Neler Yeni

Apu Sistem Siyah Ekran Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ekrem Ceyhun
öyle olması normal. Siz FCLK değerini görüyorsunuz orada yani normal ram hızının yarısını. Ramleriniz 4000 Mhz olsa orada 2000 Mhz yazacaktı. Ramleriniz 3200 olduğu için 1600 yazıyor.

Memtest86 yı yaptınız mı ?
Evet yaptım errors kısmı 0 alarak bitti

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,470
İsim
Emre Zengin
Sürüm bilgileri görselde mevcut fakat VRAM frekansı 1600 MHz yazıyor ramlerim 3200 MHz de çalışıyor bundan kaynaklı FPS düşüşü oluyor galiba normal bişey mi anlamadım.
Bu Windows Update'in kurduğu sürüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1) https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından https://www.amd.com/en/support/apu/...series-desktop-processors-radeon-graphics/amd 22.2.3 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.2.3 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)

Büyük ihtimalle probleminiz çözülecek bu yoldan sonra.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,470
İsim
Emre Zengin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Google'a Windows X optimizasyon ayarları yazın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ekrem Ceyhun
Bu Windows Update'in kurduğu sürüm.

1) https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından https://www.amd.com/en/support/apu/...series-desktop-processors-radeon-graphics/amd 22.2.3 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.2.3 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)

Büyük ihtimalle probleminiz çözülecek bu yoldan sonra.
Ekran kartı için güncellemeyi yaptım lakin bios güncellemesini de yaptım FPS olarak hala aynı ben bı fark göremedim üstüne örnek olarak CS GO da denedim öldüğüm de adama doğru kamera giderken ekran donuyor 1-2 saniyeliğine yani kısaca ne FPS sorun çözüldü nede iyiye bir gelişme oldu ama hiç yoksa oynanan oyunda droplanmaya başladı ne yapayım extra olarak?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,470
İsim
Emre Zengin
Ekran kartı için güncellemeyi yaptım lakin bios güncellemesini de yaptım FPS olarak hala aynı ben bı fark göremedim üstüne örnek olarak CS GO da denedim öldüğüm de adama doğru kamera giderken ekran donuyor 1-2 saniyeliğine yani kısaca ne FPS sorun çözüldü nede iyiye bir gelişme oldu ama hiç yoksa oynanan oyunda droplanmaya başladı ne yapayım extra olarak?
Attığım uygulamadan silip mi yaptınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ekrem Ceyhun
Attığım uygulamadan silip mi yaptınız?
Evet önce uygulamayi ve 550 MB olan driverı indirdim sonra internetin kablosunu çıkarıp önce uygulamadan güvenli moda geçtik temizledikten sonra yeniden başladı sonra da 550 MB lık dosyayı açıp driverlari yüklemesini bekledim herhangi bir farklı olay gözüme çarpmadı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,470
İsim
Emre Zengin
Evet önce uygulamayi ve 550 MB olan driverı indirdim sonra internetin kablosunu çıkarıp önce uygulamadan güvenli moda geçtik temizledikten sonra yeniden başladı sonra da 550 MB lık dosyayı açıp driverlari yüklemesini bekledim herhangi bir farklı olay gözüme çarpmadı
Aklıma gelen bütün yollar bunlar hocam. Bu arada sadece Cs de mi oluyor? Csde oluyorsa konsolu açıp fps_max 0 yazarmısın.

Top Bottom