Arama sonuçları: *

1. ƥarvios

Kablosuz earphone kutusu teminatı

Merhaba arkadaşlar birkaç ay önce aldığım taotronics soundliberty 97 nin şarj kutusunu kaybettim. Garanti kapsamına girmese bişe ürünün garantisi hala bitmedi o yüzden garantiye gönderirsem kutusunu satın alabilirim diye düşünüyorum fakat emin değilim. Daha önce böyle bir durum yaşamış...
  2. ƥarvios

mmorpg oyun tavsiye edermısınız ?

son bir senedir wow oynuyorum gayet de güzel oyundur kendisi eğer para vermek istemiyorum diyorsan da legal olarak oynanan farklı genişletme paketleri için private sunucular bulunmakta
  3. ƥarvios

antivirüs programına gerek var mı

eğer sıkıntılı bir dosya indirmemişsen gerek yok. sadece emin olduğun dosyaları indir pcne. eğer emin değilsen virustotal gibi sitelerden tarama yapıp ta kur ben de şu ana kadar kullanmadım hiç te problem yaşamadım
  4. ƥarvios

Kasık fıtığı ameliyatı sonrası kol ve göğüs çalışmak için hareketler

Teşekkürler ve de geçmiş olsun. Bir şeyi merak ediyorum. Fazla zorlamamaya çalışıyorum ağrı olsa bırakıcam ama ağrı olmadığından devam ediyorum ve sonrasında içime bir korku düşüyor acaba zarar verdim mi o bölgeye diye. Ağrıyı hissettiğim gibi bırakmak iyi mi yoksa ağrımasa bile kendimi...
  5. ƥarvios

Kasık fıtığı ameliyatı sonrası kol ve göğüs çalışmak için hareketler

Merhabalar. Geçen ay kasık fıtığından ameliyat oldum ve doktor bana bir daha ağırlık kaldırmamam gerektiğini söyledi. Bisiklet, yüzme ve koşu gibi sporlar tek başında beni tatmin etmiyor bu yüzden kol ve göğüs kısımlarına da biraz odaklanmak istiyorum ama şuan ağırlık setimle sadece uzaktan...
  6. ƥarvios

Son sene dil bölümüne geçmek

Aslında yazın bu konuyu daha da düşünüceğim. Eğer sayısala devam edersem zaten ingilizce okuyamayı istediğimden çok ta uzaklaşmam ama matematikle aram pek iyi değil. Algoritma ne kadar hoşuma gitse de zorluyor. Geometrim ondan da kötü. En azından iyi bir üniversite istiyorum ve dil daha garanti...
  7. ƥarvios

Son harfi ile yeni bir oyun yaz

Salt and Sanctuary
  8. ƥarvios

Son sene dil bölümüne geçmek

Arkadaşlar ben fen lisesinde okuyorum fakat bu sene ayt konularında çok fazla gerideyim ve toparlayabileceğimi düşünmüyorum. Normalde bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyordum fakat şuan bu hayalin gayet uzak olduğunu fark ettim. Dil olarak ne yazıkki sadece ingilizcem b1 b2 arasında bir...
  9. ƥarvios

Öneri Düşük sistemli oyuncusu yüksek mmorpg önerisi

Wow da 5x serverlardan sıkıldığım için daha çok pvp odaklı geniş kitleli bir mmorpg oyunu arıyorum. Runescape kadar oldschool olmasın ve şu sistemde 60 fps görsün yeter İntel i5-4210U 1.70Ghz 2x4 1333Mhz DDR3 Hynix Ram Amd Radeon 8500M
  10. ƥarvios

Öneri 20 TL düşük sistemli oyun önerisi yapabilirmisiniz ?

hayırlı olsun iyi oyunlar
  11. ƥarvios

güzel oyundur olur ama hd graphics kaldırır mı bilmem
  12. ƥarvios

valla hocam girecek arkadaşın varsa al bizde aldık kimse oynamadı bir süre sonra sıktı seni bilmem ama şu zamanda bile kaliteli oyun.
  13. ƥarvios

mount and blade warband bioshock 1 2 bayonetta
Top Bottom