu. İnsanlar doğal olarak beklentilerini boş yere yükseltiler ve sonuç...
  12. f0ze

3060ti yeni sistemim kapanıyor

Furmark ile prime 95 testini aynı anda açıp sıcaklık ve performans testi yapınız. Eğer sistemde kapanma vs olmuyorsa oyun ile alakalı olabilir. Ve test esnasında sıcaklıklar 90 derece ve üstüne çıkarsa testi kapatın.
  13. f0ze

300 TL CİVARI F/P MOUSE TAVSİYESİ

https://pckolik.com/urun/razer-deathadder-v2-mini-chroma-rgb-gaming-mouse/
  14. f0ze

D.A YENİ SİSTEM donanım arşivi

Kim diyor ? O fiyata herhalde RX 6600 gelebilir.
  15. f0ze

12.000 TL alınabilecek en iyi ekran kartı nedir?

XFX RX 6750 XT MERC
  16. f0ze

Yurt içi kargo teslim edilemedi sorunu

Ara, gerekirse şubeye gidip teslim alabilirsin.
  17. f0ze

İNCEHESAP GARANTİ REZİLLİĞİ !

Sorununuz devam ederse, Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
  18. f0ze

Çözüldü✓ rtx3050+16 gb ram+i3 10100f sizce alınır mı? 11k

PC hocası G6 sistemleri inceleyin bu alınmaz.
  19. f0ze

Bilgisayar acilmiyor

Sistemi yük altında test edebilirsiniz. Yük altında sıcaklık değerleri nasıl ? Bilgisayar da kapanma vs oluyor mu ? Bunları kontrol edebilirsiniz.
Top Bottom