Neler Yeni

Nays hesapıma para yatıramıyorum

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
ada yalın
Arkadaşlar nays hesapı açtım 18+ değilim diye veli izni istedi onuda yaptım babama açtım birtanede kendime izin felan verdim ama bu seferde para yatıra bilmem için bir form veriyor ondada iş bankasında hem benim hem babamın imzası sonra iş Bankası ile görüntülü konuşup bir kaç soruyu felan cevaplaması gerekiyormuş babamın
Alt tarafı 100-200tl atıp steamden oyun alcam bunlara gerek varmı ya bunları yapmadan para yükleye biliyormuyum bilen yardım ederse sevinirim

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Arkadaşlar nays hesapı açtım 18+ değilim diye veli izni istedi onuda yaptım babama açtım birtanede kendime izin felan verdim ama bu seferde para yatıra bilmem için bir form veriyor ondada iş bankasında hem benim hem babamın imzası sonra iş Bankası ile görüntülü konuşup bir kaç soruyu felan cevaplaması gerekiyormuş babamın
Alt tarafı 100-200tl atıp steamden oyun alcam bunlara gerek varmı ya bunları yapmadan para yükleye biliyormuyum bilen yardım ederse sevinirim
Madem küçüksün niye kendi üzerinden yapıyorsun ki babanın üzerinden yapsana işlemleri daha basit olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim tam olarak demek istediğim babanın hesabına para yükle onun üzerinden al yine cashback alırsın

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
ada yalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Madem küçüksün niye kendi üzerinden yapıyorsun ki babanın üzerinden yapsana işlemleri daha basit olur
Babam içinde işte aynı şeyleri istiyor önce iş Bankası ile görüntülü konuşması gerekiyormuş sonra iş bankasına gidip imza atması. Normalde çok bişey değil sace bana istese yaparımda

TİTAN.

80+ Platinum
Babam içinde işte aynı şeyleri istiyor önce iş Bankası ile görüntülü konuşması gerekiyormuş sonra iş bankasına gidip imza atması. Normalde çok bişey değil sace bana istese yaparımda
Bende o tarz bir şey istemedi direk üye oldum
Formun içeriği nedir

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bu durumu aşmanın bir yolu yok mecbur istenilen şeyleri yapmak zorundasınız görüntülü konuşmak çok zor değil 5 dakika içinde halledilir bankada da maksimum 1 saat beklersiniz

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
ada yalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende anlayamadım herşeyi yaptım sonra para yatırmaya gittim eve geldim baktım para gelmemiş eski kartıma gitmiş gene uygulamaya girdim hesapına para yatıra bilme için Veli'nin iş Bankası üyesi olması lazım diyor şartlara baktım busuru şey istiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mecbur artık yapıcaz

Top Bottom