Arama sonuçları: *

1. ananas_suyu

Yardım Oyun için mouse önerisi lazım

Arkadaşlar bende gamepower mouse vardı kendisini 2 sene kullandım ve tuşları basmamaya başladı garantiye yolladım oksid bilişim sağ olsun mousdan pahalı tamir fiyatı çekti mouse su geri almayı düşünmüyorum onun yerine yeni birtane Alıcam benim aklımda şuna steelseries prime plus var onu almayı...
  2. ananas_suyu

Gamepower Garantiye yollama

Arkadaşlar incehesapdan 2022 de mouse almıştım gamepower marka şuan scroll tuşu çalışmıyor mousun 1 ay garantisi kaldı sacene garantiye göndermek istiyorum nasıl göndericem incehesapda etkileşime geçebileceğim bir yer bulamadım 1713724406 Bide kutuda garanti belgesi yok büyük ihtimalle çıkmadı...
  3. ananas_suyu

Battlefield 4-5 hangisini almalıyım

Arkadaşlar Battlefieldler steamde indirimde şuan almayı düşünüyorum ama hangisi karar veremedim. Bende 1 zaten var 130 saatmi ne oynadım sevdim 2042 de var oda fena değildi ama savaş tarzı biraz farklı 1 kadar sarmadı beni. Şuanda bf 4-5 arasında kaldım hangisini almalıyım. Sunucuları felan...
  4. ananas_suyu

Protein tozu önerisi lazım

Arkadaşlar protein tozu alıcamda fiyat performans önerir misiniz? bütçe(600-800) arasıda bu bütçe protein tozu için yetersizmi dahada üstüne koyuyumu.
  5. ananas_suyu

Blutv ye Ortak arıyoruz

Arkadaşlar blutv üyeliği aldık 4 kişi aynı anda kullanabiliyor. Ortak olmak isteyen varsa yazarsa iyi olur. Aylık 18tl mi ne oluyor.
  6. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

Arkadaşlar Netflix ortak arıyoruz 3 kişiyiz şuan 4. Gelirse aylık 30tl fiyatı olucak en full paketi Alıcam 4k olan.
  7. ananas_suyu

Yardım M2 ssd sağlığı cokmu düşük

Arkadaşlar KIOXIA EXCERIA 500gb M2 ssd di var ve sağlığı 64 şuan cokmu düşük bu tarihde 5.05.2022 hazır sistem olarak aldım içinde geldi ssd napayım ben bu ssdiyi garantiye felanmi vermeliyim yoksa benim hatam mı yardımcı olur musunuz
  8. ananas_suyu

Yardım Steam aldığım oyun gelmedi

Naystan steamden oyun aldım ve oyunum gelmedi parada çekilmiş napcam elim ayağım titriyor yardım edin 1697221284 Naysta kampanyadan para vermemiş ordada zararım var
  9. ananas_suyu

Yardım overclock fabrika ayarlarına dönmüyor

arkadaşlar zamanında bir overclock yaptım ve şuan kaldırmak istiyorum. internetki her yolu denedim bios sıfırlama bios pili cıkarma ryzen master kaldırma felan fabrika ayarlıan dondurme format atma ama olmuyor işlemcim amd ryzen 5 4500 ve 4200mhz de calışıyor sabit normalde turbo hızı 4.1 ken...
  10. ananas_suyu

Yardım Overclok sıfırlanmıyor

Overclok yapmıştım işlemciye şuanda sıfırlamak istiyorum normal kullanmak ancak biosu ayarlardan sıfırladım olmadı bios pilini çıkardım 5dk felan bekledim gene olmadı napcam nasıl sıfırlıcam yardım edin lütfen
  11. ananas_suyu

Öneri Ucuz mouse pad önerisi

Arkadaşlar mouse pad alicamda bütçem fazla yok ne önerirsiniz (170tl Max çıkar)
  12. ananas_suyu

Yardım Bu yükseltme mantıklımı

Arkadaşlar suanki işlemcim AMD ryzen 5 4500 ben 5500 ile değiştirmek istiyorum sizce mantıklımı degermi. Ekran kartım 2060. 4500 ile biraz darboğaz oluyor ekran kartı. 5500 ile olmaz diye düşünüyorum.
  13. ananas_suyu

Ne demek istiyor yardımcı olur musunuz

Ne demek istiyor anlamadım bı yardımcı olurmusunuz
  14. ananas_suyu

10k ya hazır sistem oneri

önerilerinizi bekliyorum
  15. ananas_suyu

20-30k arası laptop oneri

20-30k aralığında yazılımda ve oyunda bana sorun çıkartmayacak bir laptop lazım Oyun geliştirme üzerine proje yapıcam test aşaması kısmında herhangi bir aksatma olmamalı
  16. ananas_suyu

Steam pazar mı çöktü?

Cs go da karakter var onu satacam ama pazar buglu herlarde ilana koyuyorum gözükmüyor hiç bir şekilde 220 en düşük fiyata ben 50 ye kadar düştüm gene gözükmüyor hiç bir eşyayı satamıyorum ilanlar gözükmüyor bu sorun ne zaman düzelir sizce
  17. ananas_suyu

Nays hesapıma para yatıramıyorum

Arkadaşlar nays hesapı açtım 18+ değilim diye veli izni istedi onuda yaptım babama açtım birtanede kendime izin felan verdim ama bu seferde para yatıra bilmem için bir form veriyor ondada iş bankasında hem benim hem babamın imzası sonra iş Bankası ile görüntülü konuşup bir kaç soruyu felan...
  18. ananas_suyu

Steam sepet nasıl sizce

sizce bu fiyata bu oyunlar degermi
  19. ananas_suyu

Öneri Steam yaz indirimleri için sepet

sepet nasıl bu fiyata degermi ekle veya çıkar dediniz oyun varmı. Bütçeyi biraz daha artıramam maalesef ki bu hali bile aşıyor ztn Önerilerinizi bekliyorum
  20. ananas_suyu

Yardım Monster laptop abra a7 V11.3 bunun piyasası nedir

Intel i7-10750H-2,60GHz Turbo Boost ile 5,0GHz Nvidia GTX1650 Ti 4GB GDDR6 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran 16GB DDR4 2933MHz 500GB WD BLUE SN550 M.2 SSD 3 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD + 1x 2.5" Disk) RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye 24.9mm Kalınlık 2.5Kg Ağırlık Monster Sırt...
Top Bottom