Arama sonuçları: *

1. Ekrem Ceyhun

R7 5700g İşlemci̇ Kapanıyor

evet X.M.P açık ramler 3200 mhz de çalışsın diye açtım.
  2. Ekrem Ceyhun

cs go min ayarlarda 100-120 arası alıyorum . forza hor. 4 40-60 arası alıyorum min ayarlarda.
  3. Ekrem Ceyhun

yani 180 watt kısmında emin değilim açıkcası pek profesyonel değilim CPU ve GPU aynı olup farklı wattlar falan veriliyor. ben fps için yapmadım sadece yapıp stres testine soktuğumda kapanmasından dolayı arayışa geçtim bu arada PSU kaynaklı değil yük altında vs baktım hiçbir voltaj değişikliği...
  4. Ekrem Ceyhun

soğutucu stock değil ama çokta ileri düzey bişey değil kablolardan yada monitörden olsa herhangi bir zamanda sorun yapması gerekmiyor mu sadece cs-go da yapıyor bu sorunları harici hertürlü kullanımda sorunsuz. bende 8 pinin 150 watt verebildiğini biliyorum o yüzden sordum sistem oc de 180 watt...
  5. Ekrem Ceyhun

OC modunda stress testinde bile 85 dereceyi görmüyör şuan için gerek olmadığını düşünüyorum. hemde GPU ve CPU aynı anda stress testine soktuğum halde apu olduğu için etkiliyor 10 derece civarı. 1652202157 sorunum OC değil OC olduğunda neden kapanıyor PSU kaynaklı bir sorun mu vs. tespit etmek...
  6. Ekrem Ceyhun

Öncelikle selamlar, Bilgisayarımda birkaç farklı sorunum vardı. Oyunlarda test videolarında olduğundan neredeyse yarı yarıya performans farkı oluşuyordu. Bunu hiç bir forumda çözemediler. Bende bu sorunun çözümünü düşünürken bu seferde oyunda CS-GO'da yeşil nokta veyahut pikseller ile...
  7. Ekrem Ceyhun

Apu Sistem Siyah Ekran Sorunu

Evet önce uygulamayi ve 550 MB olan driverı indirdim sonra internetin kablosunu çıkarıp önce uygulamadan güvenli moda geçtik temizledikten sonra yeniden başladı sonra da 550 MB lık dosyayı açıp driverlari yüklemesini bekledim herhangi bir farklı olay gözüme çarpmadı
  8. Ekrem Ceyhun

Ekran kartı için güncellemeyi yaptım lakin bios güncellemesini de yaptım FPS olarak hala aynı ben bı fark göremedim üstüne örnek olarak CS GO da denedim öldüğüm de adama doğru kamera giderken ekran donuyor 1-2 saniyeliğine yani kısaca ne FPS sorun çözüldü nede iyiye bir gelişme oldu ama hiç...
  9. Ekrem Ceyhun

E7C02AMS.H63 sürüm bu şuan
  10. Ekrem Ceyhun

Evet yaptım errors kısmı 0 alarak bitti
  11. Ekrem Ceyhun

Sürüm bilgileri görselde mevcut fakat VRAM frekansı 1600 MHz yazıyor ramlerim 3200 MHz de çalışıyor bundan kaynaklı FPS düşüşü oluyor galiba normal bişey mi anlamadım.
  12. Ekrem Ceyhun

Nasıl oluyor tam anlamadım anlatırsanız bakayım.
  13. Ekrem Ceyhun

Orijinal Windows 10 pro kullanıyorum
  14. Ekrem Ceyhun

Memtest86 yi yaptım birkaç saat sonra sıfır hata ile test bitti sorun ramler ile alakalı durmuyor.
  15. Ekrem Ceyhun

Dediğiniz her şey güncel. X.M.P açık ve ramlar da 2-4 şeklinde takılı. Dediğiniz testi akşama doğru yapar atarım. Teşekkürler.
  16. Ekrem Ceyhun

Ekran kartlarının fiyatlarından dolayı apu sistem topladım ama şöyle ki incelemelerde vs görüyorum benim işlemcim ile CS GO da 150-200 fps alıyorlar ben en düşük ayarlarda bile 100 fps zor alıyorum sorunu da çözemedim. Sorun olabileceğini düşündüğüm birkaç şey -Anakart biraz eski diye bu kadar...
Top Bottom