Arama sonuçları: *

1. R

Android tv en son sürümü nedir ?

Arkadaşlar selam, bugün imperium 9 serisi a65 B970A kurulumu gerçekleşti, televizyon android tv yazılımına sahip ama android sürümü 9.0 televizyon eski bir televizyon değil hatta yeni denebilir. En son çıkan android tv sürümü nedir ? Eğer siz android tv bir televizyonuna sahipseniz android tv...
  2. R

Netspeed referans kodu olan var mı ?

Evet hocam ya kimse paylaşmadı gerçekten. Hem bana hem kendisine 12 ay boyunca 10tl indirim oluyor.
  3. R

Netspeed referans kodu olan var mı ?

Arkadaşlar selam netspeed referans kodu olan varsa paylaşabilir mi ?
  4. R

Modem resetleme nasıl yapılır?

Sorun değil hocam anlayışınız yeter :) 1652463777 Tamam hocam bizimkilerin internet ile işi var işleri bitsin resetlicem. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  5. R

Hocam konuyu okumadan mesaj yazmayın.
  6. R

Modeme ulaşamıyorum ama sanırsam modem şifresi hiç değiştirilmedi. b53480fc gibi random bir şifre yazılmış geri bu şifreye mi döner yani ? 1652463388 bu yere girdiğim şifreler wifi şifresi mi olacak modem ara yüzü şifresi mi ?
  7. R

Arkadaşlar selam, Modemi resetlemem gerekiyor ama modem duvarların üst köşesinden geçen siyah borulara cırt cırtlı kelepçelerle bağlanmış yani resetleme tuşuna ulaşamıyorum boru üstünü kapatmış. Ben bu modemi nasıl resetlerim? 192.168.0.1 adresinden modem ara yüzüne girdim ve fabrika ayarlarına...
  8. R

Hangi Laptopu tercih Etmeliyim? Laptop Önerisi Lazım

fiyat bandı aynı olan cihazlar koymamışsınız yani burada en pahalısı en iyisi oluyor O yüzden 3060'lı olan.
  9. R

Kücükken saç rengi değişen varmı

Küçüklüğümde sapsarı saçlarım vardı büyüdükçe saçlar kumrallaşmaya başladı galiba çoğu kişide olan bir durum
  10. R

🔥İndirim Familia Plus 3 katlı 32'li Tuvalet Kağıdı 74 TL

Sorun değil hocam bende technopat da görüp kullanmıştım.
  11. R

🔥İndirim Familia Plus 3 katlı 32'li Tuvalet Kağıdı 74 TL

Kupon kodu Bahar40 değil mi ya
  12. R

Monster Mı Lenovo Mı?

Hocam bu Monster modelini ilk defa görüyorum yeni bir model mi?
  13. R

RTX 3070 Monster vs RTX 3060 MSI

Tulpar tongfang kasa kullanıyor ve gayet kaliteli Msi Gf serisinden kullanılan kasa çok kötü direk monster seçebilirsiniz.
  14. R

🔥İndirim 0.1'Kuruşa Dondurma Alma

ALGIDAXXUTXAL Bulunduğum bölgede getir olmadığı için kullanamıyorum "seçili magnum ürünlerinde geçerlidir" İsteyen kullansın.
  15. R

Mavi Ekran OCCT 3D testinde mavi ekran

Hocam 86 derece sıcaklık limiti var bu güç testinde hiç performansı azaltamadığı için büyük ihtimalle sıcaklık limiti yüzünden kapanıyor diye düşünüyorum. Ama şuana kadar hiç bir oyunda sorun yaşamadım.
  16. R

Mavi Ekran OCCT 3D testinde mavi ekran

Hocam technopat forumunda da aynı konuyu açmıştım. Vram testi yapıldı hiçbir sorun çıkmamıştı Galiba sorun sıcaklıklardan ama emin değilim. Recep Baltaşıda etiketlemiştiniz ama geri dönmedi.
  17. R

Sivilce izi için krem önerisi

Evet hocam haklısınız Zaten en erken 2 hafta sonuna randevu alabiliyorum cumartesi-pazar günlerine randevu alıp gidicem. Evet hocam dediğiniz gibiymiş bende en yakın zamanda randevu alıp doktora gidicem.
  18. R

Hocam fazla sivilcem ve sivilce izim var diyebilirim ben sadece bu ilaç ağır bir ilaç belki önermez diye düşünmüştüm Babamda aşırı derece de sivilce varmış ergenlik yıllarında ve genetik olduğunu düşünüyorum onun için önlem almak istiyorum.
  19. R

Merhaba hocam Randevu alabilirsem hemen gidip reçete olarak yazmasını isticem umarım yazar Şuan acaba reçete olarak yazar mı yazmaz mı şüphe içerisindeyim. 1647199714 Hocam bu arada kan tahlili vermem gerekiyormuş doğru mu ? 1647200490 Hocam bu arada özür dilerim çok soru soruyorum mhrs'den...
  20. R

Hocam 15 yaşındayım Bu gece alabilirsem randevu alıp cildiyeye gidicem Roaccutane yazmasını isticem sizce verirler mi ?
Top Bottom