Arama sonuçları: *

1. D

Skullcandy alınır mı

En fazla 4000 liralık bütçem var genelde spords kullanacağım kulak üstü arıyordum ve karşıma direkt scullcandy çıktı ama overrated diyen çok kişi gördüm siz ne önerirsiniz
  2. D

yağmacı phantom alınır mı

vandalı başka sette var
  3. D

R5 2600 GTX 1650 sistem şuan alınır mı yoksa stoklar beklenmeli mi?

kankam inşallah zamanında almışsındır .d
  4. D

yağmacı phantom alınır mı

yeni gelen yağmacı 2.0 seti ve özellikle bıçağı çok güzel ancak sadece bıçağını mı alsam yoksa tüm seti mi karar veremedim sizce phantomu güzel mi
  5. D

brown switch klavye önerisi

6. D

mavi sesli ve hissiyatlı oluyor, kırmızı sessiz ve biraz daha smooth, kahverengi ise kırmızı gibi sessiz mavi gibi hissiyatlı 1658873319 klavyeyi biraz inceledim çok benlik gibi değil amazonda çok ucuza bir klavye buldum şahsen bu kadar ucuz olması içimde kuşku oluşturduğundan dolayı...
  7. D

%60 tarzı normal klavyeye kıyasla daha küçük bir klavye düşünüyorum 1500-1750 ye kadar da çıkılabilir wireless olursa daha iyi olur ama olmazsa da çok büyük bir problem değil. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler
  8. D

35000 TL İş İçin Laptop Önerisi

teşekkürler ama biraz daha sade bir tasarımda laptop bakıyorum oyuncular için tasarlanmış türde laptoplardan değil
  9. D

35000 TL İş İçin Laptop Önerisi

Dokunmatik ekranlı şık ve aynı zamanda adobe programlarını rahatlıkla kaldırabilecek iş bilgisayarı arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler. (thinkpad almayı düşünmüyorum)
  10. D

Dell Xps 13 Plus Adobe Programlarını Açar Mı?

Yurt dışından Dell in xps 13 plus modelini iş için almak istiyorum ama anladığım kadarıyla harici bir ekran kartı yok. Peki ekran kartı olmaması adobe programramlarını açmasını engeller mi? İşim genel olarak bu tarz uygulamalar üzerine.(mac almayı düşünmüyorum)
  11. D

3000 TL Monitör önerisi

Maalesef curved istemiyorum 1651936525 Viewsonic monitörler problem çıkarır mı tavsiye eder misiniz
  12. D

3000 TL Monitör önerisi

genellikle cs:go tarzı fps oyunları oynuyorum bundan dolayı en az 144 hz ve 1ms olan gittin ölü piksel tarzı problemler pek yaşamıyacağım 24 inç monitör önerisi yapabilirseniz çok mutlu olurum belki 3500 lere çıkabilirim ama beni biraz zora sokabilir
  13. D

keychron k6/c1 vs razer hunstman mini

2 klavye arasında kaldım aslında birbirlerinden biraz alakasız klavyeler ancak ben hem kablosuz istiyorum hemde uzun saatler oyun oynuyorum ışıklı olması gibi bi takıntım yok aksine keychron marka klavyeler bence çok güzel duruyor ama arada kaldım hunstman mini nin iyi bir klavye olduğunu...
  14. D

Steam da uygulamalar açılmıyor

Merhaba steam platformu üzerinden yeni indirip açmaya çalıştığım oyunlarda "güncellenirken bir hata oluştu(disk yazma hatası) hatasını veriyor ve bu birden fazla oyunda gerçekleşti steam ı silip yüklemek gibi çözümler denedim ama hiçbiri tam olarak işe yaramadı bir çözüm biliyorsanız lütfen...
  15. D

1400 TL Monitör Önerisi

https://www.n11.com/urun/samsung-lc24rg50fqmxuf-24-144hz-4ms-displayhdmi-full-hd-freesync-curved-monitor-921846?magaza=penguenbilgisayar&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel samsung monitörlerinde pek ölü piksel sorunuyla karşılaşmadım alan tanıdıklarım var şikayetçi...
  16. D

Mekanik Klavye önerisi

malesef blue istemiyorum red olsaydı alırdım kullanılan switch in aşırı iyi bir tepki süresi falan olması gibi bir beklentim de yok
  17. D

Mekanik Klavye önerisi

Ben 1 yıl kadar önce yanlış hatırlamıyorsam 300tl ye gamepower ogre rgb klavyeden aldım ve şu anda bazı tuşları zor basıyor bazen basmıyor 750 tl ye kadar dayanıklı red switch bi mekanik klavye önerebilir misiniz? Furylevel Y1 görüntü olarak güzel duruyordu pek kötü bir yorum da görmedim ama...
Top Bottom