Arama sonuçları: *

1. SchewizeN

Yardım Valorant'ta Yeteri Kadar Performans Alamıyorum

Merhabalar, İlk önce sistemimin özelliklerinden bahsedeyim. Ekipmanlarına kadar her şeyi yazıyorum. ● CPU: AMD Ryzen ™ 7 3800X ● WATER COOLED: Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB ● RAM: HyperX Fury RGB DDR4 16x2 3200 MHZ ● GPU: Asus Gaming A6G RTX2060 ● MOTHERBOARD: MSI MEG X570 TomaHawk...
  2. SchewizeN

Ramlerimin Işıkları Yanmıyor

Merhabalar, HyperX Fury RGB DDR4 16x2 3200 MHZ kit ram kullanıyorum. Sistem açılırken RGB'ler normal çalışıyor fakat Windows oturum açılma yerinde ışıklar sönüyor. Anakart, ekran kartı, sıvı soğutucu ve kasanın fanlarındaki RGB'lerde herhangi bir sorun yok. Bu sorunun kaynağı nedir...
  3. SchewizeN

Yardım HepsiBurada İndirim Kodu

Merhabalar, Bir klavye alımı yapacağım. +1000₺ bu ürün için kullanabileceğim bir indirim kodu var mıdır? Teşekkürler.
  4. SchewizeN

Klavye Önerisi İstiyorum

Tabii ki, hiç sorun değil. Bilgisizce atıp tutmaktansa daha iyidir. En azından yardım etmiş kadar oldunuz.
  5. SchewizeN

Klavye Önerisi İstiyorum

Şuradaki ürün bütçemi karşılıyor; TIKLAYINIZ.
  6. SchewizeN

Klavye Önerisi İstiyorum

Hocalarım Asus TUF Gaming K7 modeli nasıldır? Red Switch'e benzer modelinden alsam iş görür mü? Hak ediyor mu?
  7. SchewizeN

Klavye Önerisi İstiyorum

Bunun yerine Asus TUF Gaming K7 nasıl olur hocam?
  8. SchewizeN

Klavye Önerisi İstiyorum

Çok teşekkür ediyorum hocam, Allah razı olsun :) Yeniyiz, cahillik işte :)
  9. SchewizeN

Aranıza Yeni Katıldım

Maalesef ama yakın bir zamanda başlamayı düşünüyorum. Fitness'a başlama düşüncem var. Öbür türlü futbolu takip ediyorum.
  10. SchewizeN

Aranıza Yeni Katıldım

Hoş buldum hocam, teşekkür ederim :)
  11. SchewizeN

Klavye Önerisi İstiyorum

Merhabalar, 3 senedir geçik bir süredir Logitech G213 kullanmaktayım. Klavyem iyice yıprandığından dolayı eskisi kadar konforlu kullanmadığımı fark ettim. Ayrıca oyunlarla uğraş verdiğimden dolayı da blue switch olduğu için ses açısından biraz rahatsız edici bir durumu var. Anlayacağınız...
  12. SchewizeN

Aranıza Yeni Katıldım

Teşekkür ederim :)
  13. SchewizeN

Aranıza Yeni Katıldım

Merhabalar, Aranıza saniyeler önce katıldım. İsmim Can Berk ama Berk ismini kullanmayı tercih ediyorum. Sanal rumuzum ise "SchewizeN"dir. Daha çok e-spor ve oyunla uğraş vermekteyim. CS:GO kariyerimde profesyonel olarak analistlik ve menajerlik dönemim de oldu. Şu aralar Esporify adı altında...
Top Bottom