Arama sonuçları: *

• Users: Hatt
  • Order by date
  1. H

Windows update sorunu

Peki hocam sağol.
  2. H

Windows update sorunu

Peki hocam neden yeniden dene çıkıyor? 1636795005 İndirmekte ne gibi bir sakınca var?
  3. H

2000 ₺ IPS-144 Hz monitör tavsiyesi

Aoc 24g2unun panellerinde sıkıntı vardı artık varmı bilmiyorum ama çoğu kişi çizgi sorunu yaşamıştı benim gibi.Panellerini değiştirdiklerini duydum artık renkleri daha canlı vermiyormuş.
  4. H

Windows update sorunu

Updateleri yapıyor ama bir tane Nvidia playlist var o %100 oluyor altında yeniden dene diyor ama o sırada Nvidia sürücüsü kurulmuş oluyor yeniden deneye tıkladığımda 2 tane defender update yüklüyor.Direkt yeniden mi baslatiyim ona basmadan yoksa basayimmi? 1636794153 @RevDeisDou 1636794375...
  5. H

Tanimadigim biri takip istegi atti

bir şey yapamaz.
  6. H

Tanimadigim biri takip istegi atti

Kapıyı açma.
  7. H

Bu Ölü piksel midir büyür mü

Arayıp sormalısınız.
  8. H

Bu Ölü piksel midir büyür mü

Bu sonuca nasıl ulaştın?Her ikisinde de yayılabilir ve yayılmama ihtimali de var.
  9. H

Yardım Wifi üzerinden bulaşabilecek virüslere karşı önlemler nelerdir?

Evet hocam yinede rahatlayamıyorum.Tüm cihazları tarayıp giricegim internete telefonlar bağlanıyor sadece zaten onları 5ghzye bağlıyorum 2.4ghz boş bende kablolu bağlanıyorum.Onlari Kasperskyla taramak yetermi?
  10. H

Sınav Sonuçlarınız Moral Motivasyon

Bendede tam tersi ama biyoloji kimya gibileri yapabiliyorum ama matematik sadece mantık eskiden işlem vardı azda olsa.Simdi 2 kelime veriyor 1 sayfa işlem.
  11. H

Sınav Sonuçlarınız Moral Motivasyon

Mat 16
  12. H

Hazır olun geliyor gelmekte olan

Onu bunu bilm dolar isterse 100 olsun Ayasofya açıldı akapeye oy(!)
  13. H

Hazır olun geliyor gelmekte olan

Abi adamlar daha ne yapsın? Çarpmak kolay olsun diye 10 yapıyorlar (!)
  14. H

ryzen 3 3100 ile uyumlu ekran kartı önerisi istiyorum

GTX 1650 süper veya 1600 süper son fiyatlarını bilmiyorum bakabilirsin.
  15. H

Evdekiler sürekli değişik güvenlik açığı olan sitelere girdiği için bendede paranoyaklik oluştu.Gercekten format ata ata modem resetleye resetleye paronayak olacağım...
  16. H

Ssid gizleme,ssid izolasyonu açma,wps kapatma dışında yapabileceğim bir şey varmı?Wifiden buluşmasından korkuyorum.Evdekilerin saçma sapan sitelere girdiğinden dolayı. 1636733010 @Toxpox
Top Bottom