Arama sonuçları: *

1. K

HDD Regenerator 0x02 Smart error hatası

RAM16 GB VİPER ELİTE II SSD veya HDD modeli gigabyte ssd seagate barracuda hdd 7600rpm Ekran kartı980Tİ AnakartAsus H410M-K İşlemciİ3-10100F Arkadaşlar sürekli bu hata ve buna benzer birkaç hata aldım, mesela Forza oyunum HDD imde yüklü onu başlattığımda çok geçmeden aynı hatayı veriyor bu...
  2. K

İ3 10100F GTX 980 Tİ sistem Death Stranding çöküyor

Merhaba arkadaşlar, Epic Games'ten Death Stranding indirdim biraz oynadım ve aşağıda bırakmış olduğum hata ile karşılaştım, sürücülerim vesaire güncel, Sistemim şöyle i3 10100F, GTX 980 Ti 6 GB, 16 GB Dual channel RAM, Win 11.
  3. K

Oyuna girdiğimde pc donup restart atıyor?

Driverlerini kontrol etmeni öneririm
  4. K

Yardım gigabyte h410m h anakart bios güncelleme siyah ekran

Yapmayın bir çözümü vardır, elbet,
  5. K

Yardım gigabyte h410m h anakart bios güncelleme siyah ekran

Arkadaşlar windows 11 için, biliyorsunuz bir çok anakart yeni bios sürümü çıkardı, bende bios sürümü olan, f5a biosumu, f5g olarak güncelledim. Kendi sitesinden f5g biosu indiridm rardan çıkardım ve bios dosyasını flash diske atıp güncelledim. Güncelleme bittikten sonra yeniden başdı, ama ekran...
  6. K

Windows 11 geçilir mi

evet bende valorant oynuyorum onun çözümü varsa sıkıntı yok. 1633556700 Peki hangi sürümü kurmalıyım genel olarak, oyun, dizi, müzik, felan yani
  7. K

Windows 11 geçilir mi

Arkadaşlar biliyorsunuz windows 11 sanırım çıktı, youtubede felan yine bir sürü windows 11 kurulum videoları felan çıkmaya başladı, demem şu ki, şuan windows 11 e geçebilir miymi geçenler güncel olarak sorunlarını söyleyebilirler mi, iso felan indirdim rufus yazdım, emin olmam lazım. Ve hangi...
  8. K

RX570 SİYAH EKRAN HATASI

anakartımda uyarı ledi olduğunu sanmıyorum
  9. K

RX570 SİYAH EKRAN HATASI

forumlarda rx570 4gb için bir underwolt konusuna rastlyamadım bir bilgi yada link biliyormusunz acaba
  10. K

RX570 SİYAH EKRAN HATASI

undervolt dediğiniz şey fps kaybına yol açar mı ve kolay mıdır yapması
  11. K

RX570 SİYAH EKRAN HATASI

Arkadaşlar artık gına geldi, oyun oynarken tadım kaçıyor, oyun hevesim kalmadı. Oyuna giriyorum bir ande ekran kapanıp açılıyor, grafik sürücüsü çöktü, watman hatası felan filan, bazen ekran gidiyor bir daha gelmiyor, monitör sanki uyku moduna girmiş gibi kapanıyor ışığı yanıp sönüyor, kasayı...
Top Bottom