Arama sonuçları: *

1. L

Öneri 2000 bandında kulaklık tavsiyesi

Selamlar, bir arkadaşim kulaklık almak istiyor. Aktif olarak bilgisayar üzerinden iş yapıyor. Çok kalabalık ortamlarda çalışma durumları oluyor. Hem mikrofonunun uzmeyecegi hem de dış sesleri almayacak bir kulaklik almak istiyor. Aklımızda soundcore q20i modeli var. Aktif ses sngelleyicisi...
  2. L

Yardım Laptop Ram Önerisi Ve CL Farklı Olursa Ne Olur ?

Teşekkür ederim. Aldım direkt
  3. L

Nereden anlıyoruz bunu ? Bide laptopta samsung bir ram var. Bunun yanına farklı bir marka alsam problem olur mu ne önerirsiniz ?
  4. L

Merhabalar, elimde Lenovo İdeapad Gaming 3 var. Yazılım mühendisliği öğrenicisi olduğum için hem kodlama işlerimde hem de oyun oynarken sistemin daha stabil olması için ram'imi yükseltmeye karar verdim. Elimdeki ram 8 gb ddr4 3200 mhz samsungun rami var. 2. slota da bir ram takmak istiyorum ama...
  5. L

Ram kullanımlarımda sıkıntı var sanırım

8 GB RAM var ve PC dünden beri ondan öncesinde hiç yaşamamıştım boştayken %60 RAM tüketiyor 4-5 GB tekabül ediyor. Valorant'ta fark ettim ortalama 200 FPS alırken bu olay oldugundan beri 100-120 FPS alıyorum ve ciddi düşüş yaşadım, yani oyunu asla akıcı oynayamıyorum. Rainbow Six 'de%100...
  6. L

400 TL kulakici kablosuz kulaklık onerisi

Edifier X2
  7. L

Edifierden iyi midir ?
  8. L

400 TL bandında tws kulaklık kulakici en iyi hangisidir ? Silikonsuz olması tercihim.
  9. L

1500-2000 TL bütçe ile tablet önerisi

Bütçemi başlıkta belirttim.İlla hepsini kullanmama gerek yok.Gunluk kullanımlar için.Ekran boyutu da pek farketmez.Cevaplarinizi bekliyorum.
  10. L

Maksimum 250 TL Bütçe Mouse Önerisi

Öncellikle Selamlar, Bir mouse arıyorum.İstediğim Özellikler Şunlar ; - Sessiz Olması -Oyuncu Mousesu olması -Şarjlı(Kablosuz) (Bütçemi Başlıkta belirttim fakat yine de biraz aşma payı bulunmakta şimdiden teşekkür ederim.)
  11. L

Laptobum bostayken %70 ram kullanıyor

Öncelikle merhabalar.Elimde Lenovo IdeaPad gaming 3 bulunmakta özellikleri ise şöyle : -i5 10300h 2.5ghz to 4.3ghz -8 ram -GTX 1650 ekran kartı -500 GB da SSD bulunmakta. Windows 11 kurulu içerisinde.Ram kullanımım neden bu kadar fazla acaba ? Nasıl azaltirim ?
  12. L

Gerçek anlamda yazılımcı olmak

Öğreniriz hocam problem değil yeterki yol gösteren olsun
  13. L

Şöyle
  14. L

Tamam backend hocam
  15. L

Oyun yapay zeka
  16. L

Her alanda fark etmez 1642511701 Öğrenciyken çalışmak istiyorum özellikle
  17. L

Öncelikle selamlar.Ben Fırat uni yazılım muh tek fakültesi 1. Sınıf ogrencisiyim.Suanda javada oop ye kadar biliyorum.Onun dışında unity ve c# ile oyun yazıyorum.Sizlerden ise benim çok iyi bir yazilimci olabilmek için ne yapmam gerektiği,nereden çalışmalıyım,neler yapmalıyım,sırasıyla...
  18. L

Laptobum boşta iken bile CPU %50 lerde

Evet başlarda oluyor genelde fakat bazen sonraları da devam edebiliyor.Birde bu laptop ısınmasına nasıl bir çözüm bulurim bazen çok ses çıkarıyor
  19. L

Laptobum boşta iken bile CPU %50 lerde

Laptobumu açar açmaz işlemcim %50 lere dayanıyor.Fanlar çalışmaya başlıyor.Nasil çözebilirim. Lenovo IdeaPad gaming 3 i5 10300h 8ram GTX 1650 modelini kullanıyorum. Görev yöneticisinde en çok Windows search ve system dosyaları kullanılıyor.Lutfen yardım edin...
  20. L

150 TL bandinda TWS kulaklık

Lütfen 100-150 TL arası olsun.
Top Bottom