Arama sonuçları: *

• Users: Mertdrmz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Rahat ve Uzun süreli kullanıma Uygun Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar Selamlar, İşim ve Bilgisayar kullanımım dolayısıyla günlük hayatımda uzun saatler kulaklık takmak zorunda kalıyorum. Bundan önce Rampage Drop Plus kulaklığını kullanıyordum. Kullanım açısından ve rahatlık açısından artık bir kablosuz kulaklığa geçme kararı aldım. Uzun süreler...
  2. M

ASUS Rog Strıx Xg249cm VS ViewSonic23,8" Xg2431

Arkadaşlar Selam. 4060ti'lı bir sistem topladım ve sıra şimdi monitör almaya geldi. Almışken iyi bir monitör alıp yıllarca kullanmaya taraftarıyım bu nedenle 240hz bareminde monitör arayışına girdim ve bu iki model ile karşılaştım. İkisi de piyasada olan iddialı markalar sizce bu ikisi arasından...
  3. M

Casper Nirvana C550.1255-DF00X-G-F Performansı Nasıldır?

https://www.teknosa.com/casper-nirvana-c5501255df00xgf-intel-core-i7-1255u-156-32-gb-ram-1-tb-nvme-ssd-gen4-freedos-laptop-p-786288674 Arkadaşlar Selam, Üst kısımda linkini bıraktığım bilgisayarı kız arkadaşıma almayı düşünüyoruz. Genel olarak günlük kullanım, Office Programları, Sık sık olmasa...
  4. M

Fiyat Performans Laptop Önerisi 2024

Arkadaşlar selamlar, 2024 yılında alınabilecek ve uzun süre kullanılabilecek bir f/p Laptop arayışındayım. Genel olarak Günlük kullanım, İş ve Her zaman olmamakla beraber Orta seviyedeki Oyunları oynatabilecek(Rekabetçi ve Days Gone vb. oyunlar) Performans da bir Laptop arıyorum. Bilgisayarın...
  5. M

DA-G9 sistem parça değişikliği

Arkadaşlar Selam, yarın DA-G9 sistemi satın almak için mağazaya gideceğim fakat aklımı kurcalayan bir soru var. Sistemi almak için mağazaya gidince istediğimiz özelliştirmeyi yapabiliyor muyuz? yoksa direkt çıkan sistemi mi alabiliyoruz? bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Güncelleme şansımız var...
  6. M

WhatsApp Sohbetini Android'den İphone'a taşıma

Arkadaşlar Merhabalar Samsung cihazdan İphone 12 ye geçtim kurulum işlemi sırasında telefon numaraları ve fotoğraflarım geldi fakat whatsapp sohbetim gelmedi. Whatsapp sohbetimi nasıl yeni telefonuma eksiksiz çekebilirim ? Alternatif bir yol olarak telefonu sıfırlayıp yeniden kurarken oradan...
  7. M

Ryzen 5 5600G Muadili İşlemci

Arkadaşlar Merhabalar, bir sistem toplamak istiyorum ve tam olarak ne yapmalıyım karar veremedim. Genelde Rekabetçi oyunlar oynayıp Yazılım ile uğraşıyorum. Aklımdaki İşlemci Ryzen 5 5600G idi, bu işlemcinin benim ilgi alanlarıma fazla fazla yeteceği kanaatindeyim fakat aklımı kurcalayan bazı...
  8. M

Oyun-Yazılım APU İşlemci Önerisi

Selam Arkadaşlar, Günümüz şartlarından ötürü Bilgisayar Almak çok zorlaştı biliyorsunuz. Bu nedenle bende APU sistemlere yönelme kararı aldım. Aklımdaki İşlemci Ryzen 5 5600G Bu işlemci üzerine sistemi kurmayı düşünüyorum. Genel olarak Rekabetçi oyunlar oynuyorum bu nedenle bu işlemcinin...
  9. M

F/P APU İşlemci önerisi

Öncelikle Selamlar Arkadaşlar, Günümüz şartlarında bilgisayar almak artık çok güç olduğundan Apu sistemlere yönelmeyi düşündüm. İlk adım olarak da İşlemci, onun çevresine de diğer parçaları dizeceğim. Aklımda ''Ryzen 5 5600G'' işlemci belirdi ilk olarak. Bu fiyat bandı göz önüne alındığı zaman...
  10. M

PCI-e SATA III Dönüştürme

Arkadaşlar Anakartım eski olduğundan dolayı Sata 2'ye sahip. Bu nedenden dolayı ssd aldığım zaman tam performans alamıyorum.PCI-e SATA III alıp anakartıma taksam tam performans alabilmem mümkün mü? Ya da başka yolları var mı?
  11. M

SSD KULLANIM ÖMRÜ 0 YAZIYOR

Herkese Merhaba arkadaşlar. Daha alalı 2,3 sene oldu fakat son zamanlarda ssd'im sorun çıkarmaya, sanki içinde windows yokmuş gibi açılışlarda hata vermeye başladı. İlk başlarda bu sorunu kablolarını çıkarıp takmak ya da değiştirmek ile aşabiliyordum fakat bu sefer aynısı olmadı ve tamamen...
  12. M

Rampage Drop Plus Yedek Kulaklık Pedi

Arkadaşlar Rampage Drop Plus Kulaklığımın Pedleri kullanıma dayalı olarak baya aşınmış durumda. Teknik servise sorduğum zaman ise 90 TL gibi ücrete Adresime yeni pedler gönderebileceklerini fakat takmak için delik açmam gerektiğini, gerekirse nasıl takacağımı anlatan bir video çekebileceklerini...
  13. M

İç Mekan Tasarımı İçin Kullanılabilecek 6500 TL Civarı Laptop

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar üniversitede İç Mekan Tasarımı bölümü İçin Laptop Önerilerinizi Bekliyorum .Genelde ,3DS Max,Autocad,Sketchup,Cinema 4D gibi Çizim ve Modelleme Programları Kullanılacak. Bu bölüm hakkında bilgisi olanlarda Bilgilendirebilir. Bilginiz varsa ya da kullanıyorsanız...
  14. M

İç Mekan Tasarımı İçin Kullanılabilecek Laptop

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar üniversitede İç Mekan Tasarımı bölümü İçin Laptop Önerilerinizi Bekliyorum. Malum Dolar kurundan dolayı Laptop fiyatları da uçmuş durumda bu nedenle olabildiğince Fiyat-Performans Ürünü Arıyorum. Genelde ,3DS Max,Autocad,Sketchup,Cinema 4D gibi Çizim ve Modelleme...
Top Bottom