Arama sonuçları: *

1. M

Sistem upgrade tavsiyesi

Baya fark çıktı aslında 2 heatsinkli m2 slotu daha iyi ses yongasi vrm lerdede fark vardır diye tahmin ediyorum gaming plus 6 fan soketli tomahawk 8 soketli genel olarakta fazla puan almış aradaki 1600 TL'ye deger gibi duruyor ama neyse kasaya bakıcam
  2. M

Sistem upgrade tavsiyesi

Gaming plus ve tomahawk arasında her zaman tomahawk oneriliyor biri 8000 biri 6400 civarında fiyat olarak soğutma ise ls720 360 mm düşünüyorum oda cok öneriliyor kasada ise aklım karışıyor cok fazla model var ve kaliteli mesh yapıda olması gerekiyor özellikle havalandırma iyi olmalı yuksek...
  3. M

Sistem upgrade tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, hazırdaki sistemim şöyle; 5600X işlemci Dark Freezer X124 kule tipi soğutucu B550 Gaming Edge Wi-Fi anakart Corsair CMK16GX4M2B3200C16r 2x8GB RAM. XFX RX 6800 ekran kartı Corsair RM850W PSU. Kasa Aerocool Aero 800 (durumu kötü kasa ayağı kırık ekran kartı vida yeri yalama...
  4. M

Çözüldü✓ XPG Summoner tuş basmıyor

Sevindim adınıza o kombinasyon klavyeye format atıyor gibi bişey bendeki klavye kötü çıktı yada anlamayamadim
  5. M

Hocam ben fn+esc ile klavye resetledim olmadı aygit yoneticisinden sil tekrar yukle dedim olmadı hatta ve hatta format attim pcye olmadı denemedigim yol kalmadı oluyor gibi oluyo bazen fakat sorun tekrarliyor bir muddet sonra
  6. M

Sistem upgrade tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, hazırdaki sistemim şöyle; 5600X işlemci Dark Freezer X124 kule tipi soğutucu B550 Gaming Edge Wi-Fi anakart Corsair CMK16GX4M2B3200C16r 2x8GB RAM. XFX RX 6800 ekran kartı Corsair RM850W PSU. Kasa Aerocool Aero 800 (durumu kötü kasa ayağı kırık ekran kartı vida yeri yalama...
  7. M

Tamamen yazılım kaynaklı bende bu klavyeyi almıştım 3 ay sonra durduk yere klavye kendi kendine tuşlara basma olayı başladı zor iade ettim cok araştırdım denemedigim yöntem kalmadı bu klavyeyi kimseye önermiyorum bana kalırsa kronik sorunlu
  8. M

XFX RX 6800 16 GB PUBG'de karıncalanma

kurcaladım bayada yok bir şey bulamadım merak ettiğim ekran kartı bozuk olabilirmi dicem ama furmak veya vram testinde sorun varsa çıkardı diye düşünüyorum arızalı bir parçamı var bilemedim gitti 1712918133 extra olarak furmark artifact tester diye bir şey vardı 5-10 dakikada o çalıştı yine 0...
  9. M

nasıl yani anlamadım
  10. M

varsayılan dedim gpu için ama aynı cpuda oc var 5600xi 4750 mhz de çalışıyor ryzen master programı ile oda etkilermi acaba
  11. M

Arkadaşlar merhaba garip bir sorun keşfettim PUBG oyununda ekranın alt kısmında yatay olarak anlık karincalanma olup gidiyor. Nadir oluyor ve yine garip bir şekilde sadece PUBG menülerinde oluyor. Gözlemlediğim baska oyunlarda olmuyor. PUBG oyun içinde de bir şey yok driverlar güncel BIOS...
  12. M

3000 TL klavye önerisi

Arkadaşlar merhaba bana şöyle kaliteli bir klavye lazım aradığım özellikler Switch kalitesi yuksek uzun yıllar götürebilecek tam boyut ve bilek desteği olması ayrıca gökkuşağı gibi klavyelerdende hoşlanmıyorum RGB olarak değil klavye rengi olarak. Xpg summoner red switch almıştım ama yazılım...
  13. M

Nova 7 wireless alınır mı?

Yardımcı olabilecek yokmu
  14. M

Nova 7 wireless alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Çok yönlü bir kulaklık arıyorum laptopda oyun dizi film müzik her konuda iyi bir şey arıyorum ses kalitesi yüksek uzun yıllar kullanabilecek seyahat çantası olan (bu modeli alırsam ayrı olarak alacağım) telefondada kulanabilecegim bir model alacağım. Ayrıyeten bütçem yüksek...
  15. M

Ust seviye kafaüstü kulaklık tavsiyesi

Eski bir model diye biliyorum bunu ve butcem daha yüksek eminim daha iyileri vardır bez çanta degilde sert taşıma çantalarından lazım ayrica bavulda olmaz öyle
  16. M

Ust seviye kafaüstü kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba bana şöyle sağlam ve kaliteli bir şey lazım istediğim özellikler; Ses kalitesi iyi olmalı. Çantası olsun çok seyahat ettigimden lazım. Çok seyahat ettigimden laptopda oyun film muzik her konuda iyi olmalı. Telefondada kullanırım cok amaçlı olarak. Uzun yillar kullanırım...
  17. M

Gaming Laptop önerisi

Hocam siz bu modeli kullaniyormusunuz? kafama takılan bir kac şey varda 15.6 standart ekrandan ziyade bunda 16.1 incmis ekrani en olarak degilde boy olarak sanki bir tik daha uzun duruyor saçma bir sekilde yada fotoğraf lardan oyle anladım ekranı nasıl ikincisi ram tek geliyormus 2.slot varmi...
  18. M

Gaming Laptop önerisi

Sağolun hocam sadece acer markası nasıldır garanti durumlari nasıldır aklımda birtek onlar kaldı bakalım artık
  19. M

Gaming Laptop önerisi

Hocam aynen simdi gordum premium aboneliginide kattigi icin taksit gozukmemis ben bu laptobu alıyorum arkadaşlar pişman olmam umarım
  20. M

Gaming Laptop önerisi

Islemciden dolayimi kotu su nitro 16 amazonda olsa hemen suan alırdım taksit imkanı var cunku diger yerde neden yok anlamadım
Top Bottom