Arama sonuçları: *

• Users: woody
  • Order by date
  1. W

pc son zamanlarda yavaşladı, neden olabilir?

sorun yine basima geldi. yardimci olabilecek birileri var mi acaba?
  2. W

Sıvı Soğutucu Alacaklar Bakabilir.. (İtalya'dan)

Eğer parça alma gibi bir düşünceniz varsa fiyat için bilgi alabilirsiniz arkadaşlar.
  3. W

Motosiklet kazası yaptım

Çok geçmiş olsun.
  4. W

İlk Oyun Projem (ŞÜKÜR)

Elinize emeğinize sağlık. Başarılı olmuş.
  5. W

Papara Kart Hakkında Bilgi?

Black Card'da isim yazıyor.
  6. W

Agalar sivilce kremi işe yarar mı?

Haftanın bir günü türk kahvesi maskesi yapabilirsin. Maskeyi yapmadan önce yüzü suyla yıkamak yeterli. Ayrıca türk kahvesini kullandıktan sonra da yüz sadece ılık su ile yıkanacak. 1 kaşık türk kahvesi ve yarım kaşık limon suyunu karıştır ve diş macunundan biraz sıvı kıvam alana kadar da...
  7. W

malwarebytes su cikan dosyalari temizleyince bilgisayar duzeldi. tesekkurler yine de
  8. W

Papara Teslim Süreci

kargo
  9. W

Papara Teslim Süreci

ort 1 ay iste
  10. W

selamlar, bilgisayarimda ozellikle son bir haftada ekstradan bir yavaslik hissediyorum. kasadan da sanki daha fazla ses cikiyor gibi, onceden bu kadar ses cikarmiyordu. pes oynamaya falan girdigimde saniyede acarken suan hem oyun acilirken hem de maca girmek istedigimde inanilmaz bekliyorum...
  11. W

BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE (0 - 0)

3-2 fener
  12. W

GTA5'i Hangi Yöntemle Kaldırayım?

O zaman direkt steam'dan kaldırıyorum. Teşekkürler.
  13. W

Nasıl yedekleyebilirim acaba?
  14. W

Selamlar, Gta'yi bir süreliğine silmek itiyorum fakat içerisinde ilerlediğim veriler kaybolmasın istiyorum. Bildiğim kadarıyla social club'da saklanıyor ama yine de sorayım dedim. Ne taraftan silmem daha sağlıklı olur?
  15. W

Dosyayı Silemiyorum..

güvenli mod disinda halledilmez mi?
  16. W

Dosyayı Silemiyorum..

Açık olmadığı halde bu da silinmiyor, ne yapmam lazım?
  17. W

Spor yaparken dinlenebilecek şarkılar?

https://open.spotify.com/playlist/6dCDCztqpbmrpVyphflOrX?si=665d8dff97ab4bf8
  18. W

beynimiz daha iyi bir tanrı yaratabilir

''sirf tanriniza inanmadigi icin'' mi .d sence gostermeye calistigin gibi kucuk bisey mi inanc ? yazdigin mesaja bi daha bak istersen. sonsuza dek demissin, yok oyle bisey. gunahlarinin bedelini odeyen herkes sonunda cennetle mujdelenecektir.
  19. W

beynimiz daha iyi bir tanrı yaratabilir

bana bunu bi ayetle gosterir misin kardesim? yok oyle kafadan atmak
  20. W

Fitness için tavsiye

kardiyo arti bu programi uygulayabilirsin. baslangic-orta seviye denilebilir. bir gun usttekini, bir gun alttakini yaparak dongu halinde ilerlersiniz.
Top Bottom