Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ Beyler 4 kulaklık arasında kaldım bir fikrinizi belirtin?

wireless ve mikrofona ihtiyacım var sağol
  2. T

XİAOMİ YURTDIŞI Mİ11T İMEİ NASIL ATILIR KAYITSIZ NASIL KULLANILIR

bende kacak xiomi kullanıyorum 500e imei yaptırdım yaptırıcaksın baska caresi var mı bilmiyorum ben 240 gün yaptırmadan kullandım onuda 2 sim takma yeri vardı birinin son haftasında cıkardım digerine taktım ekstra 120 gün daha verdi öyle kullandım ama sonunda götürüp yaptırmak zorunda kaldım...
  3. T

4500 bile fazla bence bütce cıkamam bende void elitee dogru kayıyorum yavasdan zaten insanların fikrini alayım dedim sağol 1700301441 teşekkür ederim ama alırsam biraz daha koyar corsair alırım herhalde
  4. T

1-) https://www.itopya.com/steelseries-arctis-nova-4p-kablosuz-siyah-gaming-kulaklik_u23682 2-) https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-surround-beyaz-kablosuz-gaming-kulaklik_u9770 3-)...
  5. T

CS 2 güncelleyenlere rozet veriliyor.

Beyler hesap prime csgo rankda acıktı cs2de betadada oynadım ama bana rozet veya müzik kiti vermedi nedeni var mı? Düzenleme: çık gir yaptım verdi
  6. T

GTA 5 ENTERİNG ONLİNE KISMINDA TAKILIYOR

beyler online oynuyorum genelde ki cokda oynamam arkadaslarla takılıcaz girmeye calısıyorum yükleme ekranında takılıyor bir sürü sacma sapan sey var youtubeda yaptımda bazılarını düzelmiyor
  7. T

boş....

öyle olmuyor kanka kiloluyken hep acık renkli kıyafetler göbeğimi belli ediyordu ve bundan nedense hep utanmısdım ki iyi oldu aslında utanmam sayesinde yıllardır spor yapıyorum
  8. T

boş....

eğer spor yapmak hoşuna gitmiyorsa yada vaktim yok diyorsan boyunun uzama ihtimaline karsılık en azından 18 yasına kadar falan boyunla kilonu orantılı tutucak diyetler deneyebilirsin
  9. T

boş....

dostum ben olsam sporla beraber alırdım anladıgım kadarıyla spor yapmıyorsun
  10. T

boş....

sporcuyum dostum 187 90 kiloyum ben yerinde olsam sporla beraber kilo almaya devam ederdim (sağlıklı besinlerle) eski karate milli takım hocasıyla calıstım 2.5 sene falan obezdim ve yasıma göre ortalama bir boydaydım yemeyi kesmeme ragmen hem boyum uzadı hemde yaglarım eridi kilom düşmedi ama...
  11. T

Playstation 4ü nerede satabilirim

kral 5.500e sattım
  12. T

hallettim tanıdık biriyle anlastık.
  13. T

Eyw beyler <3
  14. T

Beyler selam elimde uzun zamandır ps4 var 2. el birkaç eski oyun var oynamıyorum sağlam nerede satabilirim emin olamadım dolapda satılır mı diye o yüzden sorayım dedim bildiğiniz bir yer varsa önerirseniz mutlu olurum : )
  15. T

VALORANT BANI NASIL OLUYOR?

bende desteklemiyorum bro zaten maks 2 el girerim sonra yüksek ihtimal ban yerim valo kitlesine 1.5 yılda cok tilt oldum bir trolliyeyim bir daha acmam zaten hayatımdada hiç hile kullanmadım
  16. T

VALORANT BANI NASIL OLUYOR?

Beyler eskiden baya cs oynayan adamdım yaklasık 1.5 yıldır valodayım simdi csye geri döndüm suan skinli valo hesabımı satıp yeni hesap acıp hileyle biraz ordaki kanser kitleyi trollemek istiyorum sanırım anakart banı 3 yada 6 ayda acılıyormus dogru muyum bir arkadas öyle dedi ilk defa yiyorsan...
  17. T

800-2000 TL MOUSE ÖNERİSİ?

kullandım zamanında 2 sene civarı sağol hocam .d 1678121903 güzel siteymiş
  18. T

sağol hocam değerlendiricem
  19. T

olabilir daha çok öneri gelirse hepsiyle beraber karsılastırarak karar veririm teşekkür ederim
Top Bottom