Neler Yeni

brown switch klavye önerisi

DaffyDuck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Karaş
Bütçe
1750
%60 tarzı normal klavyeye kıyasla daha küçük bir klavye düşünüyorum 1500-1750 ye kadar da çıkılabilir wireless olursa daha iyi olur ama olmazsa da çok büyük bir problem değil. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
İtopya indirimleri olacak
Alienware Pro AW768 bu ürün belki tekrardan stoklara girebilir diğer türlü bulabileceğinizi sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
..
%60 tarzı normal klavyeye kıyasla daha küçük bir klavye düşünüyorum 1500-1750 ye kadar da çıkılabilir wireless olursa daha iyi olur ama olmazsa da çok büyük bir problem değil. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler
bu switchlerin farkları ne mavi kırmızı vs

DaffyDuck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Karaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu switchlerin farkları ne mavi kırmızı vs
mavi sesli ve hissiyatlı oluyor, kırmızı sessiz ve biraz daha smooth, kahverengi ise kırmızı gibi sessiz mavi gibi hissiyatlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya indirimleri olacak
Alienware Pro AW768 bu ürün belki tekrardan stoklara girebilir diğer türlü bulabileceğinizi sanmıyorum.
klavyeyi biraz inceledim çok benlik gibi değil amazonda çok ucuza bir klavye buldum şahsen bu kadar ucuz olması içimde kuşku oluşturduğundan dolayı amazondakini almayı düşünmüyorum ama o tarzda bir klavye bakıyorum https://www.amazon.com.tr/dp/B09N37JHN8?tag=akakceprime-21

Son düzenleme:

DaffyDuck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Karaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
mavi sesli ve hissiyatlı oluyor, kırmızı sessiz ve biraz daha smooth, kahverengi ise kırmızı gibi sessiz mavi gibi hissiyatlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne zaman gelir tahminen, bütçemi belki biraz arttırabilirim
İtopya indirimlerinin saati belli gidip bakabilirsiniz ama kesin gelir diyemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,644
Üyeler
153,747
Son üye
Jayks
Top Bottom