Arama sonuçları: *

1. cukumera21

Bilgisayar ekranımı playstationa yansıtmak istiyorum

kanka bi kere bağladım öyle dediğin gibi, anakart yandı.... Yeniledim anakartı şuan denemeye korkuyorum onu.
  2. cukumera21

Bilgisayar ekranımı playstationa yansıtmak istiyorum

Millet akşamları babamla beraber maç izlemek için pcden maç açıcaz da pc ekranını ps4e yansıtabiliyor muyuz televizyondan izlemek istiyoruz
  3. cukumera21

Kahraman Konsol güvenilir mi?

kadıköyde mağazaları varmış internette olumlu geribildirimleri var daha önce alışveriş yapmış olan var mı
  4. cukumera21

Kahraman Konsol güvenilir mi?

beyler sahibindende xbox one s ilanı gördüm kahraman konsolda, fiyatı da gayet makul, fakat kargo için eft yapmamız gerekiyor 6500 TL'ye 2 kol 1 xbox alacam güvenilir mi kahraman konsol?
  5. cukumera21

Jinekomasti ameliyatı polis mülakatında sorun çıkartır mı

hocam sonuçta jinekomasti üniformadan her türlü belli olacak, eşgal belirtiyor sonuçta adamlar beni göğsü büyük diye tarif edebilir. Sonuçta ayırt edici bir özellik bu. Ameliyat olmam daha iyi olmaz mı
  6. cukumera21

Jinekomasti ameliyatı polis mülakatında sorun çıkartır mı

Merhaba arkadaşlar 80 kiloyum fakat bariz bir şekilde biraz büyük jinekomastim var sonbahara doğru ameliyat olacağım. Jinekomasti ameliyatı olup da polis mülakatına giren var mı? Jinekomasti ameliyatı elenme sebebi mi?
  7. cukumera21

Comnet verileri sızmış

Verisi sızanlar için nerelere şikayet oluşturulması gerektiği vs. şöyle bir içerik bırakayım.
  8. cukumera21

Comnet verileri sızmış

GitHub'a güncelleme gelmiş 🥶 Kartlarınızı kapatın
  9. cukumera21

Comnet verileri sızmış

Mobil uygulamayı falanda kaptırdılar galiba :kekw: :kekw: kullanan varsa silsin uygulamayı işin ucunun nereye çıkacağı belli değil
  10. cukumera21

Comnet verileri sızmış

Olay bilinen verilerin tekrar açığa çıkmasından ziya de modem kurulum bilgilerinin sızması Ayrıca firmanın bu bilgileri milletin telefon numarası üzerinden oluşturuyor olması Kimlik numarasından çok kimlerin abone olduğuyla ilgilenecek kötü niyetli kişiler Alel acele şifre değiştirme getirdiler...
  11. cukumera21

Comnet verileri sızmış

Kart bilgileride çalınmış müşterisi olanlar bağlı olan kartlarını iptal etsin
  12. cukumera21

Comnet verileri sızmış

SMS bomb atmaya başlamışlar sızan numaralara
  13. cukumera21

Comnet verileri sızmış

COMNET ÖNLEM :kekw:
  14. cukumera21

Comnet verileri sızmış

Leak forumlarından birin de comnet müşterilerinin bilgileri sızdırılmış Müşterisi olan yada olmayan herkes https://sikayet.kvkk.gov.tr üstünden şikayet edebilir. Güncellemeler: Dün akşam sızan veriler arasında bulunan telefon numaralarına SMS bomb atılmaya başlandı. Bugün çalınan verilerin...
  15. cukumera21

Yardım GIBIRNET Başka bir firmaya geçiş hakkımı reddediyor ve izin vermiyor

Bende poyraza geçiş başvurusu yaptım 1-2 saat önce sıkıntısız onaylandı xdsl no alırkende problem çıkarmadılar kısa sürede aldım 1689851489 Gıbır bunla ilgili açıklama yapmış birisine
  16. cukumera21

Fitness'de ağırlık arttırma garantili playlist!

Ekledim dostum, önerin için teşekkürler :)
  17. cukumera21

Yani oldschool müzik değil bunlar. En azından çoğu, istediğin tarz müzikler varsa ekleyebilirim. 1689434792 Varsa türkçe hype şarkı bildiğin ekleyeyim bro ayıpsın :D
  18. cukumera21

İçerisinde 288 parça 14.35 saat hardcore gym müzikleri, istek parçanız varsa alta yazabilirsiniz. Playlisti beğenmeyi unutmayın. 1689418268
  19. cukumera21

Yardım Pazarama adres ekleyemiyorum

Arkadaşlar kulaklık sipariş edeceğim pazaramadan ancak adres ekleyemiyorum evimi seçiyorum ama mahalle kısmı doldurulmuyor ve herhangi bir şekilde değişemiyorum, değişemediğim için de adresimi onaylayamıyorum yardım.
  20. cukumera21

Öneri Ankara için İss önerisi

Gibirnet'in taahhütlülerden çok daha avantajlı olması dışında problem yok :kedi:
Top Bottom