Neler Yeni

boş....

-CrawL

80+ Gold
Boyun iyi spora başlayıp kilo versen iyi olur biraz kilolusun

-CrawL

80+ Gold
Ne kadar fazlam var, herkes kiloma normal dedi ama?
yağ oranım 23 demişsin fazla obez değilsin ama tahminimce patates gibi gözüküyordur. Evde hareketsiz olup aynı yemekleri yersen kalori ihtiyacın hareketsizlikten dolayı azaldığından kilo alırsın. Spora başla yediğine az çok dikkat et her türlü sonuç alırsın zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hasan Sönmez
sporcuyum dostum 187 90 kiloyum ben yerinde olsam sporla beraber kilo almaya devam ederdim (sağlıklı besinlerle) eski karate milli takım hocasıyla calıstım 2.5 sene falan obezdim ve yasıma göre ortalama bir boydaydım yemeyi kesmeme ragmen hem boyum uzadı hemde yaglarım eridi kilom düşmedi ama fit görünüyordum. kickbox tarzı bir spora yada en azından gyme baslamanı tavsiye ederim

Son düzenleme:
yağ oranım 23 demişsin fazla obez değilsin ama tahminimce patates gibi gözüküyordur. Evde hareketsiz olup aynı yemekleri yersen kalori ihtiyacın hareketsizlikten dolayı azaldığından kilo alırsın. Spora başla yediğine az çok dikkat et her türlü sonuç alırsın zaten.
Hayır gayette normal görünüyorum. Kilolu durmuyorum. Göbek falanda belli olmuyor.

sporcuyum dostum 187 90 kiloyum boyuna göre bir 2 3 kilo daha alabilirsin tabi spor yapıyorsan al güzel bir vücut çıkar 175 boyla ki kiloda alırsan kiloyu boya verme gibi bir ihtimalinde var spor yapmasan bile vücudun uzadıkca kiloya ihtiyac duyucaktır örnek vereyim birden 180 oldun diyelim 74 kiloda kalırsan cok zayıf görünürsün ama simdi 3 kilo daha alıp 77 olursan ve birden uzarsan 180e ideal bir kilon olur 77 kiloda spor yaptıgın sürece 175 boya gayet uygun görünücektir
Yani almalı mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal duruyosan memnunsan kal böyle kilonda knk
sadece kıyafetsiz belki ama bana kimse kilolu duruyorsun demedi. sadece bi anda kilo aldığım için fazla mı diye merak ettim. görünüşte pek farklılık hissetmedim henüz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hasan Sönmez
Yani almalı mıyım?

sadece kıyafetsiz belki ama bana kimse kilolu duruyorsun demedi. sadece bi anda kilo aldığım için fazla mı diye merak ettim. görünüşte pek farklılık hissetmedim henüz.
dostum ben olsam sporla beraber alırdım anladıgım kadarıyla spor yapmıyorsun

-CrawL

80+ Gold
Yani almalı mıyım?

Kıyafetteyken çok dar giyinmezsen anlaşılmazı göze batması zor zaten obez ol hayvan gibi göbeğin olsun oversize giyersin belli olmaz o göbek aynada kendini beğeniyorsan aynada sıkıntı yok. Memnun değilsen spora başla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hasan Sönmez
eğer spor yapmak hoşuna gitmiyorsa yada vaktim yok diyorsan boyunun uzama ihtimaline karsılık en azından 18 yasına kadar falan boyunla kilonu orantılı tutucak diyetler deneyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hasan Sönmez
Kıyafetteyken çok dar giyinmezsen anlaşılmazı göze batması zor zaten obez ol hayvan gibi göbeğin olsun oversize giyersin belli olmaz o göbek aynada kendini beğeniyorsan aynada sıkıntı yok. Memnun değilsen spora başla.
öyle olmuyor kanka kiloluyken hep acık renkli kıyafetler göbeğimi belli ediyordu ve bundan nedense hep utanmısdım ki iyi oldu aslında utanmam sayesinde yıllardır spor yapıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,986
Üyeler
156,871
Son üye
Zenzei
Top Bottom